Vlada pritiska na vrh policije, saj hoče denar

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
menim, da bi moral tekst prebrati zelo podrobno.
hudič je v detajlih!

poleg tega je avtor najbrž vložil kar nekaj časa in energije v to pisanje...

nasplošno je površnost dostikrat razlog za marsikatero brezplodno debato na forumu. tem in drugih...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.920
5.461
113
Madona....letos se je pa že vsaj 2x obrnil po vetru...

Najprej pri migrantih...sedau pa se proti svojim...huda bo huda zima 2016
evil.gif
 

elo

Dr. Rodilnik
4. sep 2007
1.630
4
38
malo tukaj malo tam
glede na to, kako dobro je spisano bi bilo najbolje, da se zadevo razpošlje po družbenih omrežjih.

in zaprosi za donacije, jaz mu takoj 5 eur prek paypala stisnem!
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ubistvu sem imel drugo idejo.

od 1 do 10 se ustavimo pri patruljah, prosimo za min kazen za hitrost..polovička je 20e..in plačamo.
policaji končajo šiht v parih urah, kvota za cel mesec, vsi srečni.
če je to sumljivo se pa na random ustavimo, prosimo za kvoto in je.
dobrodelno kaznovanje. sam recimo vem, da ga pihnem včasih in dam na pol leta leto takoj za eno minimalno brzino. če bi vsak pošteno pometel pri sebi in dal za eno mini kazen..bi bili vsis rečni..očitno.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.631
14.328
113
Citat:
Uporabnik softi pravi:
kako se nagradi post? tale apolotov je eden bolj poučnih.

Dost na simpl. Evo, je že narejeno, si res zasluži
smile-1.gif


 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.815
4.308
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Vseeno lahko podrobno preberes. Ker sem kar nekaj cajta zabil da sem spisal. =)

467716-post_slo.gif


samo vseeno bi se lahko tudi kaj dogajalo v Zgornji Kungoti
evil.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.738
6.345
113
Citat:
Uporabnik elo pravi:
glede na to, kako dobro je spisano bi bilo najbolje, da se zadevo razpošlje po družbenih omrežjih.

in zaprosi za donacije, jaz mu takoj 5 eur prek paypala stisnem!

Mene ne moti ce zadevo razsiris. Sam z donacijami se ne hecat, bo se kdo resno vzel
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik softi pravi:
ubistvu sem imel drugo idejo.

od 1 do 10 se ustavimo pri patruljah, prosimo za min kazen za hitrost..polovička je 20e..in plačamo.
policaji končajo šiht v parih urah, kvota za cel mesec, vsi srečni.
če je to sumljivo se pa na random ustavimo, prosimo za kvoto in je.
dobrodelno kaznovanje. sam recimo vem, da ga pihnem včasih in dam na pol leta leto takoj za eno minimalno brzino. če bi vsak pošteno pometel pri sebi in dal za eno mini kazen..bi bili vsis rečni..očitno.

Tudi sam sem imel podobno idejo ob branju, torej če policisti nebi imeli teh nekih novih radarjev in alkotestov, kjer se ne da nič brisat, bi nam lahko napisali minimalne kazni, namesto da dobiš mimogrede 500€ kazni. Ker (vsaj mogoče naivno) upam, da policisti niso takšni sadisti, da z veseljem napišejo čim višjo kazen, pa tudi če ustavijo bogo delavko, ki šiva v Boxmarku za minimalca in leti 67 po ravni vasi s pločnikom na obeh straneh, ker če bo zamudila 3 min v službo, bo ostala brez nje (ker zakaj pa ni šla prej od doma???).
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.214
5.596
113
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik elo pravi:
glede na to, kako dobro je spisano bi bilo najbolje, da se zadevo razpošlje po družbenih omrežjih.

in zaprosi za donacije, jaz mu takoj 5 eur prek paypala stisnem!

