Vas nacin prehranjevanja in style zivljenja

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Hey hey everyone,

ker je toliko govora o tem, kaksne so dandanes zenske, da se zavalijo takoj ko dobijo tipa, medtem ko je za tipe vseeno ce so pujsi (itak so
smirk-1.gif


Treba je bit mal pozoren, kaksno hrano meces vase (in tudi kdaj) ker se bo to nekoc poznalo na vas... Bolje vedet in zacet cimprej, kot pa na stara leta zavistno opazovat sovrstnike kako so vsi fit in zdravi. Ane, ane??!
grims-1.gif


Evo, razpiste se o svojih prehranjevalnih navadah.

Recimo;
* kaj jeste najraje in cesa ne,
* ste vegeterijanec, vegan? zakaj?
* uporabljate dodatke k prehrani?
* kolikokrat jeste junk-food (pomfri, hamburgerji, pizze, ocvrte zadeve...)
* ali jeste pred tevejem in kaj,
* katere sladkarije so vasa najslabsa razvada,
* se redite ali hujsate ko ste zivcni, pod stresom itd.
* kuhate sami, hodite jest ven, kupujete zmrzneno ali ze pripravljeno hrano (like Mizica pogrni se, konzerve...)

Lahko se napisete, koliko se rekreirate in kdaj in zakaj ne?
tongue-1.gif
)...Zivite nekako normalno zivljenje in jeste 3-5x na dan manjse obroke z obcasnimi pregrehami?

Napiste vse, kar vam pride na misel - za najbolj pogumne; lahko napisete visino in tezo
grims-1.gif
.

LP MackaGrrr
meeyaoow
evil.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Se sploh ne sekiram, jem to kar mi paše, kadar mi paše. Gre se zame in za druge, sam nosim kilograme in ne drugi. Da bi zaradi družbe spremenil prehranjevalne navade in še kaj - enostavno odpade.

Se požvižgam na vse.
tongue-1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Evo bom kr v obliki vprašalnika odgovarjala, hehe:



* kaj jeste najraje in cesa ne:

Najubše so mi testenine na 1001 način, razni narastki, pa kake domače od mami jedi (npr. filane paprike & pire, pire & špinača, kaka pečenka s prilogo), juhe so mi mnjami (predvem gobova), razni golaži...u bistvu sem gurmanka in mi je večina stvari mnjami in rada jem...nisem pa pretiran fan mesa ("meso uber alles"), predvsem krvavice, vampi in podobna drobovja mi niso dobra in ne jem. Sicer pa pojem glih kar mi daš na krožnik...mali požerušček
grin1.gif
Aja, pa jogurte imam fajn rada.

* ste vegeterijanec, vegan? zakaj?*

Nisem ravno največji fan mesa, ampak brez njega pa ne bi šlo...ni mi ravno, da bi jedla razne jagenjčke, zajčke, ipd. Tiste osnovne tri vrste jem - pusjek, perutnina, goveje, ostalega pa ne pogrešam.

* uporabljate dodatke k prehrani?

Ne.

* kolikokrat jeste junk-food (pomfri, hamburgerji, pizze, ocvrte zadeve...)"

Sem pa tja...pizzo imam fajn rada, sam to more bit ornk pizza iz krušne peči, ne neka fast-food oljenka, rada imam ocvrto meso, ki pa ga tut ne jemo prepogosto..načeloma pa pomfri & hamburgerji redko...

* ali jeste pred tevejem in kaj*

Načeloma ne. Sem pa tja se pregrešim s kako pistacijo, drugače pa raje kako mandarino olupim...

* katere sladkarije so vasa najslabsa razvada*

Vse?
d055.gif
Najrajš stvari, kjer je notr kakšna krema, smetana...torte, piškoti...pa itak čokolada.

* se redite ali hujsate ko ste zivcni, pod stresom itd.*

Več sladkega pojem, se tut kaka kilca dobi gor...
10.gif


* kuhate sami, hodite jest ven, kupujete zmrzneno ali ze pripravljeno hrano (like Mizica pogrni se, konzerve...)*

Zaenkrat sem še doma, mami kuha...jemo pa več ali manj doma narejeno hrano.



