WayteQ (WinCE) naprave - mnenja, izkušnje in pomoč

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če imaš celoten iGO program na zunanji SD potem bi skoraj bilo dobro spremenit pot, ker trenutno ti kaže na notranji pomnilnik in morda je to krivo, da ti ne deluje TMC.

Lahko probaš dat ta zapis v sys:

[folders]
has_secondary_root=0
captures="\SDMMC\Primo"
sdcardpath="\SDMMC"

in narediš samo reset naprave in preveriš, če ti bo TMC začel delovat.

Če ne bo daš mapo Save na Pc za backup in jo izbrišeš iz mape Primo in boš videl, če bo sedaj začel delovat TMC.
Če TMC še vedno ne bo deloval daš tvojo mapo Save, ki si jo dal na Pc za backup, nazaj v mapo Primo.

Če nič od zgornjega ne bo pomagalo, da bi TMC začel delovat je nekaj narobe z anteno.

p.s.
Imaš v mapi Primo not te dll: AmarylloTMC.dll, nnghal.dll, vautov5.dll ?
 

bernuldek

Zelenc'
6. jul 2009
29
0
1
[folders] sva že prej popravila, še enkrat preveril.
Naredil po navodilih, imam omenjene dll-je ... žal brez uspeha. Isti šmorn kot prej. Že v ZS sem omenil, da sumim anteno. Počakam na obljubljen "paket" in poročam. Zaenkrat hvala.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.333
667
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
včasih čudežno pomaga tudi reset naprave ali kot last resort še ponovna inštalacija rom-a..
wink-1.gif
 

bernuldek

Zelenc'
6. jul 2009
29
0
1
S pomočjo predstavnika WayteQ-a v Sloveniji, sem rešil problem z mojim TMC-jem. Sedaj krasno dela, skenira, išče ... Če bo kaj našel (in zakaj ne) je pa že druga zgodba, večkrat opisana tudi v tem forumu. Bistvi zame je, da naprava sedaj dela.
Morda še to: zadeva špila tudi pod skinon Dimka_P174 Nk's!
Hvala predstavniku WayteQ-a v Sloveniji za pomoč, kot tudi ostalim, prevsem popotniku za prebiti čas v čveku z mano.
 

bernuldek

Zelenc'
6. jul 2009
29
0
1
Če pa spremenite jezik iz Slovenščina v Angleščina, pa dobite prav lep Vienna na zemljevidu. Preveril na 2013.Q4 (WayteQ x980BT-Wince)
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kolikor sem danes čez cel dan probaval raznorazne spremembe se zdi kot, da je Slovensko in Slovaško isto.
Spreminjal stringe v global_cfg, v data.zip, v language.zip pa ni bilo efekta, vedno je slovaško in slovensko isto na karti.

Očitno so pri NNG-ju naredili lepi kiks pri kodiranju.
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
565
5
18
Opazil sem precej dobrih stvari za Wayteq X960BT pa me zanima, če bi veljale tudi za Wayteq X980BT ?
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.653
148
63
Zelo preprosto. Skopiraš vse na njegov interni spomin in v meniju samo pokažeš, kje je datoteka za navigacijo. In že lahko navigiraš.
cheer.gif
 

jesen

Pripravnik
18. okt 2010
565
5
18
Citat:
Uporabnik bernuldek pravi:
Mene pa "matra" tale nov model X980BT. Nanj bi namestil Primo-ta 2.4 (ali pa kakšno drugo verzijo, ki zanesljivo dela). To verzijo Primo-ta mi je uspelo zagnati na Navonu N560, se pa bojim, da v praksi (še nisem probal) ne bo uporabno, saj je moj mlinček strojno zelo podhranjen. Gor sem dal tudi skin GjAk, pa se mi je po sredi pojavila neka transparentna 1,5 cm "debela" črta. Zato sem se odločil za močnejšo mašino. Pohvalno sem bral o Wayteq napravah. Prebil sem se skozi vseh (ne lažem) 74 strani zapisov in si skopiral cel kup uporabnih informacij. Sedaj pa vprašanje:
- Ali vse (mislim na nalaganje Primo-ta, nastavitve, sys in podobno), kar je bilo zapisano za model x960BT velja tudi za x980BT?

Če je kdo od vas mojstrov zadevo že sprobal, se toplo priporočam za navodila in napotke, morda kratka ocena (prvi vtisi). Naprave sicer še nimam (iščem najboljšega prodajalca), pa tudi z nakupom ne mislim pretirano hiteti, saj je denarnica bolj tanka.
Hvala za mnenja in odgovore!

Tale odgovor bi želel tudi sam videti, prosim
 

birca

Pripravnik
26. okt 2007
410
17
18
KSZ, imam 950HD in dela v nulo že nekaj let. Tudi par mojih prijateljev je zadovoljnih.
Ravno sem gledal garancijo za x980 in je 12 mesecev. Za mojega je bila še 24 mesecev
smile-1.gif
.

Sodelavcem sem naročil 6 komadov x960 in od teh šestih, sta dva začela delati črte po ekranu.
Malo mi je bilo nerodno, ampak uvoznik je lepo uredil v zelo kratkem času.
 

svizecbrus

Zelenc'
3. sep 2009
26
0
1
Štajerska
Imam 950HD, naprava se ne zažene. Ko jo prižgeš, gre samo do tiste slike z avtom, tam ostane dalj časa potem pa se restarta. Kaj bi bilo narobe?

lp
 
Nazadnje urejeno: