Večfunkcijski barvni laserski tiskalnik

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Najdi doma koga pismenega, ampak res pismenega, da prebere znamko in model tiskalnika, pa bomo še mi mal poguglal kaj se da in kaj ne.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Ne vem zakaj furate laserce....še samo črni so tapocen nerazumen nakup.

HP OJ 8500/8600 ipd. so super multifunkcijske tudi za kaj več natisnit na mesec.

Ne zato, ker veliko tiskamo, ampak ker malo. Zdaj ne vem ali je mit ali resnica, ampak ko sem kupovala je bila mantra, da so laserci pri poredkem tiskanju boljša izbira, ker se ne mašijo in pacajo glave ali kaj. Pri inkjet sem imela ta problem in tiskalnik sem lahko samo še vrgla, ker je bilo popravilo nerazumno drago, v prvo pa sem imela to srečo, da je bil še v garanciji, pa so me tam nekaj kreglai, da moram printat redno. vsaj "dobro jutro, francka". Sem rekla, kul, pol mi pa dajte za časa garancije še dovolj listov in kartuš za ta hec, pa bo, nadomestilo za čas in skrb za to pa oprostim. pa se je zgodba nehala. odkar imam laserca printam samo ko kaj rabim in še ni bilo problemov.
 

imi

Pripravnik
30. sep 2011
264
5
18
Sam imam doma HP8500. V začetku oziroma prvi dve leti je zadeva delovala ok. Potem pa so se začele težave z neprestanim čiščenjem glave, pri katerem je tiskalnik porabil precejšnje količine barve, tako da sem moral kar pogosto kupovati kartuše. Sedaj nekaj časa niti ne tiska rumene barve, čeprav se kartuša prazni.

Tako sem se odločil da si nabavim novo lasersko napravo, katere teh težav nimajo. Gledal sem HP M277dw, katera bi naj bila po testih super zadeva, vendar ima precej drag tisk - posledično tudi tonerje.

https://www.mimovrste.com/vecfunkcijske-naprave/hp-vecfunkcijska-naprava-clj-mfp-m277d?v=772499

Zaradi tega imam nagledano "zopet" inkjet napravo EPSON WF-5620 katera bi naj bila "kralj" med inkjeti:

http://www.ceneje.si/Izdelek/5...0dwf-c11cd08301

Kljub temu si ne upam na hitro kupiti zadeve, da se ne bi zopet zaj... z nakupom.

Če imate predloge za kakšne druge naprave (do 400EUR) se priporočam.
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.021
52
48
Kupi neke pocen ponaredke, baje delajo OK. Recimo tukaj dobiš komplet vseh barv za cca 25€.
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.103
742
113
pokliči na anderwald in jih vprašaj, kaj ti svetujejo glede na vaše količine in potrebe v podjetju. mi imamo v podjetju tri njihove stroje (konica monolta) in smo zadovoljni z njimi in z njihovim servisom.