Vmešavanje RKC v prometno varnost

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
mislim, kaj so se pa zdej spomnil.... Na mašah bojo "duhovniki" še o prometni varnosti pridigal! pa to ni res!!!

a je ta vlada čist usekana???
bonk.gif
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Si vsak dan pri maši da bi te to motilo?
hysterical-1.gif


Naj pridiga, kar če a te kdo sili it?
stupid-1.gif
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Saj pred kratkem je cerkev izdala navodila, naj med vožnjo vozniki molijo reženvenec, da bi tako zmanjšali število nesreč.

Ne vem pa, kakšen je bil učinek te akcije.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Kaj bodo konkretno povedal?
Mogoče to, da je treba, omejitve zvišat ali celo ukinit, al da statistika ne drži, a bojo mogoče cerkvene Avtoceste delal itd....?
A je župnikov poziv k strpni in pametni vožnji, vmešavanje cerkve v državo in vmešavanje prometno varnost?
Torej, če župnik reče otrokom, bodite pridni v šoli, učite se, ubogajte starše itd... je to umešavanje cerkve v šolstvo in družino?
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.653
7
38
Ljubljana- okolica
Nimam nič proti če bo župnik pri maši rekel da naj verniki ne pijejo ko vozijo itd.. To niti ni tako neumno, vprašanje pa je če bo to kdo spoštoval.. Če se bo pa poznalo pa toliko boljš.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.706
139
63
Jaz sem pa zelo za, da RKC tole prometno varnost fura. Namesto denarne kazni spoved! Huraaa!

lp
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Evo, to je čista diverzija RKC.

Ker vedo da bodo mediji in forumi takoj pobrali to informacijo, dajo izjavo v javnost o pridigah o varni vožnji.
rolleyes-1.gif


Seveda je to čisto prav, in zanimivo, da to niso storili že prej, glede na to kak vpliv imajo na nekatere ovce.

Seveda pa bo žrtev spet RKC, ker jo bodo zaradi pozitivne reči vsi popljuvali (primer uvodni post), nekaterim se bo še zasmilila... V ta isti koš žrtve pa bo navrgla še denacionalizacijo, trpljenje pod Lukšičem, gonjo proti RKC pedofilom, kapitalizem v RKC...
 

boskosi

Fizikalc
4. sep 2007
1.423
1
38
Citat:
Uporabnik x5x pravi:
Nimam nič proti če bo župnik pri maši rekel da naj verniki ne pijejo ko vozijo itd

se ko vozimo tzdu neverniki ne pijemo ... pred ali po vožnji pa kdaj
hysterical-1.gif
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Vozniki že imajo svoje vzorce obnašanja, ne morš starega konja spreminjati. RKC gor ali dol, bolj pametno bi bilo vlagat v otroke, tam se da dejansko kaj dosečti (no sicer slab zgled nestrpnih staršev podre vso delo,ampak dejansko so vsaj možnosti).
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Pa dej otroke v RKC če upate...

Mah jst bom tko reku, če bo en promil zalegl bo uredu.. Vsaka pizdr. prov pride da folk mal umiri.. Ker kaj se dela n cestah ni več normalno..
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.578
283
113
no, men se zdi zalostno, da država ne zna več drugače ta problem reševat, kot da so se rkc v to poslali! sej itak je pa procent tistih k dejansko kej upoštevajo pridiga itak vsako leto manjše, tko da kakšnih bistvenih sprememb ne bo! pa tud vsi tisti k divjajo, pijejo ne hodijo tok v cerkev, če pa že, pa itak sam zarad sosedov, da kažejo s prstom za njimi!

in ja, moti me vmešavanje v čist vse panoge države! hmal bojo še na sodiščih oni odločal kdo je kriv in kdo ne! pa naj se brigajo zase, ker majo itak dost svojih problemov! in bo poroka, in bo valda pr maši začel še o tem, kako naj ne pijejo na poroki, pa naj ne vozijo pa to...

in če bi vsi radi tok rešili problem, je treba policaja postavt na vsak km, pa je! sej je drago za državo, sam nesreč pa ne bo več...
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik x5x pravi:
Nimam nič proti če bo župnik pri maši rekel da naj verniki ne pijejo ko vozijo itd.. .
Pa ravno župnik, ki pije celo med službo naj bi to pridigal LOL
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
mislim, kaj so se pa zdej spomnil.... Na mašah bojo "duhovniki" še o prometni varnosti pridigal! pa to ni res!!!

a je ta vlada čist usekana???
bonk.gif

Saj ne bodo to počeli zastonj. Pač še en od mnogih prelivanj državnega denarja v privatni - Cerkveni žep.

Iz tako zasluženega denarja bi se lahko plačevale podkupnine, da se sprejemajo zakoni Cerkvi pisani na kožo.
Za to tud Cerkvi ni treba prikazovat dohodkov, in ne plačuje davkov in posluje z gotovino.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
no, men se zdi zalostno, da država ne zna več drugače ta problem reševat, kot da so se rkc v to poslali! sej itak je pa procent tistih k dejansko kej upoštevajo pridiga itak vsako leto manjše, tko da kakšnih bistvenih sprememb ne bo! pa tud vsi tisti k divjajo, pijejo ne hodijo tok v cerkev, če pa že, pa itak sam zarad sosedov, da kažejo s prstom za njimi!

in ja, moti me vmešavanje v čist vse panoge države! hmal bojo še na sodiščih oni odločal kdo je kriv in kdo ne! pa naj se brigajo zase, ker majo itak dost svojih problemov! in bo poroka, in bo valda pr maši začel še o tem, kako naj ne pijejo na poroki, pa naj ne vozijo pa to...

in če bi vsi radi tok rešili problem, je treba policaja postavt na vsak km, pa je! sej je drago za državo, sam nesreč pa ne bo več...

Ej v tos e pa psloh ne boms puščal, ker kaj ta k. Janša dela
bonk.gif

Najbolj da postane novi TITO pa ma vse čez
stupid-1.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Meni se ne zdi napačno, da bo duhovnik k pridigi dodal tudi kaj o prometni varnosti. Je pa tudi odvisno od samega duhovnika, kaplana kako bo vključil to v pridigo.


Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Pa ravno župnik, ki pije celo med službo naj bi to pridigal LOL

A mi lahko poveš kaj spije in koliko?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik s22b pravi:
Meni se ne zdi napačno, da bo duhovnik k pridigi dodal tudi kaj o prometni varnosti. Je pa tudi odvisno od samega duhovnika, kaplana kako bo vključil to v pridigo.


Citat:
Uporabnik synthman pravi:
Pa ravno župnik, ki pije celo med službo naj bi to pridigal LOL

A mi lahko poveš kaj spije in koliko?

Slab deci belega vina.

Pri maši.

Poznam farja ki se je pijan zvrnil s kolesom v jarek.

Pa pijan povzročil prometno nesrečo.

Ko se ga nažre ga je treba peljat domov.

In tak bo meni pridigal o prometni varnosti?!
10.gif