Rekreiram se bolj malo, bolj sprehodi, včasih smo malo več planinarili..kar se pa kakšnih rednih vadb tiče pa shame on me.
d055.gif
Ampak mami dela kar zdravo hrano, jemo dosti zelenjave & solate, sadja...tko, da vitaminov mi ne manjka.



Še mere: 165 cm, teža niha okrog 58 - 60 kg. Glede na to koliko pojem in koliko se ne-gibam...bi mogla bit res bajska
smile-1.gif




Tko, da pri meni se še noben ni "zmazal" s solato & kozarcem vode..
evil.gif
.
 
Nazadnje urejeno:

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
jem 2x na dan, obvezno zajterk, ponavadi kaj v mleko zmešam:) in kosilo ki tudi ni obilno da bi si moral kako luknjo na pasu popravit:)
poleti vsak dan kolesarim, pozimi mal lenarim, grem smučat, morda kdaj kak gviht dvignem. sem pa bolj pr ta suhih:)
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Jem prilagojeno študentskemu načinu življenja. To se mi zdi, da marsikaj pove. Zavedam se, da tak način prehranjevanja ni zdrav, ampak če ne gre drugače. Se trudim, vendar premalo.

Recimo da polovico tedna jem (kosilo) zunaj, polovico pa si kuham sama. Če grem ven na kosilo, se največkrat odpravim v italjanske restavracije (pašta, rižote ipd.), mehiške (tortije - njami), kitajske in restavracije, kjer ponujajo raznovrstno hrano. Pomfri in ocvrte zadeve ter McDonalds variante jem čim manj, skušam se jim na daleč izogibati, če pa že, pa ne več kot enkrat na mesec. Pizze jem večkrat, recimo 2-3 krat na mesec. To se mi ne zdi takšna pretirana nezdrava hrana (če vzamemo vegetarijansko pico, je edino nezdravo masten sir).

Sicer nisem vegetarijanka, imam pa rajši zelenjavo kot meso. Jem svinjino, govedino, piščančje in puranje meso. Ostalega ne.

Dodatkov k prehrani ne uporabljam, no razen če se šteje kakšen vitamin C ali multivitaminske tablete tudi sem.

Pred televizorjem ne jem, če pa že, pa kdaj kakšno sadje ali suho sadje.

Sladkarije - najraje sladoled, ne branim pa se kakšne dobre tortice ali čokoladnih keksov - vendar izbranih, nisem takšna, da bi morala dobiti svojo dozo sladkorja na vsak način. Čokolado jem malokrat.

Težje se ubranim kakšnim slanim pregreham, čeprav me potem želodec opomni, da ni bilo dobro. Zato se jim skušam ogibati, čeprav me včasih premamijo.

Vsak dan zajtrkujem, to je moj obred, potem pa so moji obroki razporejeni čez dan odvisno od časa. Če je veliko dela imam kdaj tudi samo 2 obroka, pozno zvečer ne jem, 8.00 zadnji čas za mojo večerjo, ki jo marsikdaj preskočim. Najbolje pa se počutim med vikendom, ko si lahko čez dan razporedim 4-5 obrokov po malem.

Telovadnico obiskujem enkrat na teden, vem da to ni dovolj, vendar malo za razmigati pa je. Se prav fino počutiš, ko prideš po vadbi domov.
 

nepot

Pripravnik
2. sep 2007
646
0
16
Beer City/Knežje mesto
Sam se probam čim bolj zdravo prehranjevati. Zjutraj obvezno zajtrk,kakšni kosmiči in mleko.Za malico kakšno sadje.Za kosilo ponavadi jem testenine ali pa kakšno meso in solato. Zvečer pa kaj bolj lahkega kot na primer tunina solata in podobno. Spijem vsaj 2 litra vode na dan. Sedaj ko pritiska zima bolj malo laufam, drugače pa naredim kakšnih 30 km na teden. Hmmm...ko pa se imam za učit,sploh zadnji teden pred izpitom pa pojem tono čokolade
smile-1.gif
.
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
Da se js odgovorim na svoj topic
rolleyes-1.gif
(pozabla..)

