Samsung Galaxy S2 I900 težava - se ne odziva

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
Imam problem, upam, da kdo pozna rešitev.

Telefon se mi je med uporabo resetiral in prišel do koraka, kjer se na zaslonu izpiše proizvajalec ter model telefona. Ker se niti po parih minutah ni hotel zagnat, sem iz njega vzel baterijo in poizkusil še enkrat. Spet isto. No ko sem želel poizkusiti v tretje, se s telefonom ne zgodi nič. Črn zaslon. Sem probal zamenjati baterijo z drugo, nič. Sem ga priklopil na polnilnik, spet nič. Sem ga probal spravit v recovery menu, nič. Kar koli poizkuim, brez uspeha.

Imam še kakšno upanje, da ga spravim k življenju?
 

Bossek

Pripravnik
24. sep 2007
666
7
18
bostjan.muha.cc
Na žalost ni upanja oz. je če se ti da precej precej PRECEJ zaibavat s samim telefonom.
Meni se je naredilo isto. Lahko ga načeloma priključiš na računalnik direktno na čip (rabiš neke napravce, ki niso lih pocen).
Lahko pa narediš isto kot sem jaz.....kupiš enga, ki ima razbit ekran in zamenjaš matično.
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Bossek pravi:
Na žalost ni upanja oz. je če se ti da precej precej PRECEJ zaibavat s samim telefonom.
Meni se je naredilo isto. Lahko ga načeloma priključiš na računalnik direktno na čip (rabiš neke napravce, ki niso lih pocen).
Lahko pa narediš isto kot sem jaz.....kupiš enga, ki ima razbit ekran in zamenjaš matično.

Točno to, matična fuč 99%. Enake simtome sem imel sam na Galaxy S4, eno leto star telefon
bonk.gif
in serviser ugotovil, da je matična.

Lp.