Venezuela

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
O poskusu ugrabitve?
Iskreno povedano mi je zdaj kar nekoliko žal, da sem to sploh omenil. O tem dogodku nikoli ne govorim, oziroma sem ga povedal zelo malokrat in zelo malo osebam. Prvič sploh, sem to povedal svoji mami, ko sem bil star že nekje 38-40 let...
Bil sem pa skupaj z 2 leti starejšim prijateljem in noben od naju takrat in še dolgo po tem ni nikomur povedal o dogodku. Mislim, da sva se takrat predvsem bala, da nama starši nebi več dovoli biti sama zunaj.
Sicer je šlo za čisto klasično foro z vabilom v avto na vožnjo za en krog. Danes, ko pomislim na ta dogodek imam občutek, da je šlo takrat to za organizirano skupino z vpeljanim poslom. Pripeljali so se namreč v luksuznem zelo vpadljivem avtomobilu, ki ga do takrat še nikoli nisem videl. Res takrat pri nas praktično nihče ni imel takšnega avtomobila. V njem sta bila najmanj dva moška. Šofer, ki ga nisem videl in ni nič govoril. In starejši gospod v obleki na zadnjih sedežih kateri je odprl zadnja desna vrata in naju je prijazno ogovoril. Vprašal je če nama je avto všeč in itak sva bila navdušena. Potem se je presedel na levo stran zadnje klopi in naju povabil na vožnjo. Jaz sem si želel na vožnjo ampak sva se nekaj obotavljala. Gospod naju je prepričeval, da gremo samo en krog, da bomo takoj nazaj. Da nihče ne bo vedel.... da naj ne skrbiva... da oči in mami ne bosta huda...Tu se imam precej za zahvalit prijatelju, ki je en moment odločno rekel, da ne gre. Jaz pa sem bil še nekoliko neodločen, to je očitno moški videl in povabil samo mene. Prijatelj pa naj kar tukaj počaka, saj bomo takoj nazaj... Jaz sem bil že odločen da vstopim in sem se še obrnil k prijatelju in rekel nekaj v smislu, a si ziher da ne greš? A boš tuki sam čakal? Pogledal me je in rekel ne it in me prijel za roko in rahlo potegnil nazaj... pogledal sem gospoda v avtu, ki se je z lepimi besedami še kar trudil, da me na vsak način zvabi v avto...omenjal je še neke sladkarije, ki jih ima in jih bom dobil med vožnjo...Takrat mi je verjetno naredilo en klik v glavi in sem rekel, če ne gre prijatelj zraven tudi jaz ne grem.... Očitno je tip dojel da ne bo ratalo in brez besed zaprl vrata in avto je hitro odpeljal...Takoj po tem sem bil kar malo jezen na prijatelja, ker sem si res želel peljati s tistim avtomobilom.
Od tega je že cca 40 let kako točno se spomnim dogodka ne vem ampak nekako tako je bilo.
 
