visokotlačni čistilec

Viper_XxL

Fizikalc
20. avg 2007
8.239
73
48
Titograd
Naročil sem Nilfisk čistilec, zdaj pa me zanima kako je s čistili, lahko uporabljaš karkoli "snowfoam" za avto? Ali mora biti prav njihovo? Enako me zanima glede kakih ploščic....

Daniel

Majstr
21. dec 2007
3.172
323
83
Ah jest sploh ne spadam na alter.. ne vozim premium znamke.. pa samo k3 mam

adijo druzba ;)
Pizdarija, jaz sem kupil starega 11/18, dela kakor mu je volja, včasih ne greje, tu pa tam se kar ugasne in utripa 3x klicaj ampak v splošnem še kar dela. Kam potem jaz spadam? Drugače pa res ni neke primerjave med Hobi in progi programom. Do lani sem imal samo hobi in je škoda vsake besede za to.

Valhalla

Majstr
17. dec 2007
3.096
274
83
Za avto in okoli hiše sem nabavil Bosch UniversalAquatak 125 in bi ga priporočil. Ima tudi posodico za nanašanje čistila, ki jo nasadiš na pištolo. Vanjo sem vlil tudi detergent in malo žajfe za roke skupaj z večino vode, pretresel in razpršiš po avtu. Slabost je le pripadajoča 5m visokotlačna cev, to je prekratko in se moram okoli avta prestavljat.

Viper_XxL

Fizikalc
20. avg 2007
8.239
73
48
Titograd
Ima alu pumpo, tak da mora biti ok. Če boš rabil kake dodatne nastavke, ki jih je za Bosche pri nas malo težje dobiti, pa lahko še vedno kupiš adapter za iz Boscha na Karcherjeve nastavke, ima ga Shoppster za 12 €