Venezuela

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.867
5.466
113

roCkY

Majstr
2. sep 2007
2.467
343
83
Še enkrat link do videa ki sem ha posatl v sredo. Moram še pogledat kaj so izrezali, ker druge logike, da je bila zadeva začasno umaknjena ni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Kamele0N

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... link do videa ki sem ha posatl v sredo... druge logike... začasno umaknjena..
Tip je dobil opozorilo G-AI zgleda o ukinitvi accounta, pa je označil video kot private in ga nič ne najde več (cenzura-CopyRight) ... :zardelalter: ... Včasih je treba bit Speedy Gonzales z DL ala moja malenkost :evil: ... sem pa imel težave pri poskusu delitve konvertiranega Xvid fajla 640x360 na dva kosa; nikakor da rata ok, saj je fajl imel v mojem primeru označeno 254MB, po delitvi pa samo 200MB oba kosa in zvoku se je zmešalo (več poskusov raznoraznih sem naredil).

Zdaj ali je "avtor" slabo s TV streama potegnil ali zbluzil pri montaži, ko je samo reklame ven brcnil, pa ne vem. Nič nisem opazil, da bi kaj manjkalo vmes ... res pa se mi je malo dremalo vmes pri ogledu :zardelalter: ... pa je tako ostalo v enem kosu ...

------------------------------------
" ... The Truth Is Out There ..." :zardelalter:
 
Nazadnje urejeno:

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.271
2.267
113
Venezuela: Ladja se potaplja, podgane bežijo.
Naj Levica zve resnico. Ali pa naj odideo preveriti, kaj je res.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.867
5.466
113

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.922
2.386
113
Lublana
Obišči stran
Meni je zanimivo tudi, da se je o ugrabitvah otrok takrat zelo malo govorilo, kot, da to sploh ne obstaja. Čeprav se je to kar dogajalo. Tudi sam sem skoraj bil ugrabljen nekje leta 1980, v Ljubljani za Bežigradom v sosednji ulici od doma.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman in 8888

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.770
-198
113
Ni več teme o SOCIALIZMU....so se jo levi preveč sramovali zgleda! Zato dajem sem...

Ah, saj se ti ne gre za ugrabljene otroke, ampak za pljuvanje po po komunistih, za potrebe tekoče politike kajne? Samo da spomnim, da so bili takšni in še hujši primeri tudi v zahodnih katoliških državah.
No pa k otrokom, od 20.000 primerov naj bi jih bilo 6 v sloveniji + 2 rešena, pa še od teh dveh je en v bistvu bosanski, za ostalih 7 se ne ve. Ostalo pa v cigajnariji.

Meni se zdi, da je bila zadeva takšna, neželena nosečnost, zamujen splav, mati otroka ni želela imet, lahko bi ga sicer dala v posvojitev, ampak potem bi jo spraševali, kje je otrok, pa kakšna da je, da otroka kar tako da....pa je salomonska rešitev, da je otrok umrl, ženska pa obdrži ugled. Po 40+ letih, ko jih vest peče, so se pa spomnile, da bi pa otroka vseeno imele, pa so se izmislile ugrabitev. Na drugi strani pa je bilo dovolj neplodnih parov, ki bi plačali za posvojitev otroka, in tudi še danes so.
To je isto kot pri mee too. So dajale za določene koristi, po 20+ letih pa so se spomnile, da so bile posiljene.

Od kje pa danes pridejo otroci, ki se pri nas posvojijo?
Kaj mislite, ali starši ukrajinskih otrok, ki so v Logatcu vedo, kje se njihovi otroci nahajajo?

in ko smo že v temi od Venezuele. Koliko je pa predsednik Guaido poslal tankov in orožja v Ukrajino? Pa koliko $$$$ pomoči???
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bakki33