Vhodna vrata v hišo

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Citat:
Uporabnik guardy pravi:

nis resen. In v kateri hiši oz. pritličnem stanovanju si ti že videl, da so vlomili čez vrata? Če daš lesena iz bloka bojo šli čez okno, ker je lažje....

Možaku v sosednjem bloku so vlomili čez vrata, ne pa čez okno. Okna so namreč na razstavi vsem in očitno ni junaka, vrata so pa lepo skrita, sploh dopoldne ko ni "prometa".
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.337
958
113
Pirnar je OK. Mi smo izbirali med Pirnar in INT in smo na koncu vzeli INT. INT je bil nekoliko cenejši, pa še tisti tip, ki smo ga iskali se nam je nekoliko bolj dopadel.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Jaz sem raje vzel v Alpremu, ker je Pirnar trd glede stekel, tu sem pa dobil taka stekla, kot sem hotel (3slojna, refleksna, zatemnjena). Mat je za v kopalnico, ne pa na vrata, da nič ven ne vidiš)
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.747
218
63
Citat:
Uporabnik pablohasan pravi:
Pirnar, to je to
Mah, jaz pa za tak denar nisem tolk navdušen nad Pirnarjevimi vrati. Imam jih sedaj slabi dve leti, od tega v redni uporabi manj kot leto, pa se mi guma (ki je pritrjena spodaj pod vrati) stalno "vozi" v eno smer tako da potem na drugem koncu malo ven gleda. Mogoče malenkost, ampak to pri vratih tega cenovnega ranga ne pričakuješ.
 

Clueless

Fizikalc
5. avg 2007
744
86
28
Citat:
Uporabnik pablohasan pravi:
Pirnar, to je to

A zahtevne stranke še vedno ignorirajo.
evil.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.204
1.823
113
No ja..kar se stekla tiče je stvar presoje. Meni taka kot so v originalu ustrezajo. Rabim svetlobo, ne pa vidljvosti.

Sem pa jaz izbral model s povečano izolativnostjo (kjer imaš zraven 3 slojno zasteklitev).
 

scsiii

Pripravnik
1. sep 2007
159
2
18
Še vedno.... pri Pirnar -ju so na vsako vprašanje oz. željo odgovorili daje to brez veze in da tega ne rabim, da je 99% ljudi zadovoljnih z temi modeli in opremo ki jih ponujajo v katalogu. In to je bil odgovor vodje prodaje za Slovenijo. Očitno jim gre predobro... zato sem kupil vrata drugje po mojih željah in bolj ugodno.
 

Clueless

Fizikalc
5. avg 2007
744
86
28
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Kaj je to zahtevna stranka? Tečnobe? Take odfu...m takoj pri vratih ven.

Aha. Kristalno kuglo morš na servis nest. Post od scsiii je kar dobro povzel mojo izkušnjo.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Kaj ima veze kaj je želel imet?
Koji k... prodajalca briga kaj je smiselno in kaj ne! Če hočem da mi dildodi dol visijo, ga ne briga če je smiselno. Jst bom plačal in to hočem imet! Pa če je cel svet z nečim zadovoljen, jst pač nisem. Če noče ugodit moji želji, hvala, adijo, konkurence je dovolj!
In ja sem tečna stranka, ker pač bom jst živel s tem in s svojim denarjem plačal! In tudi odfu... kerga, ko ne pride na dogovorjen datum. Konkurence je dost!
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.491
9.219
113
No potem ni problemov. Jaz ti neb montiral dildotov, a pol mam jaz problem? ne ti jih imaš. Kar si sam ugotovil. Torej, še enkrat, kaj pomeni zahtevna stranka?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.960
1.104
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
No potem ni problemov. Jaz ti neb montiral dildotov, a pol mam jaz problem? ne ti jih imaš. Kar si sam ugotovil. Torej, še enkrat, kaj pomeni zahtevna stranka?

Imaš. Ker te bo kdo (ali več njih, če dosti serješ) rezf v takih ali drugačnih medijih, forumih ipd ...