WayteQ (WinCE) naprave - mnenja, izkušnje in pomoč

tonek

Pripravnik
3. dec 2011
210
0
16
Meni je to delalo na 960, ko sem odstranil sd kartico je bilo vse normalno. Meni zgleda da je šla kartica.
Lp
 

svizecbrus

Zelenc'
3. sep 2009
26
0
1
Štajerska
Kartica je odstranjena, navigacija je bila priklopljena na hisni usb polnilec, od takrat ne deluje več oz. deluje samo do prve slike,, računalnik je preko usb kabla ne zazna.
 

svizecbrus

Zelenc'
3. sep 2009
26
0
1
Štajerska
Legenda!! Sem šel po postopku ki si ga linkal in Wayteq spet deluje. Hvala za nasvet. Sem mi pa je po tem postopku zbrisal I*go, ali pa mi noče zagnat navigacijskega programa.
 

svizecbrus

Zelenc'
3. sep 2009
26
0
1
Štajerska
Sem priklopil zdaj wayteq na pc in vidim da ima notranji pomnilnik čisto prazen. Igo- ta ni več. Je pa po eni strani spet dobro, da malo zadevo posodobim, nalagal sem jo samo prvic po nakupu pred dvema letoma. Od takrat me vzorno vozi po evropskih cestah. Zelo zadovoljen z napravo, je pa ta čas verjetno malo zastarela.
 
Nazadnje urejeno:

svizecbrus

Zelenc'
3. sep 2009
26
0
1
Štajerska
Zadeva je urejena, wayteq deluje spet tako kot mora. Zahavala forumašoma @popotnik @janch.
Nekaj me se zanima glede kart, ali menjate iz zbirke h*ere Slovensko mapo z m*oniltovo. Jaz sem kar pustil h*ere mapo zaenkrat deluje super.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Že enkrat napisano: Monolit = (bolj ali manj) Here - ker so s Here podpisali eskluzivo. Zdaj koliko iz "stare" monolitke so že vnesli v "nov" Here pa je seveda zvito vprašanje.
 

miran4a

Zelenc'
14. dec 2014
1
0
1
Vrhnika
Pozdravljeni, sem novi lastnik Wayteqa x980BT, zanima me kako ga izklapljate po končanem cilju, ali imate v Nav Pathu nastavljeno na Auto Run Navigation. Ali preden ugasnete avto ročno izklopite IgoPrimo program, ker pri garminu 250 te na koncu ko ugasneš avto vpraša ali nadaljuje na baterijo ali samodejno ugasne garmina.
Zanima me, če mogoče kdo prodaja anteno za TMC informacije, ker se jo ne da več v trgovini kupiti.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.325
659
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Jaz ga sicer ugašam ročno - v stand by, lahko pa si tudi nastaviš tako,da se ti po odvzemu kontakta sam izklopi v spanje po xx sekundah. To urediš z vnosom sys datoteki. Bi bilo pa najprej potrebno videt tvojo sys datoteko, kako imaš trenutno.
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
565
5
18
Na modelu X980BT (Igo Primo) sem resetiral navigacijo in dobil vse na tovarniške nastavitve. Nerodno, izgubil pa sem vse vnesene priljubljene. Za povrnitev priljubljenih točk verjetno ni nobenih šans. Prosim za nasvet, pomoč.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.325
659
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
če si resetiral iGO na tovarniške nastavitve, si seveda izgubil tudi priljubljene. To je tudi smisel reseta (na vseh navigacijah) saj včasih lahko ravno priljubljene povročajo kakšne težave. Zato je vedno pred resetom potrebno narediti backup podatkov, v tem primeru mape Save. Nimaš kaj naredit, šola za naprej pač..

Sicer obstajajo nekateri podatki za reševanje brisanih podatkov, vendar se ti programi nanašajo na bolj na znane vrste datotek, kot so slike, videi ipd zato dvomim, da je kakšen program sposoben najti izgubljeno "user.upoi" datoteko.
 

2cvali

Zelenc'
10. nov 2011
2
0
1
Kar nekaj časa sem bil zadovoljen uporabnik Wayteqove navigacije x990. Sedaj so se pa začele pojavljati težave s TFT. Leva stran ekrana ni bila več kalibrirana. Kalibriranje ni odpravilo težave (sploh se ni dalo kalibrirat- postopek se ni zaključil). Po flashanju naprave, pa se postopek ustavi pri kalibraciji. Tudi čiščenje kontaktov ni pomagalo. Ima mogoče kdo omenjeno navigacijo z delujočim TFT in bi jo prodal za dele?

lp
 

Batman15

Zelenc'
21. jan 2015
3
0
1
Pozdravljeni
Zanima me, kakšne so razlike med verzijami Primo 9.6.29.468978 (16 Dec 2014) , ter med Primo 9.6.13.267029 (6 Nov 2012)
Nameščeno imam 2012 , ali se splača posodobit na zgoraj omenjeno 2014? So kakšne težave v zanesljivosti in kakšne so kaj razlike v grafiki ali vizualni podobi?
(za napravo x980BT)

Hvala za odgovore.
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.325
659
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Praktično ni razlike. No, v bistvu je sploh ni.
smile-1.gif