Mene ne moti ce zadevo razsiris. Sam z donacijami se ne hecat, bo se kdo resno vzel
Saj bo šlo za darilo, ne za korupcijo:
Citat:

681 milijonov dolarjev vredno savdsko nakazilo malezijskemu premierju le "darilo"
https://www.rtvslo.si/svet/681...e-darilo/384301


Slo KPK je itak postala slaba šala, tako da brez panike.
 

Fastly

Pripravnik
5. sep 2007
204
0
16
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Pa vsak kmet k ma vile.doma zna bols drzavo furat kot teli ultra nastudirani kvazi znalci. To so bolani ljudje,ki.gledajo.samo na svojo rit in jim je prav malo mar.za ostale.

DEJSTVO!!!

Tega nebi napisal, če nebi imel takega v družini. Katastrofa, res. Mi v tej državici imamo en velik problem. In začel bo pokat. Drugače očitno ne gre. Pride carinik do tebe, mu poveš realno stanje ( pa še tako ga je treba olepša, če ne mi cepca nebi verjela) ga še napizdiš in gresta. Nisem rabil nič pokazat. Čakam nov obisk. Še 1x jih bom nakuru, pa nej napiše kazen če upa. Celo življenje do smrti ne bo imel miru, jebat človeka, ko ni ukradel še centa ne in se bori za pofukano golo preživetje.
10.gif
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
ubistvu sem imel drugo idejo.

od 1 do 10 se ustavimo pri patruljah, prosimo za min kazen za hitrost..polovička je 20e..in plačamo.
policaji končajo šiht v parih urah, kvota za cel mesec, vsi srečni.
če je to sumljivo se pa na random ustavimo, prosimo za kvoto in je.
dobrodelno kaznovanje. sam recimo vem, da ga pihnem včasih in dam na pol leta leto takoj za eno minimalno brzino. če bi vsak pošteno pometel pri sebi in dal za eno mini kazen..bi bili vsis rečni..očitno.

Tudi sam sem imel podobno idejo ob branju, torej če policisti nebi imeli teh nekih novih radarjev in alkotestov, kjer se ne da nič brisat, bi nam lahko napisali minimalne kazni, namesto da dobiš mimogrede 500€ kazni. Ker (vsaj mogoče naivno) upam, da policisti niso takšni sadisti, da z veseljem napišejo čim višjo kazen, pa tudi če ustavijo bogo delavko, ki šiva v Boxmarku za minimalca in leti 67 po ravni vasi s pločnikom na obeh straneh, ker če bo zamudila 3 min v službo, bo ostala brez nje (ker zakaj pa ni šla prej od doma???).
Ja res naivno upaš, resnica je pač drugačna.
Večkrat si kak policist tudi kak prekršek celo izmisli, da lahko kasira, no pa včasih, ko so še imeli radarje brez spomina, tudi niso izrekali minimalne kazni.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Citat:
Uporabnik model1a pravi:
softi, kakšne kvote? Daj nas seznani s temi kvotami.. kak link, tabela, dokument?
Par let nazaj, ko je bila Kresalka capo na MNZ https://sl.wikipedia.org/wiki/9._vlada_Republike_Slovenije , so na policijski upravi Celje uvedli pilotni projekt, s katerim policajem na terenu ni bilo več potrebno dosegati dnevne kvote prekrškarjev** (bilo na tv dnevniku: pop & rtvslo).

Če znaš šešteti 1+1, potem lahko izpelješ sklep, da na drugih PU temu ni tako ** (ie imajo določene kvote) .
http://www.zurnal24.si/izpoved-slovenskih-policistov-o-inkasantsvu-clanek-264245
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Napredovanja v JS so že nekaj časa ustavljena.

Oziroma preimenovana v dodatke za pripravljenost, sevanje ekranov itd.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
v JS sploh napredovanj ne bi smelo biti, to je možno samo v gospodarstvu, ki PLAČUJE JS.

tok imaš, če ti ni ok, dej odpoved in odpri s.p pa služi mastne denarje.