vrenko

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
Aja pa slike enga dohtarja v ženski obleki so dovolj za samomor? Prvo kot prvo, pr nas je itak že kul, če si gay, drugo kot drugo, ne vem, pač se je obleku da vid kako zgleda, ker je hotu na žur v maskah it drug teden... V glavnem, men je bla zadeva res švoh zastavljena. Lohk bi vsaj mal razvlekl to izsiljevanje pa da je dlje trajalo in da je mel več stvari s katerimi ga je držal v šahu in hotel vedno več denarja,... v glavnem 2/5 s tem da je pol točke zato, ker je pač domača produkcija.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.954
113
sej je vrenko na kocn razložil in napel vsem slovenčkom, da smo bolana družba.... :evil:
 
  • Haha
Reactions: sad

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.215
9.454
113
kod Džej-Zija
Mene pa moti res počasna naracija. Poleg plitve zgodbe, ki se skrči v en sam stavek (ubil se je zaradi izsiljevanja). Glede na globino zgodbe se meni zdi ravno obratno, en del je čez glavo dovolj za eno takole zgodbo. Če bi tempo malo dvignili, bi bil tudi razvoj likov v tem časovnem okviru čisto mogoč. Zdi se mi, kot da je estetika kamere prevladala nad zgodbo. Samo da so lepi posnetki, čeprav brez vsebine.

Sicer pa, kot ste že napisali. Lik doktorjeve žene lesen, sterilen, brez čustev. Največje razočaranje pa Latinović. V vsakem prizoru drug dialekt. Poleg tega niso pojasnili, kako upokojeni oficir z bedno penzijo pride do stanovanja v Situli. Da bo z izsiljevanjem k.urbe kupil flat? Resno?

Knjige so boljše, niso pa noben presežek. Motivi za umore so vedno tako enodenzionalni.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.215
9.454
113
kod Džej-Zija
Zdaj že dlakocepimo, ampak oficir v penziji nikoli ne bi dobil kredita, sploh pa ne na svojo penzijo. Pa če mu ga k.urba še tako odplačuje. Ona mu pa tega tudi ne bi financirala par let, bi ga direktor že davno nalomil. Ali pa bi se odselila.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Glej borba je med Golobom in Demšarjem in zadnji je že nekaj bluzil o novih nadaljevanjih in knjigah,... Menda ne bodo šli svojega Goloba ljubljančani zahebat!? Ampak fak, tudi Golob je mariborčan. :evil: