vw passat - discover pro - mirrorlink???

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Hej vsem...

Kupil sem Passata letnik 2016 in vgrajen imam Discover Media Pro enoto:
pa3669-radios-3840x2160.jpg


Včeraj sem nameraval sprobat, kako dela Mirrorlink, ampak se mi je nekje nekaj zataknilo... Če prav razumem, mirrorlink omogoča, da vidiš na zaslonu avta isto sliko kot jo imaš na namizju android telefona.

Imam Samsung Galaxy A3 2016 in sem ga preko kabla povezal z avtom. No, če se prav spomnim, se mi je prikazalo sporočilo na zaslonu, da naj namestim
"Car Mode" aplikacijo iz "Galaxy Store". No, ko sem to naredil in spet povezal telefon, se mi je prikazala aplikacija na zaslonu avta (z ikonami: lokacija, telefon, sporočila, nastavitve,...). Vglavnem, na zaslonu sem v bistvu videl aplikacijo, ne pa celotnega android namizja.

Nato sem na youtube videl različne postopke, več izmed njih je prikazovalo, da naj manestim še "LG MirrorDrive" in "Button Savior" iz "Google Play". No, tudi ko sem to storil, sem sicer lahko zagnal "LG MirrorDrive", vendar spet nisem mogel videt namizja telefona. Ko sem stisnil neko ikono v tej aplikaciji, se mi je prikazalo neko sporočilo, da nekaj "ne gre"... Videl pa sem sistemske ikone namizja telefona (zgoraj levo). Pa tudi ena ikona bi naj očitno prikazala delujoče aplikacije v ozadju in tam sem za hipec videl sliko namizja telefona, vendar se je spet prikazala neka napaka, da nekaj ne gre...

No, kaj je komu uspelo prikazati namizje telefona na tej navigacijski enoti?

Mogoče telefon česa ne podpira?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Tele enote mislim da podpirajo že Android auto. Ne se zaje... z mirrorlink ker je to bolj šala kot ne. Preveri če enota podpira Android auto (mogoče je potrebna nadgradnja sistema) in rešuj potem s tem.

Sicer androud auto v naši državi ni podprt si ga pa BP namestiš z recimo z apkmirrorja in potem povežeš z avtom.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Android auto podpira samo nekaj aplikacij, Mirrorlink pa (če prav razumem) prikaže celotno namizje androida...

Sem pa videl par posnetkov na youtube, ki prikazujejo, kako se na zaslonu navigacije vidi namizje androida: primeri
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Ne Mirrolink ima še bolj omejene aplikacije, ampak se da s tistim "LG MirrorDrive" pretentati, da tako crkne, da padeš na namizje, pač hack.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Android auto podpira samo nekaj aplikacij, Mirrorlink pa (če prav razumem) prikaže celotno namizje androida...

Sem pa videl par posnetkov na youtube, ki prikazujejo, kako se na zaslonu navigacije vidi namizje androida: primeri

Ja to ti preklopi telefon v način avto in vidiš isto na telefonu in zaslonu ... samo to ni namizje telefona ampak namizje z "mirrorlink" aplikacijami.
 

birca

Pripravnik
26. okt 2007
410
17
18
Pozdravljeni, kaj te discover in discover pro naprave nimajo glasovnega vodenja v slovenščini?