Vedno več muslimanov

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.400
9.853
113
kod Džej-Zija
Toliko o toleranci.
roza.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.996
5.105
113
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Katoliki tega definitivno NE trdijo. Ni Marijin oče Sv. Duh. Kvečjemu je to oče njenega sina.

Kaj sem jaz rekel kaj druga ali si ti narobe razumel.
 

nadi

Pripravnik
2. avg 2007
906
0
16
no, kaj imaš pa proti Leninu?
al pa tudi ne odgovarjat na to..sej približno vem..
evil.gif
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.400
9.853
113
kod Džej-Zija
Uh, nič. Njegova in kasneje Stalinova SZ sta vzor državljanu prijazne države. Sploh, ker je pod Leninovim vodenjem države umrlo šest miljonov ljudi. Saj pravim, sicer je bil pa fajn dečko.
zmaga.gif
 

nadi

Pripravnik
2. avg 2007
906
0
16
Leninova proti stalinovi rusiji oz. življenje v njej nimata dosti skupnega..
je pa res, da ko pride do revolucije ljudje umirajo, tudi pri nas so!!..

 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
253
113
hja, komunizem vsaj vere ni poveličeval... ena in edina dobra stvar komunizma!

in ti misliš, da to kar mi zivimo, nam je omogočila cerkev al kaj? al zakaj primerjaš življenje takrat?
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Citat:
Samo se je treba vprašati, kaj sta sreča in naključje. To je samo drugo ime za nerazložljivo, se ti ne zdi?

Ampak je pa presneto velika razlika med naključjem, oziroma dogodkom, ki ima statistično gledano majhno verjetnost ter pripisovanjem nerazložljivega neki nadnaravni sili. Če misliš, da je vera samo derivat sprejemanja neverjetnih dogodkov, se presneto motiš.



Tudi Leninov citat je povsem na mestu in prepričan sem, da ga nihče ni uporabil z namenom poveličevanja njegovih dejanj, kakor jih sedaj obtožuješ.

Na enak način lahko jaz rečem, da je RKC "vzor prijazne religije". Križarske vojne, procesi proti čarovnicam, pedofilija, bogatenje na račun revnih, kontracepcija...



2000 let se ni v javnosti smelo reči popolnoma nič čez vero, brez da bi bil človek najmanj ožigosan, če ne že zaznamovan za celo življenje ali pa iz njega enostavno odstranjen. Še dandanes je marsikje na svetu tako (ZDA, Irska... nerazvitih držav sploh ne bom omenjal).

In prav všeč mi je, da so religije končno na zagovoru.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.400
9.853
113
kod Džej-Zija
Danes se nerazložljivega nič več ne pripisuje kar tako višji sili. Mimogrede, to sem že večkrat napisal, pa to mirno ignoriraš.

Leninov citat paše zelo dobro v kontekst preganjanja pravoslavne cerkve. Neke sorte apologetika za uničevanje ideološke konkurence.

Kar se pa zagovora tiče, je pa to res dobro, ker se tako lahko problemi razčistijo in se odprejo novi pogledi.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
hja, komunizem vsaj vere ni poveličeval... ena in edina dobra stvar komunizma!

ni res! sam komunizem je vera. vera v enakopravnost in enakost. pa je to bilo res? ne. ampak je bil pa opij za ljudstvo.
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.201
8
38
40
ksz ali pa tud ne...
Pri muslimanih me moti le to, da si v javnih WCjih na umivalniku rit umivajo.
 

jjernej

Pripravnik
26. mar 2008
131
0
16
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Uh, nič. Njegova in kasneje Stalinova SZ sta vzor državljanu prijazne države. Sploh, ker je pod Leninovim vodenjem države umrlo šest miljonov ljudi. Saj pravim, sicer je bil pa fajn dečko.
zmaga.gif

Katoličanov, če smo natančni. Ob tem 200 zažganih čarovnic v nekaj stoletjih srednjega veka kar zbledi, kajne?
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik sanco pravi:
ksz ali pa tud ne...
Pri muslimanih me moti le to, da si v javnih WCjih na umivalniku rit umivajo.
To niti ni problem. Problem je, da rok si pa potem ne...
grims-1.gif