  • Wow
Reactions: axeton

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Saj to, zdaj mi je to res čudno, da takrat kakor jaz vem ni bilo nobenga večjega poročanja o ugrabitvah. Ker ta moj primer enostavno ne more biti en in edini slučaj. Tudi ne spomnim se, da bi nas starši ali pa v šoli kakrkoli opozorili naj ne vstopamo v tuj avto, naj ne gremo s tujcem, ki nas ogovori nikamor....
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
O poskusu ugrabitve?
Iskreno povedano mi je zdaj kar nekoliko žal, da sem to sploh omenil. O tem dogodku nikoli ne govorim, oziroma sem ga povedal zelo malokrat in zelo malo osebam. Prvič sploh, sem to povedal svoji mami, ko sem bil star že nekje 38-40 let...
Bil sem pa skupaj z 2 leti starejšim prijateljem in noben od naju takrat in še dolgo po tem ni nikomur povedal o dogodku. Mislim, da sva se takrat predvsem bala, da nama starši nebi več dovoli biti sama zunaj.
Sicer je šlo za čisto klasično foro z vabilom v avto na vožnjo za en krog. Danes, ko pomislim na ta dogodek imam občutek, da je šlo takrat to za organizirano skupino z vpeljanim poslom. Pripeljali so se namreč v luksuznem zelo vpadljivem avtomobilu, ki ga do takrat še nikoli nisem videl. Res takrat pri nas praktično nihče ni imel takšnega avtomobila. V njem sta bila najmanj dva moška. Šofer, ki ga nisem videl in ni nič govoril. In starejši gospod v obleki na zadnjih sedežih kateri je odprl zadnja desna vrata in naju je prijazno ogovoril. Vprašal je če nama je avto všeč in itak sva bila navdušena. Potem se je presedel na levo stran zadnje klopi in naju povabil na vožnjo. Jaz sem si želel na vožnjo ampak sva se nekaj obotavljala. Gospod naju je prepričeval, da gremo samo en krog, da bomo takoj nazaj. Da nihče ne bo vedel.... da naj ne skrbiva... da oči in mami ne bosta huda...Tu se imam precej za zahvalit prijatelju, ki je en moment odločno rekel, da ne gre. Jaz pa sem bil še nekoliko neodločen, to je očitno moški videl in povabil samo mene. Prijatelj pa naj kar tukaj počaka, saj bomo takoj nazaj... Jaz sem bil že odločen da vstopim in sem se še obrnil k prijatelju in rekel nekaj v smislu, a si ziher da ne greš? A boš tuki sam čakal? Pogledal me je in rekel ne it in me prijel za roko in rahlo potegnil nazaj... pogledal sem gospoda v avtu, ki se je z lepimi besedami še kar trudil, da me na vsak način zvabi v avto...omenjal je še neke sladkarije, ki jih ima in jih bom dobil med vožnjo...Takrat mi je verjetno naredilo en klik v glavi in sem rekel, če ne gre prijatelj zraven tudi jaz ne grem.... Očitno je tip dojel da ne bo ratalo in brez besed zaprl vrata in avto je hitro odpeljal...Takoj po tem sem bil kar malo jezen na prijatelja, ker sem si res želel peljati s tistim avtomobilom.
Od tega je že cca 40 let kako točno se spomnim dogodka ne vem ampak nekako tako je bilo.

No tu ne gre za ugrabitev, ampak bolj za tisto sladoled foro .. khm.

Tale gospod bi pridobil tvojo simpatijo in kmalu bi te malo pobožal po mišicah na trebuhu ali pa še kje, pa še kaj svojega bi ti pokazal. Klasična pedofilska scena, šolski primer. Noben te nebi ugrabil pa tudi nič se ti nebi zgodilo če nebi ravno "sodeloval", ker so bili tovrstni "incidenti" tudi pod jugo precej resno obravnavani (tudi "izvensodno", samo da se je pojavil sum).
 

B81

22. jul 2007
34.483
8.957
113
No tu ne gre za ugrabitev, ampak bolj za tisto sladoled foro .. khm.

Tale gospod bi pridobil tvojo simpatijo in kmalu bi te malo pobožal po mišicah na trebuhu ali pa še kje, pa še kaj svojega bi ti pokazal. Klasična pedofilska scena, šolski primer. Noben te nebi ugrabil pa tudi nič se ti nebi zgodilo če nebi ravno "sodeloval", ker so bili tovrstni "incidenti" tudi pod jugo precej resno obravnavani (tudi "izvensodno", samo da se je pojavil sum).
Evo snezinko v vsem svojem sijaju.
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: jest5 in MrDaco

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
No kaj točno bi se zgodilo ne vem. Morda bi bilo "samo" tako kot ti praviš ali pa še kaj...V vsakem primeru je dobro, da nikoli ne bom izvedel. Za kar se pa lahko zahvalim samo prijatlju, ki je bil takrat zraven. Vprašanje kako bi bilo, če bi bil jaz sam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in Kamele0N

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
Še tole. Jaz se pri vsem tem sprašujem kdo so bili te ljudje. Očitno nekdo z veliko denarja in verjetno tudi vplivom. Kdo je takrat imel denar in redke luksuzne avtomobile? In kdo bi si upal tako izstopati z avtomobilom in početi takšne stvari? To so vprašanja, ki me danes nekoliko begajo.
 

B81

22. jul 2007
34.483
8.957
113
Mogoce so v tistih casih stari dedi res vabili froce v avte in jih malo vozili naokoli.
Bolj verjetno pa je, da tega pri nas bi blo.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
No tu ne gre za ugrabitev, ampak bolj za tisto sladoled foro .. khm.

