Kako je pa tisti z benflom prišel tako daleč?drgač pa noro-500 firbcev, snemali itd, komaj sem prišel mimo po kolesarski z motorjem.
Kako je pa tisti z benflom prišel tako daleč?drgač pa noro-500 firbcev, snemali itd, komaj sem prišel mimo po kolesarski z motorjem.
Ko še ni bilo poplave je avto umaknil pod podvoz da bi ga zaščitil pred točo..... Potem ga je pa presenetila voda.Kako je pa tisti z benflom prišel tako daleč?
pomoje kar traja, glede na odtoke, ki so bolj mini, pa še zabaše jih.Kolk časa pa traja da odteče?
Kam črpaš vodo, ko je vse na vodi?
Ni sile, kar se tiče skoraj centra LJTole danes je bilo pa noro...
Če ne bo rešil Šerif, bo pa Kavboj!Sej bo Repič zrihtu, ni za bat da ne bi. Da je bila celica več kot pol ure na istem mestu ni važno anede. Ta podvoz je do sanacije zalila vsaka plohica. Ampak Pici bo rešu.... pol se bo pa zbudu....
dam jajca stran, da se da na temuju kupit nek semaforfator, ki ima plovc in začne blinkat, ko je vode več kot 15 cmKakšna je verjetnost, da bojo cestarji zaprli vse podvoze na lokaciji naliva v 5 minutah kolikor je ponavadi potrebno, da se dvigne voda in s tem zaščitili ljudi pred lastno neumnostjo?