* kaj jem najraje in cesa ne?
najraje jem cokoladne zadeve
srce-1.gif
, karkoli v zvezi s cokolado (zavitki, croissanti, krofi, sojin puding ipd) od "prave" hrane obozujem ribe, morsko hrano nasploh, riz & razne omakice bi pa lahko jedla vsak dan.
ne maram konzerviranih jedi ker se mi zdi da majo vse isti okus, ne jem tudi pasulja, prebranaca, kebaba, mesnega bureka, ne jem mletega mesa (edino 1x na let mogoce 3 cevapcice na pikniku), ne jem svezih salam -od salam jem samo prsut obcasno, ne jem govedine in skoraj nic svinine.


*veggie, vegan:
sm poskusila, pa mi ni slo hehe. od mesa jem piscanca (vse dele razen drobovine) in purana (belo meso), ostalo meso se mi upira, sploh ksna konjevina, zajec ipd zivali. zelenjavo mam sicer rada, sploh zelenjavne omakice in riz, ampak brez mesa ne bi mogla bit. namesto navadnega pudinga jem sojinega (samo cokoladnega) -tudi zaradi tega, ker je veliko boljsi okus (bolj izrazit) po cokoladi.

*dodatki k prehrani:
1x na 2 tedna vzamem magnezijevo sumenko, 1x na 3 tedne pa multivitamine z multiminerali. obcasno vzamem tudi lipostop kapsule ce mam slabo vest zarad ksne slavnostne vecerje ki se zacnejo bolj pozno, drugace se izogibam. k dodatku bi lahko stela tud makadamijo in pa brazilski oresek, njam.

*junk-food:
od junk fooda mam rada samo pizzo in pomfri, oboje jem mogoce 1x na 2 meseca... aja pa enkrat na pol leta grem tud na ksn sirov burek. hamburgerjev in mcdonalds zadev ne jem, mcdonalds me vidi mogoce dvakrat na leto ko grem s ksno prjatlco na njihov pomfri al pa sladoled. ravno tko je z ocvrtimi zadevami...redkokdaj.

*hrana pred tevejem, filmi:
nimam potrebe nekaj grickat, ce recimo sama gledam nek film. se pa zadeva spremeni, ce je recimo en kolega pri meni al pa js pri njemu -no tkrt je pac izjema in tud js grickam ksn cips, smokije ipd. snacke.

*katere sladkarije so vasa najslabsa razvada:
absolutno cokolada hehe, zaljubljena sem v belo lindtovo s kokosom
srce-1.gif
jem pa vse, kar je cokoladnega okusa ali vonja. pr men sicer cokolada ni vsakodnevna, mogoce pojem ksn baci bonbon al pa pocket coffe bonbon v enem dnevu in mi zadosca. ali pa pac za zajtrk pojem rogljicek s tekoco cokolado, in potem cel dan nobene sladkarije vec.
drugace pa obozujem kremaste zadeve (kremsnita, skutne torte) in razne strudlje (od mami, seve) in medenjake oblite s cokolado.
redface-1.gif


* se redite ali hujsate, ko ste zivcni, pod stresom:
ce se res fajn sekiram, shujsam ker mi hrana sploh ne pase (niti cokolada) zgubim apetit. mam pa povecano zeljo po hrani v obdobju pms in tkrt se morm pa res prou brzdat da ne pojem hrane za pet ljudi.
redface-1.gif
hvalabogu to traja ksne dva dni samo.

*kuhate sami, hodite ven jest, zmrznjena hrana:
kuham TUDI sama, vecinoma pa mami ki tudi pazi da pravilno kombinira kosilo plus tega, da ko ona kuha, je pr njej obvezno solata zraven (men se pac ne da it na vrt, oprat in takodalje
tongue-1.gif
) in juha pred glavno jedjo (domaca zelenjavna, navadna piscancja, goveja). pripravljene hrane pri nas doma ni, razen zmrznjenih zadev kot so zrezki, cmoki, zelenjava, pac take zadeve ki se jih potem uporabi v jedi.

Rekreacija, hmmm... Ko je malo bolj toplo, se zmigam laufat ven, zdej sm se vpisala na plesni tecaj ker blazno rada plesem, ampak nekako ne najdem casa za tja hodit, tudi na fitnes sem hodila ampak mi je postalo dolgocasno po 15 minutah. Rada tud kolesarm..Vsakodnevno pa laufam po Lj po raznih opravkih, da me na koncu dneva bolijo noge...

