Covid-19 Vizionarske napovedi naših strokovnjakov

19. jul 2007
2.769
1.495
113
Daj ne ga srat. Že na zacetku oktobra je bilo jasno, da cepiva pri prenosu okužb, žal ne držijo obljube. Pa še ni bilo omicrona.
Bi jim krona z glave padla, če bi priznali?
Podatki o ščitenju pred prenosom okužb se vseskozi posodabljajo in objavljajo. Ne da se mi iskat, ampak po moje sem že avgusta pisal da je zaščita pre okužbo 50 %.
Oktobra/novembra sem črno na belem napisal da so cepiva žal premalo učinkovita, da bi se dalo kontolirati epidemijo s čredno imunostjo tudi v primeru 100 % precepljenosti.
Pa to niso bile nobene moje "raziskave" ampak sem samo zapisal, kar so resni strokovnjaki javno objavljali -> se pravi, je bilo javno znano in objavljeno.

Tako da ne vem, kaj je to podtikanje, da nečesa nočejo priznati.

Cepiva pa niso fail na celi črti (če želiš mogoče to insinuirat), kajti čisto vsi podatki iz vseh koncev sveta kažejo, da je res izrazita razlika med cepljenimi in necepljenimi pri verjetnosti, da bo nekdo hospitaliziran ( ~ 10 ×).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Aha, 55 let bo ta prav čas da se objavijo dokumenti.
Sploh nič hinavsko.

ja ful neumna cifra, se strinjam
glede na to, da bomo vsi cepljeni v roku 2-3 let poškripal, res ne vem kje so 55 let najdl

to j tko k una nuna, k je rekla zihr je zihr in je dala dve olagume na svečo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.777
2.348
113
Pomurje
Podatki o ščitenju pred prenosom okužb se vseskozi posodabljajo in objavljajo. Ne da se mi iskat, ampak po moje sem že avgusta pisal da je zaščita pre okužbo 50 %.
Oktobra/novembra sem črno na belem napisal da so cepiva žal premalo učinkovita, da bi se dalo kontolirati epidemijo s čredno imunostjo tudi v primeru 100 % precepljenosti.
Pa to niso bile nobene moje "raziskave" ampak sem samo zapisal, kar so resni strokovnjaki javno objavljali -> se pravi, je bilo javno znano in objavljeno.

Tako da ne vem, kaj je to podtikanje, da nečesa nočejo priznati.

Cepiva pa niso fail na celi črti (če želiš mogoče to insinuirat), kajti čisto vsi podatki iz vseh koncev sveta kažejo, da je res izrazita razlika med cepljenimi in necepljenimi pri verjetnosti, da bo nekdo hospitaliziran ( ~ 10 ×).
Kaj se sprenevedaš?
Če so avgusta vedeli, da bo vsak drugi cepljen okužil vsakega drugega in niso reagirali, pomeni da so zavestno rinili v 4 val.
Če bi šlo samo za zdravje bi konec avgusta morali imeti samo T in obvezno cepljenje 50+.

Ravno kar 3x cepljen veselo kreše in kašlja in hodi okoli.
Kaj trosi ne bomo vedeli, ker on je 3x cepljen.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Kaj se sprenevedaš?
Če so avgusta vedeli, da bo vsak drugi cepljen okužil vsakega drugega in niso reagirali, pomeni da so zavestno rinili v 4 val.
Če bi šlo samo za zdravje bi konec avgusta morali imeti samo T in obvezno cepljenje 50+.

Ravno kar 3x cepljen veselo kreše in kašlja in hodi okoli.
Kaj trosi ne bomo vedeli, ker on je 3x cepljen.
In kaj naredit? Zapret meje on lockdown do naslednjega maja?

Saj je eden prosil da se sedaj za novo leto manj družit in manj po štacunah letat....
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.636
1.081
113
v Bolgariji, državi EU, je precepljenost - koliko ? 23 % ? Bi pričakoval vsakodnevna poročila da trupla kar z bagerji zrivajo v skupna grobišča ?
Argument za nič kaj alarmantna poročila o omikronu iz Južne Afrike je da je tam pač zdaj poletje ko se virus ne širi tako hitro. Kaj pa Švedska ? Je tam že 2 leti poletje ?