Vivid money - nova nemška banka

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
ksz
cashback deluje tudi za championship program. se pravi, ko v obdobju 2 tednov največ od vseh uporabnikv vivid banke zapraviš v neki gostilni, boš v naslednjih dveh tednih pri plačilih v tej gostilni dobil 10% cashbacka. včeraj sem tako pri dostavi malce dobil slaba 2 evra cashbacka. me zanima, če je vrednost cashbacka kaj omejena na mesečni ravni, ker takole pri naročanju malce lahko hitro nabereš nek znesek, še posebej če naročaš za celo firmo :)
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.994
-1.289
113
ksz
cashback deluje tudi za championship program. se pravi, ko v obdobju 2 tednov največ od vseh uporabnikv vivid banke zapraviš v neki gostilni, boš v naslednjih dveh tednih pri plačilih v tej gostilni dobil 10% cashbacka. včeraj sem tako pri dostavi malce dobil slaba 2 evra cashbacka. me zanima, če je vrednost cashbacka kaj omejena na mesečni ravni, ker takole pri naročanju malce lahko hitro nabereš nek znesek, še posebej če naročaš za celo firmo :)
Jaz sem tudi že 2x dobil 10% nazaj. A to traja samo dva tedna?
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
ja, to velja dva tedna, vendar pa v teh dveh tednih lahko spet nabereš bonus za naslednja dva tedna.
je pa sodeč po tej strani cashback omejen na 20 EUR na mesec pri standardnem paketu ter 100 EUR pri prime paketu.
 

OvCa77

Pripravnik
19. dec 2018
72
8
8
Če kdo kupuje na Amazonu, naj uporabi VIVID, ker je 7% CB
EDIT: velja samo na SUPER DEALS
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Zgaga

sass

Guru
1. sep 2007
5.092
733
113
hotel sem dvigniti denar na bankomatu, da bi aktiviral kartico, pa mi je bankomat od NLB hotel zaračunati 4,50 EUR provizije za dvig :(
tisti, ki ste uspeli aktivirati kartico, na katerem bankomatu ste to storili, da ni bilo oderuške provizije?
 

OvCa77

Pripravnik
19. dec 2018
72
8
8
hotel sem dvigniti denar na bankomatu, da bi aktiviral kartico, pa mi je bankomat od NLB hotel zaračunati 4,50 EUR provizije za dvig :(
tisti, ki ste uspeli aktivirati kartico, na katerem bankomatu ste to storili, da ni bilo oderuške provizije?
Misliš aktivacijo za NFC? To lahko narediš ob 1. plačilu v trgovini, namesto prisloni jo vstaviš noter v terminal. Pa še pozor za vse, za zneske pod 50€ na bankomatu zaračunajo 2€.
 

OvCa77

Pripravnik
19. dec 2018
72
8
8
Jaz sem bil nazadnje na bankomatu leta 2019, zato me ta stvar niti ne moti. Od danes dalje so med super deals novi providerji: DM-21%, Lidl-10%, Shell, Amazon so dvignili na 12%. Veselo nakupovanje
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Torej, če hočeš super deals, ko ti poteče prvi free dostop, moraš ali enega invajtat pa se ti podaljša za 2 meseca ali pa prime račun za 9,99€?
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.564
942
113
DM in Shell dela pri nas? Je kdo probal?

Pa v Bauhaus je zgleda 25%.
 
Nazadnje urejeno:

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.564
942
113
Sem sedaj gledal Shell in so zgleda samo avtomatske črpalke za pravne osebe pri nas. Pa še njihovo kartico rabiš.
 

j4nm4n

Pripravnik
22. jan 2021
49
14
8
Naročil sem Vivid na en objavljen link iz foruma. Če prav razumem, se Vivid splača samo s tem da vsake 3 mesece nekoga povabiš in dobiš prime naročnino ali pa si s csashbacki pokrijes naročnino na prime? 10 eur na mesec ni tako enostavno dobiti ali? Mogoče trenutno če hodiš v Lidl, kaj naročiš preko amazona in hodiš vedno na iste gostilne na malico (recimo meni v UKC paše, ker dela Štorklja za zaposlene in hodim vsak dan).
Osnoven plan za Vivid pa je isto kot n26, revolut? Imam še mbills da bom na Vivid brez provizije nakazoval, ker banka vzame provizijo.
 

j4nm4n

Pripravnik
22. jan 2021
49
14
8
Aja, obstajajo tudi nemški in francoski linki za povabilo na Vivid kjer je 20 eur bonusa in ne 5.

Kaj je s kovinsko kartico po koncu primea?

Mbills je na Vivid včeraj nakazal v 3h urah.