Kako bi rekla, da zivim...Nic posebnega, malo popazim in gliham da je ravno prav vsega, da uskladim pojedeno sladkarijo z miganjem, pa je.
evil.gif


Mere: 160cm & 48-50 kg (niha)
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
no da še jz mal nabluzim..
najraj jem pire krompir z bilo čem... ampk ker se ga nobenmu ne da kuhat največkrat jem testenine.
da o stalni prehrani s sendviči&pizzami&kebabom ne govorim.

vegeterjanka sm bla 3 leta pol mi je pa z zdravjem zagustilo čist, k nism mela pravilne prehrane, tko da jem ribe pa perutnino. včasih se prsilm tut v to da kkšno govejo al pa svinjsko salamo pojem. na misu mi pa ne pride jest raznih paštet in podobnega sranja k se mi obrača ob misli kaj je vse notr. najbl idealn mi je piščančji zrezk s sirom v smetanovi omaki
smirk-1.gif


dodatkov k prehrani ne uporabljam sploh. ne rabm.

junk food-ja sj pravm, vsakodnevno.. če ne drugje pa v šoli za malco

pred tv-jom večinoma ne jem... ker ga gledam itk sam zvečer pa to v postli in se mi ne da pol na drobtinah spat..

mmm sladkarije... winterfresh mintsi, če to spada sm.. ne da so mi razvada, zasvojena sm z njimi
redface-1.gif
resno. brez vsaj 2h škatlic vintrfrešov ne grem nikamor. drugač pa kpa vem, odvisn od dneva... uni biiiig okrogli piškoti s čokolado u sredini so kul, pa uni bonboni v obliki žabic, kkšna rižova čokolada...

teža mi itak skače stalno gor pa dol in se sploh ne obremenjujem več kdaj hujšam in kdaj se redim.

kuham več al mn sama(beri: cel dan žvim od enga sendviča v šoli) ker mat itak ne zna kuhat(no sj ne da ne zna, samo za moje pojme je ogabno) fotr pa prepozn dam pride da bi kuhov. če sm lačna si pač skuham, mi ni problem, bl problem je da nism lačna največkrat
rolleyes-1.gif


rekreiram se bl mal trenutno... nekak ni taprav čs zame. polet valda skos kolo, pozim bord, spomlad pa jesen je pa edina oblika rekreacije telovadba v šoli pa plesanje ob vikendih
smile-1.gif
.
jem v povprečju 2-3krat na dan.. prvi obrok mi je malca v šoli, zadnji pa sendvič tm ob ene 6 zvečer.

na noben način ne morm rečt da živim zdravo življenje ampk zaenkrt mi dobr kaže:D

moje mere pa: 167cm, 55kg...
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
samo za info, razni oreški in podobne zadeve niso dodatki k prehrani in hujšanje ni stradanje 1teden potem pa jovo na novo. na fitnesu ti je pa zato dolgčas ker nimaš pojma kaj sploh tm delaš. če bi te jz dubu v roke, ti ne bi blo več dolgčas, ampak bi molila da je čimprej konc, ker pri meni ni zabušavanja in delanja prepiha na fitnesu
 

MackaGrrr

Pripravnik
4. nov 2007
376
0
16
dej korli, ce gojis ksne zamere do mene napis offtopice na privat ne pa da tuki neki pametujes
rolleyes-1.gif


kje d fak ti vids da sm napisala da HUJSAM in da stradam en teden pol pa jovo na novo? KJE?
poleg tega VEM da niso oreski dodatki, tud nism napisala da so -ampak da bi jih na nek nacin lahko stela k svojmu nacinu prehrane... ce si ze tok pameten, se nauc prebrano razumet.
smirk-1.gif

kar se tice fitnesa -sm delala vaje s trenerjem in mi je blo vseen dolgcas, enostavno grem raje plesat ali pa tekat, kolesarit, rolat... ker mi je bolj zanimivo, bolj zabavno... kot duhamorni fitnes.

peace.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
anči ne bit domišlava
ne-ne-1.gif


