vgradne stropne lučke

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
ksz
Pa od kje vam kar ideje o nekih lončkih pa takih traparijah. Ko bo pa en dan streha pogorela, si boste pa lahko rekli, super, sem prišparal 20€ ker sem namesto ustrezne zaščite dal kitajske lončke.

V ravnem delu gips stropa v mansardah je skoraj vedno dovolj prostora da se ali namesti ustrezno škatlo za luč ali pa naredi škatlo iz gipsa zanjo, pa se še vedno lahko volno pač na tistem delu da malce višje.
 

_jolly_

Fizikalc
3. sep 2007
2.141
2
38
zato sem napisal naj da glinene lonce. ti ne gorijo. dal sem pa jih noter na podstrešju. sicer pa... kolk mi je znano tudi steklena volna ne gori.
tongue-1.gif
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
V ravnem delu gips stropa v mansardah je skoraj vedno dovolj prostora da se ali namesti ustrezno škatlo za luč ali pa naredi škatlo iz gipsa zanjo, pa se še vedno lahko volno pač na tistem delu da malce višje.

Ravno tu je problem. V mansardi je vsega skupaj 4m2 ravnega stropa. Tu bom že naredil spuščen strop, ostalih 90m2 je problem.
frown-1.gif


Citat:
Uporabnik _jolly_ pravi:
kolk mi je znano tudi steklena volna ne gori.
tongue-1.gif

Ti je znano prav
smile-1.gif
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
Tole mi deluje bolj kot luč za v kakšen hotel ali trgovino, ne pa za v dnevno sobo
wink-1.gif


Sicer pa v opisu nikjer ne piše o področju uporabe .. Imaš kakšne izkušnje z njo?