Vojna v Ukrajini 2

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.794
-247
113
Nemška policija je aretirala pomočnika poslanca Evropskega parlamenta iz vrst skrajno desne Alternative za Nemčijo (AfD) zaradi suma vohunjenja za Kitajsko. Obtožen je posredovanja podatkov o dogajanju v parlamentu EU-ja kitajski obveščevalni službi.
Khmm, Kaj pa se v EU parlamentu dogaja, da nebi smeli vedeti vsi mi? In skrivajo pred nami?

Osumljenec je bil aretiran istega dne, ko so bili aretirani tudi trije nemški državljani, osumljeni, da so hoteli kitajskemu ministrstvu za državno varnost (MSS) predati tehnologijo, ki bi se lahko uporabila v vojaške namene.
A to so pralne stroje iz boljšjaka prodali?

Drugač pa gre za lov na čarovnice, diskvalifikacijo AfD, diskvalifikacijo Kitajske in pritisk na Kitajsko glede njenega gospodarskega sodelovanja z Rusijo
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: leibstandarte

Floki

Guru
6. sep 2007
9.903
3.023
113
Nemci namesto da bi se s svojim gospodarstvom ukvarjali se z vsem drugim. Za letos so jim gospodarsko rast znižali iz že tako nizkega 1,3% na 0,2%. Zaspali so pri energetiki in posledično z "zelenoim prebojem" uničili vso težko industrijo, zaspali so pri EV avtomobilih sedaj pa krivce drugje iščejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in msenjur

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.812
4.307
113
Nemci namesto da bi se s svojim gospodarstvom ukvarjali se z vsem drugim. Za letos so jim gospodarsko rast znižali iz že tako nizkega 1,3% na 0,2%. Zaspali so pri energetiki in posledično z "zelenoim prebojem" uničili vso težko industrijo, zaspali so pri EV avtomobilih sedaj pa krivce drugje iščejo.
Aja, a zato so Nemci v Ukrajino poslali vse zahodne nacistične enote in se je Rusija mogla začet branit pred njimi v Ukrajini?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.610
258
113
Nemci namesto da bi se s svojim gospodarstvom ukvarjali se z vsem drugim. Za letos so jim gospodarsko rast znižali iz že tako nizkega 1,3% na 0,2%. Zaspali so pri energetiki in posledično z "zelenoim prebojem" uničili vso težko industrijo, zaspali so pri EV avtomobilih sedaj pa krivce drugje iščejo.

tale zelena mantra je že prov komična. Res me zanima, kdo in zakaj si TAKO ZELO želi malo zeleno evropo v tem velikem svetu. Ker s to zeleno mantro izgubljamo precej preveč časa in denarja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.984
5.204
113
Nemci namesto da bi se s svojim gospodarstvom ukvarjali se z vsem drugim. Za letos so jim gospodarsko rast znižali iz že tako nizkega 1,3% na 0,2%. Zaspali so pri energetiki in posledično z "zelenoim prebojem" uničili vso težko industrijo, zaspali so pri EV avtomobilih sedaj pa krivce drugje iščejo.

In še vedno je njemačka obljubljena dežela za marsikoga.
 
  • Všeč mi je
Reactions: damirj

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Nemci namesto da bi se s svojim gospodarstvom ukvarjali se z vsem drugim. Za letos so jim gospodarsko rast znižali iz že tako nizkega 1,3% na 0,2%. Zaspali so pri energetiki in posledično z "zelenoim prebojem" uničili vso težko industrijo, zaspali so pri EV avtomobilih sedaj pa krivce drugje iščejo.
Po drugi strani rusija ima gospodarsko rast 5%. Ampak jaz ne vidim, da se boš tja preselil, ali pač? Ali bi vseeno raje se preselil v Nemčijo?
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.903
3.023
113
Po drugi strani rusija ima gospodarsko rast 5%. Ampak jaz ne vidim, da se boš tja preselil, ali pač? Ali bi vseeno raje se preselil v Nemčijo?