Citat:
*dodatki k prehrani:
1x na 2 tedna vzamem magnezijevo sumenko, 1x na 3 tedne pa multivitamine z multiminerali. obcasno vzamem tudi lipostop kapsule ce mam slabo vest zarad ksne slavnostne vecerje ki se zacnejo bolj pozno, drugace se izogibam. k dodatku bi lahko stela tud makadamijo in pa brazilski oresek, njam .

sam tista z 1x na 3 tedne je pa
hysterical-1.gif


pametujem izklučno zato, ker tako radi pišete kretenizme. kot je npr tista, da se po 20uri naj ne je, ker se takrat najbolj redi
bonk.gif
telo je kot stroj. če ga primerno vzdržuješ, bo lepo delal. če pa mečete vanj šraufe, orodje... se bo pa uniču.

veš, če delaš ti ni dolgčas. ko sem na kolesu na fitnesu, ali pa ko delam, se vedno najde kdo, ki se samo sprehaja po fitnesu in ne ve kam bi se dal. nobenmu ki ga poznam ni na fitnesu dolgčas. vrjetno zato ker se niso pršli pogovarjat na fitnes.
uf-1.gif


in če ti pametuješ, napiš tisto kar misliš in ne x in potem naj ti ostali beremo misli
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
e korl to sm pa tut jst opazila, pa še mal se nastavlja zravn, na eni napravi 5x ponovi vajo, pa gre na drugo, pa se razkazuje
bonk.gif


drgač pa: se trudim prehranjevat zdravo, včasih ne uspe vedno
redface-1.gif
(prej sm sovražla juhe )

jem ko sem lačna, poslušam svoje telo
cheer.gif


junk fooda ni na mojmu jedilniku, no lažem, 1x do 2x na mesec, sam glede na količino, ki jo lahko pojem ni panike
hysterical-1.gif


spijem 2 do 3 litre vode na dan

in pika na i, rekreiram se vsaj 5x na tedn, če je pa le priložnost pa kr vsak dan
grin1.gif
 

Ice

Pripravnik
17. avg 2007
816
19
18
Citat:
Uporabnik MackaGrrr pravi:
Hey hey everyone,

ker je toliko govora o tem, kaksne so dandanes zenske, da se zavalijo takoj ko dobijo tipa, medtem ko je za tipe vseeno ce so pujsi (itak so
smirk-1.gif


Treba je bit mal pozoren, kaksno hrano meces vase (in tudi kdaj) ker se bo to nekoc poznalo na vas... Bolje vedet in zacet cimprej, kot pa na stara leta zavistno opazovat sovrstnike kako so vsi fit in zdravi. Ane, ane??!
grims-1.gif


Evo, razpiste se o svojih prehranjevalnih navadah.

Recimo;
* kaj jeste najraje in cesa ne,
* ste vegeterijanec, vegan? zakaj?
* uporabljate dodatke k prehrani?
* kolikokrat jeste junk-food (pomfri, hamburgerji, pizze, ocvrte zadeve...)
* ali jeste pred tevejem in kaj,
* katere sladkarije so vasa najslabsa razvada,
* se redite ali hujsate ko ste zivcni, pod stresom itd.
* kuhate sami, hodite jest ven, kupujete zmrzneno ali ze pripravljeno hrano (like Mizica pogrni se, konzerve...)

Lahko se napisete, koliko se rekreirate in kdaj in zakaj ne?
tongue-1.gif
)...Zivite nekako normalno zivljenje in jeste 3-5x na dan manjse obroke z obcasnimi pregrehami?

Napiste vse, kar vam pride na misel - za najbolj pogumne; lahko napisete visino in tezo
grims-1.gif
.

