Vodafone Mobile Card in SIM od T-2

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
Hmmm... zadeva je takšna, da imam Simobilovo PCMCIA kartico za WIFI povezavo Vodafone Mobile Connect Card in me zanima ali lahko vstavim v njo T-2 SIM kartico in nekako vzpostavim povezavo?
Software sem že instaliral vendar sem v postopku instalacije moral izbrati ponudnika. Ker seveda T-2 ni bilo na seznamu, sem izbral Simobil. Instalacija je bila ok, ampak mi sedaj, ko vstavim T-2 kartico vpraša najprej za PIN (ok) in potem napiše napačna kartica. Hotel sem že nastaviti novo VPN točko, ampak mi ne pusti nobenih nastavitev.

Ali je sploh možno to tvoje sparit skupaj. Če da, bi bil vesel vsakega namiga ali hacka
cheer.gif
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
se da na kakšen način odklenit to zadevo, ali pa mogoče resetirat nastavitve?
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
V kolikor je potekla vezava pri dotičnem operaterjo, ti je ta dolžan odkleniti napravo
wink-1.gif
. Sicer pa je dobro, da navedeš tudi točni model te kartice, zagotovo je kakšen frik tukaj gor, ki lahko uredi ali pa pomaga navedeno težavo, morda tudi proti doplačilu, ni pa to nujno.

Lp.
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
Kartica je od Option-a, model GT Combo EDGE.

A mi simobilovci res morajo odkleniti kartico, če je vezava potekla?
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
EDGE ??? To pa žal ne bo sploh delovalo s T-2 tudi če se odklene. T-2 ima samo UMTS oddajnike, preko gostovanja pa ne nudi
podatkovnega prenosa.
 

Alko_man

gps navigator
26. avg 2007
972
1
18
Ja, kartica je že kar stara... A je to s "prve roke" in točna informacija, da ne bo delovalo na EDGE? Potem se mi sploh ne splača hodit in odklepat tega...
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Pri T-2 ne more delovat podatkovni prenos če UMTS na podatkovni napravi ni podprt in če nimaš v bližini prav njihove bazne postaje.
EDGE torej odpade če kartica samo to podpira. Tisto ne bo delovalo preko T-2.