"Viski"

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Pet ulic naprej
smile-1.gif
 

ojanez

Pripravnik
2. sep 2007
253
18
18
Ker vidim, da se je tukaj oglasilo kar nekaj ljubiteljev viskija, vas vabim k ogledu spletne strani Viski.si , kjer je predstavljeno precej zanimivosti o tej najbolj priljubljeni žgani pijači.
V okviru strani deluje tudi neformalen Klub ljubiteljev viskija, kjer prirejamo srečanja in viski degustacije, članom pa občasno v sodelovanju z uvozniki ponudimo tudi možnost ugodnejšega nakupa katerega izmed viksijev.

Stran in klub je povsem ljubiteljske narave, zato upam, da admin tega sporočila ne bo smatral, kot nedovoljeno reklamo.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.935
2.411
113
Lublana
Obišči stran
Moj najljubši viski je "Jim Beam" vem, da ni neka huda znamka ampak meni je resnično dober in ga prav z užitkom spijem. Seveda izključno "on the rocks". Mešanja viskija z colo , jabijem in še čim je zame ogabno in nesprejemljivo. Na splošno imam raje Burbon viskije, kot scotche. Če ni Jim Beama se zadovoljim z Jamsenom ali Jackom. Zelo rad pa sprobam tudi kakšen dober originalen škotski viski, ki ne spada v konfekcijo.
 

ojanez

Pripravnik
2. sep 2007
253
18
18
Prodaja kozarcev je nastala dolgo po tem, ko je že obstajala stran in klub. Ponujeni pa so enostavno iz razloga, ker jih je bilo precejšnjemu številu ljudi, ki bodisi niso vajeni spletnih nakupov iz tujine, bodisi le-tem ne zaupajo, drugače zelo težko kupiti.

Prodaja kozarcev je za moje popoldansko podjetje minornega pomena (v bistvu bi bila taka za skoraj vsako podjetje), saj gre za zelo male količinske in vrednoste številke.

Verjameš ali ne, cilj moje objave ni bil reklamirati kozarce, ampak predstaviti stran in klub, kjer ljubitelji viskija lahko najdejo svoje somišljenike.
Pa hvala za objavo vseh mojih podatkov.

P.S. domena pa je registrirana na podjetje iz enostavnega razloga - že odprt račun pri registrarju, kjer imam službene domene.
 
Nazadnje urejeno:

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Rahlo off topic, ampak... dajmo ne bit "kreativni z informacijami", vsaj v tej temi, prav?
smile-1.gif


http://kozarci.viski.si/podjetje.html
Kjer najdemo, da je prodajalec kozarcev "Belena Janez Omerzu s.p."

in ...

http://www.viski.si/lokali/
Kjer je kontaktni naslov: janez@viski.si

O, glej no! Kdo pa je registrant viski.si?

organization BELENA JANEZ OMERZU S.P.
nic-hdl G115890
email info@belena.si

Tako da cisto "ljubiteljsko" pa nimamo strani, ane?

To ti je naredil ves tisti alkohol!
hysterical-1.gif
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Probej rogaska slatina, rocno narejeni masivni, ubistvu unikat, isto flasa za viski...