LP MackaGrrr
meeyaoow
evil.gif

Od mesa jem edino purana ter ribe, tu pa tam konjsko meso ostalega mese ne jem.Testenine bi lahko jedel vsak dan na drug način pa se jih nebi naveličal.
Neki dodatkov k prehrani uporabljam samo ni pretirane sile, ena od jupol kant je za mesec dni ali pa kakšen dan več
evil.gif

Junk fooda načeloma ne jem, čeprav zadnjič ko smo šli z bowlinga smo zavili u Maca na dva big meca pa cocacola pa je blo 1200 kalorij
hysterical-1.gif

Hrana pred TV-jem? Niti na pamet mi ne pade
smirk-1.gif

Sladkarije? Če že so preteinske čokolade ali pa Nutella
redface-1.gif

Nikoli nisem živčen
hysterical-1.gif


Fitnes..če znese probavam 4-5 tedensko, samo kaj ko ni časa vedno
frown-1.gif


181 90kg pa še raste
evil.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
* kaj jeste najraje in cesa ne,- doma pripravljeno hrano, ki se ne more nardit na hitro, ampak rabiš par urc. Torej, najraje imam kompletno kosilo, bilokaj že to je.
* ste vegeterijanec, vegan? zakaj? ne
* uporabljate dodatke k prehrani? doping pa to? Neeeee
* kolikokrat jeste junk-food (pomfri, hamburgerji, pizze, ocvrte zadeve...) se kar dosti prehranjujemo zunaj, ker imamo tak način življenja- delovnik krepko čez 8 ur
* ali jeste pred tevejem in kaj, - to nikoli
* katere sladkarije so vasa najslabsa razvada, sladkarije- nič pretirano, pa tudi nasploh hrana mi ne pomeni stvar hudega užitka. Sladoled jem pogosto.
* se redite ali hujsate ko ste zivcni, pod stresom itd. Sem vedno pod stresom
* kuhate sami, hodite jest ven, kupujete zmrzneno ali ze pripravljeno hrano (like Mizica pogrni se, konzerve...)
Konzerve ne, kakšne zmrznjene zadeve pa dostikrat, pa napol pripravljeno hrano.
Ni časa. Hvalabogu, da hčerka jev šoli kosilo in vse, pa pol ji zrihtam kakšne kruhke, pa sadje ima rada....
Bi se prehranjevala bolj zdravo, če bi imela to možnost. Pijem tudi kavo, ampak ne kadim, alkohola pa tudi ne pijem.
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana

* kaj jeste najraje in cesa ne,
Najraje tuno
roza.gif
, light mocarelo, cottage cheese, zeleno solato

* ste vegeterijanec, vegan? zakaj?
v srednji šoli nisem jedla nič mesa, niti jajc, niti mleka. No zdaj že kar nekaj časa od tega jem vse, razen svinjine, govejega mesa pa purana
grin1.gif


* uporabljate dodatke k prehrani?
jemljem vitamine, magnezij in kalcij pa antioksidante. Od beljakovin mam pa whey za po treningu.

* kolikokrat jeste junk-food (pomfri, hamburgerji, pizze, ocvrte zadeve...)
pico jem recimo enkrat na dva meseca, ocvrtih zadev pa ne jem. Mam pa rada krofe, rogljičke pa sladoled iz McDonaldsa.

* ali jeste pred tevejem in kaj,
ja .... ker jem kosilo glih takrat, ko gledam tretji kamen od sonca
cheer.gif


* katere sladkarije so vasa najslabsa razvada,
sladoled iz McD.

* se redite ali hujsate ko ste zivcni, pod stresom itd.
če sem pod stresom zaradi adrenalina skoraj nikoli nisem lačna, tko da jem samo 1-2x na dan, tako da takrat zgubim kakšno kilo ali dve. Če v kakšnem obdobju manj športam tud shujšam. če pa redno telovadim pa pridobivam na teži. Ne veliko, ampak nekako držim konstanto 52kg, ker med viekndi ponavdai tudi nekja shujšam, ker bolj malo jem.

* kuhate sami, hodite jest ven, kupujete zmrzneno ali ze pripravljeno hrano (like Mizica pogrni se, konzerve...)
včasih, ko imam voljo kuham sama, sicer pa kuha mat. Ven grem jest 2x na mesec - kakšna kitajska ali testenine, piščanc. Od zmrznejnih zadev jem kakšen grah in korenje, že pripravljene hrane pa ne maram, razen kakšna jota mi je fajn. Od konzerv jem tuno .... itak
tongue-1.gif


Lahko se napisete, koliko se rekreirate in kdaj in zakaj ne?
tongue-1.gif

3x na teden
Kaksna oblika rekreacije vam je najljubsa?
aerobika, kolesarjenje, fitnes in pilates