Ne vem kaj ia tvoj zapis s čimerkoli ampak nobene potrebe ni da bi se kadarkoli selil v nemčijo, pa tudi v Rusijo.
Bi pa šel na dopust prej v Rusijo kot Nemčijo, je več za videti.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.903
3.023
113
tale zelena mantra je že prov komična. Res me zanima, kdo in zakaj si TAKO ZELO želi malo zeleno evropo v tem velikem svetu. Ker s to zeleno mantro izgubljamo precej preveč časa in denarja.

V nemčiji imaš močne zelene v parlamentu. Zakaj se tolk forsira, mogoče imajo osebno kaj od tega drugega si ne predstavljam. Ker tako neumni da bi mislili kako svet s tem spreminjajo verjetno niso, ali pač.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.255
5.820
113
Ni prvič, da Nemci mislijo, da bojo spremenili svet po svoji podobi. Mogoče pa mislijo, da se jim bo tokrat izšlo.
 
  • Wow
Reactions: nacek

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Ne vem kaj ia tvoj zapis s čimerkoli ampak nobene potrebe ni da bi se kadarkoli selil v nemčijo, pa tudi v Rusijo.
Bi pa šel na dopust prej v Rusijo kot Nemčijo, je več za videti.
Mislim, da si ti nalimal podatek, da je IMF za rusijo napvoedal X% gospodarsko rast in s tem cvetoče razmere v Rusiji. Če se motim, seveda vzamem nazaj, amoapk je to večkrat slišani argument proruskotov. Še vedno pa za nobenega od njih ne vidim, da bi v rusijo tudi res šel živet. Očitno ni tako zelo lepo v rusiji.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.742
2.349
113
Pomurje
Mislim, da si ti nalimal podatek, da je IMF za rusijo napvoedal X% gospodarsko rast in s tem cvetoče razmere v Rusiji. Če se motim, seveda vzamem nazaj, amoapk je to večkrat slišani argument proruskotov. Še vedno pa za nobenega od njih ne vidim, da bi v rusijo tudi res šel živet. Očitno ni tako zelo lepo v rusiji.
Zakaj ti nisi v Švici naprimer? Pa je sigurno lepo v Švici
 
  • Všeč mi je
Reactions: roly

Floki

Guru
6. sep 2007
9.903
3.023
113
Mislim, da si ti nalimal podatek, da je IMF za rusijo napvoedal X% gospodarsko rast in s tem cvetoče razmere v Rusiji. Če se motim, seveda vzamem nazaj, amoapk je to večkrat slišani argument proruskotov. Še vedno pa za nobenega od njih ne vidim, da bi v rusijo tudi res šel živet. Očitno ni tako zelo lepo v rusiji.

Gospodarska rast in svetoče razmere je mešanje jabolk in cementa (ne hrušk). Nima ničesar s proruskoti ampak z dejstvom ki kaže da EU sankcije očitno nimajo učinka tako kot so zamislili. Da ne omenjamo koliko to stane EU, absolutno gledano veliko več kot rusijo ampak koliko stane rusijo je popolnoma vseeno, ker pomemben je denar ki ga državljani EU izgubimo ne pa rusi.
Kaj ima tvoj argument z življenjem v rusiji je pa isto kot bi tebe vprašal zakaj nisi v Nemčiji ali pa Ameriki ali pa še bolj v Ukrajini ker si proukrajinski.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Gospodarska rast in svetoče razmere je mešanje jabolk in cementa (ne hrušk). Nima ničesar s proruskoti ampak z dejstvom ki kaže da EU sankcije očitno nimajo učinka tako kot so zamislili. Da ne omenjamo koliko to stane EU, absolutno gledano veliko več kot rusijo ampak koliko stane rusijo je popolnoma vseeno, ker pomemben je denar ki ga državljani EU izgubimo ne pa rusi.
Kaj ima tvoj argument z življenjem v rusiji je pa isto kot bi tebe vprašal zakaj nisi v Nemčiji ali pa Ameriki ali pa še bolj v Ukrajini ker si proukrajinski.

Mislim, da se motiš, vsaj kazalniki kažejo tako. Ti že lahko res pumpaš gospodarsko rast, a na račun inflacije npr. Ta je pa že sedaj v RU tako visoka, da je niti dvomestna gospodarska rast ne bo ujela. Verjamem pa, da o tem veš vse.

In ne, jaz nisem nikoli dal nobene novice, da je v UKR lepo življenje, zato tvoj protiargument nima nobene teže.