Vreme 2024

delter333

Guru
21. maj 2010
1.689
1.423
113
Notranjska
Dobro jutro!
1000033927.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.320
113
Mimogrede - tej temperaturni salti jutri baje sledi pozeba?
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Takšna je napoved, ja. Kar cveti, ne bo obrodilo, razen če bo zavito v filc ali pa bodo sredi noči, tik pred zmrzovanjem, rastlino polili z vodo.
 

Tenforest

Majstr
3. sep 2007
5.659
499
83
41
povsod malo
2016 je bilo Ob prehodu hladne fronte se je 27. aprila čez dan meja sneženja večinoma spustila do nižin, kjer je zapadlo nekaj centimetrov snega, ponekod tudi nad 20 cm (preglednica 2). Marsikje po Sloveniji je sneg povzročil gmotno škodo. Sneg konec aprila ali v maju pred desetletji ni bil izjemen pojav, v zadnjih 25 letih pa je zapadel le še konec aprila 1997 (slika 11). Sprememba pogostosti sneženja po 20. aprilu ni očitna le v nižinah, temveč tudi v alpskih dolinah (denimo v Ratečah).
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.624
14.320
113
Strašno dobra fotografija, povej to kolegu. Na telefonu moraš povečati fotografijo da sploh vidiš ali leti proti nam ali od nas stran......
Joj prejoj, hvala za opozorilo. Bom povedal kolegu, da naj ima naslednjič namesto na pilotiranju letala več fokusa na kvaliteti fotografije v nastajanju in pa da mi jo potem seveda pošlje v originalni velikosti kljub temu, da poanta nalepljene fotografije sploh ni v podrobnostih in bi glede ena poanto posta ustrezala tudi še veliko slabša.

P.s. v resnici je fotografija tako slabe kvalitete zato, da se ne vidi, da gre dejansko za chemtraile in izgleda kot da gre za nedolžno kondenzacijo iz motorjev.
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
592
310
63
Joj prejoj, hvala za opozorilo. Bom povedal kolegu, da naj ima naslednjič namesto na pilotiranju letala več fokusa na kvaliteti fotografije v nastajanju in pa da mi jo potem seveda pošlje v originalni velikosti kljub temu, da poanta nalepljene fotografije sploh ni v podrobnostih in bi glede ena poanto posta ustrezala tudi še veliko slabša.

P.s. v resnici je fotografija tako slabe kvalitete zato, da se ne vidi, da gre dejansko za chemtraile in izgleda kot da gre za nedolžno kondenzacijo iz motorjev.
Mogoče je njegov original posnet v večji resoluciji. Fotografija je dobra, pika. Sam sem naredil blizu 1 mio fotk pa vedno rečem da če mi uspe na vsakih dvesto ena solidna je to že kar uspeh. Zdaj če so pa chemtrailsi ali pa je nekdo potegnil vodo na WC v avionu v to se pa ne bi spuščal.