Volvo v60 cc vs passat alltrack..

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.316
1.339
113
A ma to tvoj model tudi ono grdi lukno oz. predal brez pokrova na sredini za sprednjimi sedeži? Zgleda mora biti neka visoka oprema, da tam ni luknje in je mislim, da nekaj od klime potem ali kaj že.
 
  • Haha
Reactions: BornSkeptic
5. apr 2015
1.340
693
113
To luknjo sem takoj opazil ja. Že na daleč preden sem slike odpiral sem se jih izogibal.

Tale ma nastavitve za klimo zadaj, nastavitve gretja zicev zadaj in 230V priključek.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.316
1.339
113
E to, se mi je zdelo, da so od klime gumbi :) No ful so redki s tem, kolikor vidim, pa gledam veliko po Švedskih straneh.
Si sam uvažal iz Nemčije in si gori plačal po predračunu in šel potem po avto ali prvo na ogled in potem ko si bil tam kar plačilo v gotovini?
 
5. apr 2015
1.340
693
113
Res jih ni veliko bilo takih in takih letnikov. Mlajših nisem gledal.

Sam sem urejal vse ja. Vprašal preden sem šel gor, koliko sprejmejo gotovine, ostalo nakazal in nujno obkljukal v e-banki. Vse to sem uredil pri ogledu zgoraj. Potem so opravili dodatna dela in ko je bilo končano, naročijo papirje od avta iz banke.. Sklepam da ne hranijo papirjev tam ko hranijo avte zaradi varnosti al kaj jst vem.. In javijo kdaj je možen prevzem in to je to.

Če npr ne bi bilo dodatnih posegov, bi lahko naslednji dan od ogleda/plačila peljal domov. Naslednji dan pač zato, ker traja express pošta en dan, da dobijo papirje od banke.

To sem tudi slišal, da nimajo vsi takega načina. Ostali pač imajo papirje vse v avtohišah. Men je tudi bilo neobičajno ampak ok.. Ist was ist :D
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.316
1.339
113
Aha to s papirji je verjetno zaradi tega, ker jim banka financira zalogo in si original papirje zadrži, da ne pride do prodaje kakega vozila, brez da so oni delno zmanjšali kredit :) Stalna praksa tudi pri nas v Sloveniji.
Hvala, bomo videli če bo tudi pri nas naslednje leto en CC padel ali pa kaj druga. Moram vmes še malo zaslužit :)
 
  • Ljubezen
Reactions: BornSkeptic
5. apr 2015
1.340
693
113
Recimo vleka bi me stala cca 0,6€ 0,7€ na kilometer, v mojem primeru 600 700e.

En lokalni uvoznik bi mi kasiral cca 2000e za to. 900e storitev uvoza, ostalo stroški... ko dobim od fursa, bom vedel koliko bi me stalo in dvomim da 1000e, nevem kako ti lahko toliko napaklajo evrov..

Sam sem uporabil flixbus za 30e iz mb do regensburga.

Opcija bi bila žena ampak potem froce nekam sterat, ona dopust,dvojni stroški poti,.... Nisem bil pri volji se s tem ukvarjat, bus čez noč gor in to je to :D

Če bi blo dlje pa kak fligr recimo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.264
113
Aja? Najdi mi 2020 letnik s pod 75kkm za 30k€.. Da vidim kaj imajo manj če sploh.

Nevem ne spoznam se na to model, sem pa ne brzino preveril, tega je kot smetja za okol 30k. Primer:


Bi rekel na brzino da je enak model kot tvoj. Ne me napačno razumet, zelo lep avtomobil ampak padla mi je cena v oči. Namreč za 35-40k dobiš gori že A6 Allroud s takšnimi kilometri, zato se mi je ta V60CC zdel cenovno malo too much.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.264
113
Evo ni enak kot njegov, razlika je ze v tisti lulnji na 7 sliki

Nimam pojma o kateri lulnji govoriš, njegov avto sem vido samo veni na sliki, ker je letnik enak sem pač prilepil. Bi rekel da je od zunaj enak? Razen če je 2020 prišla ven nova oblika/model? Ampak vseeno se mi zdita od zunaj enaka?
 
5. apr 2015
1.340
693
113
Lep find.

Je tega kar veliko očitno. Takrat pač je bilo drugače oz sem se predvsem osredotočil na uradni volvo selekt program in jih tam iskal. Mobile de potem res nisem več. Nevem no.. men ni žal. Pa lažje njim pustim denar kot nekem händlerju npr. Me toliko ne žulji kak % evra več.

Pa tudi potem ko zadeva že je pri hiši, drugače gledaš na oglase. Ampak me niti ne gane.

Npr a6 allroad oz a4 allroad bi se tudi našli za tak denar.. 5ke touring tudi..v90cc tudi..
 
  • Všeč mi je
Reactions: BigPoppa

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.264
113
Nihče ne govori da nisi dobro kupil, samo vprašam ker si se verjetno vrgel v to, meni je S60, zadnji model, ki je za bistveno bolj dostopno ceno . Trenutno imamo pri hiši enega starejšega S60 (2012) in počasi razmišljamo o menjavi... lahko da bo padla nova S60.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.168
2.264
113
Povedal si, morda sem jaz narobe razumel kar si napisal. Bil je 38 in to je bilo znižano za 10%. Torej lahko je bila to znižana cena torej 38k ali pa je bil 38k in je bil znižan za 10% in je tako bil okoli 34k, kar je že bolj realno.
 
5. apr 2015
1.340
693
113
Prvotna je bila 38 ko so avto dobili ja :D točno kdaj je prišel v avtohišo pa res nisem vprašal, sklepam par mescev nazaj..

Pač malo mutim okol cene. Nerad o tem konkretno pišem. Okvirno pa tak vsak lahko vidi kakšne so cene. Ki so očitno vsak mesec rahlo drugačne.
Res pa nisem gledal mobile de že lep čas.

Mi je pa tudi bilo ključno, da je nemškega porekla. So bili tudi iz Švedske, potem Belgija, potem Nemčija. Kao med avtohišam podajan avto.

Potem pač se vpikneš v enga kjer marsikaj paše, od barve naprej..