Se vam zdi, da zivite zdravo s skoraj nic pregrehami?
delno

Zivite povsem sportno zivljenje in zivite od beljakovinskih zvarkov in konzerv tunine?
ne

Zivite nekako normalno zivljenje in jeste 3-5x na dan manjse obroke z obcasnimi pregrehami?
ja

višina 167 cm, 52 kg .... menda presuha, ampak men je ok. Poleti sem dobila dve kile pa se ful nisem dobro počutla in sem se vrnila na 52kg, če pa shujašm na manj kot 52kg mi pa tudi ni ok, tko da sem kar zadovoljna s trenutno težo.

lp
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
pametujem izklučno zato, ker tako radi pišete kretenizme. kot je npr tista, da se po 20uri naj ne je, ker se takrat najbolj redi
bonk.gif

A ne po 18. uri
confused-1.gif

Sem zadnjič slučajno zasledila en pogovor pa je babnca razlagala: Ej zadnič sm tok hitr torto vase metala. Ura je bla 10 do šestih jz sm se pa ful bazala. Ker ni šans, da bi po šesti jz jedla.
How sick is that
stupid-1.gif


Drugače pa jaz ne maram ocvrtih stvari. Meska mam rada, ampak najmanj svinjino (od svinjine samo pršut). Če jem junk food mi je vedno žal, ampak samo zato, ker nikoli ni tako dobro kolikor si prej predstavljam, da bo
smile-1.gif


Višina 168, teža 58-60.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Jem skoraj vse (ne mi kazat vampov, ker so mi ogabni). Zadnje čase sicer malo sadja in zelenjave, ampak se trudim
aplauz.gif

Torej, zelo rada imam tuno in omakce, ki se iz nje delajo, testenine na 100 in 1 način, piščanca in purana (ostalega mesa niti ne, ampak ga jem), solate. Rada ustvarjam s pomočjo vegetarijanske in obične kuharice. Da jem glih zdravo, ne vem no, niti ne. Enkrat na mesec grem ziher na horsa, v McDonalds ali na kebab. Kdaj jem mi ni važno, tudi ob treh ponoč paše
evil.gif

Izogibam se pa filanju pred TV-jem in neposredno pred spanjem (mi že želodec protestira, če jem takrat), v menzah nikoli ne jem, ker moj želodec no-go. Pojem veliko mlečnih izdelkov (mlego, jogurti, skuta), kruha niti ne dost. Spijem vsaj 1,5l tekočine na dan.

Rekreiram se bolj slabo zadnje čase, drgač je pa tek moja najljubša oblika rekreacije. Očitno se s takimi vprašanji kot je bilo zastavljeno, ne ukvarjam, ker nisem nikol imela problemov s težo
cheer.gif


Se pa držim mota, da ne živim zato, da jem, ampak jem zato, da živim
grin1.gif
ko pa jem, pa jem okusno.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:


pametujem izklučno zato, ker tako radi pišete kretenizme. kot je npr tista, da se po 20uri naj ne je, ker se takrat najbolj redi
bonk.gif
telo je kot stroj. če ga primerno vzdržuješ, bo lepo delal. če pa mečete vanj šraufe, orodje... se bo pa uniču.

Če je tole name letelo, ker sem napisala, da po 8. uri zvečer ne jem, naj dodam, da ni to zaradi tega, ker naj ''bi takrat bolj redilo'', ampak izključno zaradi mojih želodčnih težav. Če jem pozno zvečer me ponoči daje želodec.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:


pametujem izklučno zato, ker tako radi pišete kretenizme. kot je npr tista, da se po 20uri naj ne je, ker se takrat najbolj redi
bonk.gif
telo je kot stroj. če ga primerno vzdržuješ, bo lepo delal. če pa mečete vanj šraufe, orodje... se bo pa uniču.

Če je tole name letelo, ker sem napisala, da po 8. uri zvečer ne jem, naj dodam, da ni to zaradi tega, ker naj ''bi takrat bolj redilo'', ampak izključno zaradi mojih želodčnih težav. Če jem pozno zvečer me ponoči daje želodec.

tist je blo bolj splošno mišljeno in ne direkt nate. drugače pa, si šla k dohtarju zaradi želodca?