Tale gospod bi pridobil tvojo simpatijo in kmalu bi te malo pobožal po mišicah na trebuhu ali pa še kje, pa še kaj svojega bi ti pokazal. Klasična pedofilska scena, šolski primer. Noben te nebi ugrabil pa tudi nič se ti nebi zgodilo če nebi ravno "sodeloval", ker so bili tovrstni "incidenti" tudi pod jugo precej resno obravnavani (tudi "izvensodno", samo da se je pojavil sum).

se strinjam.

tole je tipicna pedofilska zgodba, pred katero so nas nasi starsi opozarjali in tudi mi opozarjamo svoje otroke. pa se vedno se zasledi v kroniki, da se moski zadrzujejo v okolici sol, vrtcev in vabijo otroke v avte. no ja, da se jima ne bi nic zgodilo ni res. verjetno bi bila zlorabljena.

glede ugrabitev, ki se jih zgoraj omenja, so se pa dogajale v porodnisnicah z novorojencki. to je pa ze organiziran kriminal.

se pa to pomoje dogaja se vedno v tretjih drzavah.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.577
283
113
organiziran kriminal se dogaja tudi sedaj in povsod, pa se ne piše o tem.

Je pa res, da so bile lovke povsod, verjetno tudi v državnem vrhu, kot so tudi sedaj, saj tako lažje delujejo.

Definitivno je treba tole enkrat raziskat in obsodit vpletene. četudi so že v predjamskem gradu.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
O poskusu ugrabitve?
Iskreno povedano mi je zdaj kar nekoliko žal, da sem to sploh omenil. O tem dogodku nikoli ne govorim, oziroma sem ga povedal zelo malokrat in zelo malo osebam. Prvič sploh, sem to povedal svoji mami, ko sem bil star že nekje 38-40 let...
Bil sem pa skupaj z 2 leti starejšim prijateljem in noben od naju takrat in še dolgo po tem ni nikomur povedal o dogodku. Mislim, da sva se takrat predvsem bala, da nama starši nebi več dovoli biti sama zunaj.
Sicer je šlo za čisto klasično foro z vabilom v avto na vožnjo za en krog. Danes, ko pomislim na ta dogodek imam občutek, da je šlo takrat to za organizirano skupino z vpeljanim poslom. Pripeljali so se namreč v luksuznem zelo vpadljivem avtomobilu, ki ga do takrat še nikoli nisem videl. Res takrat pri nas praktično nihče ni imel takšnega avtomobila. V njem sta bila najmanj dva moška. Šofer, ki ga nisem videl in ni nič govoril. In starejši gospod v obleki na zadnjih sedežih kateri je odprl zadnja desna vrata in naju je prijazno ogovoril. Vprašal je če nama je avto všeč in itak sva bila navdušena. Potem se je presedel na levo stran zadnje klopi in naju povabil na vožnjo. Jaz sem si želel na vožnjo ampak sva se nekaj obotavljala. Gospod naju je prepričeval, da gremo samo en krog, da bomo takoj nazaj. Da nihče ne bo vedel.... da naj ne skrbiva... da oči in mami ne bosta huda...Tu se imam precej za zahvalit prijatelju, ki je en moment odločno rekel, da ne gre. Jaz pa sem bil še nekoliko neodločen, to je očitno moški videl in povabil samo mene. Prijatelj pa naj kar tukaj počaka, saj bomo takoj nazaj... Jaz sem bil že odločen da vstopim in sem se še obrnil k prijatelju in rekel nekaj v smislu, a si ziher da ne greš? A boš tuki sam čakal? Pogledal me je in rekel ne it in me prijel za roko in rahlo potegnil nazaj... pogledal sem gospoda v avtu, ki se je z lepimi besedami še kar trudil, da me na vsak način zvabi v avto...omenjal je še neke sladkarije, ki jih ima in jih bom dobil med vožnjo...Takrat mi je verjetno naredilo en klik v glavi in sem rekel, če ne gre prijatelj zraven tudi jaz ne grem.... Očitno je tip dojel da ne bo ratalo in brez besed zaprl vrata in avto je hitro odpeljal...Takoj po tem sem bil kar malo jezen na prijatelja, ker sem si res želel peljati s tistim avtomobilom.
Od tega je že cca 40 let kako točno se spomnim dogodka ne vem ampak nekako tako je bilo.
A ziher ni bil Grims?
A gospod zadaj je imel ovratnik ali kolar?