Vabilo: KOFCE / VELIKI VRH, sobota, 10.maj 2008

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Citat:
Uporabnik Odisej pravi:
Amm, dej prilepi kako slikico, koordinate? ... ker tega hriba pa ne poznam
grin1.gif

Ne vem, ali se zajebavaš, a kaj?
confused-1.gif


Če se ne, ti bom točno opisal pot do tja ...
aplauz.gif

Nene, resno... imam sicer eno asociacijo, kje bi lahko to bilo, ampak nisem čist zihr. Sicer pa, pri mojem spominu je tudi možno da sem že bil tam, ampak sem pozabil
grin1.gif


Torej daj, skoči na google, pa daj link za naju s sandrco ker očitno nisem edini ki ne ve točno, kje bi to bilo:p
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik Sandrca pravi:

tudi mene zanima kje pravzaprav to je.ker tudi po googlanju (ok res da ni blo prav poglobljeno) mi ni uspelo izvedeti prov veliko
wink-1.gif
Guglala my ass
grin1.gif
Klik_Kofce
Pa teh zadetkov je še kr nekaj, jaz sem dal pač original od Tržiškega PD.
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
@dekca: Evo jz sm najprj pogledala tole , pa mi ni blo nič jasno, pol sm našla en pejđ kjer razpravljajo da bodo v primeru slabih snežnih razmer šli samo do Kofc, naslednja stran, ki sem jo pogledla je bla, da je en nekje na poti iz VV do Kofc v Košuti izgubil cepin. Naprej nisem gledala ...
rolleyes-1.gif


edit: drugač pa tnx za link
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Hvala Dekci, olajšal si mi delo.

Sicer pa takole: lahko se odločamo med dvema izhodiščnima točkama. Prva je iz Podljubelja, druga pa iz Jelendola.
Predlagam sledeče (preizkušena metoda, zagotavljam): dobimo se na določeni točki, ki od nobenega izhodišča ni oddaljena več kot 10 km. In sicer predlagam Petrolovo črpalko v Tržiču. Črpalka se nahaja na desni strani ceste, ki vodi proti Ljubelju in v Avstrijo. Skorajda nemogoče jo je zgrešiti, pa tudi oznake kažejo, da je to zadnja črpalka pred mejo.
Desno od črpalke pa se nahaja policijska postaja ... samo tako, v vednost. Malo pred črpalko se lahko zavije proti mestnemu jedru Tržiča oziroma proti Jelendolu (znamenitost Bornov tunel).
Torej, moj predlog je tak, kot sem ga omenil in verjemite, to je najlažji način, da se najdemo.

p.s. če so udeleženci iz "oddaljenih" krajev po opisu našli hotel Astoria na Bledu, ni vrag, da ne bi našli črpalke ...

AC Kranj-Jesenice, izvoz Tržič, Avstrija, potem pa cca. 10 km in volila ... Petrol !

Noker
 
Nazadnje urejeno:

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Če se le da, ne prek Jelendola, ker je že poleti cesta tja gor cel hudič (povprečna hitrost vožnje po luknjah okoli 15 km/h). Na začetku pomladi pa je verjetno še večja katastrofa.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Kaj, a nismo vajeni še kaj hujšega?

hysterical-1.gif


Saj gremo lahko iz Jelendola čez Kal ... če gremo pa na VV pa iz Podljubelja mimo Matizovca.OK?

nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.371
302
83
Citat:
Uporabnik noker pravi:
Citat:
Uporabnik Hondi pravi:
s katere strani greste gor?
pa turne smuče s sabo za na Velk vrh:)

Po vsej verjetnosti bomo šli z Jelendola, pa preko Kala do Kofc, če bomo šli pa na VV, pa iz Kofc. Ampak, je spet zapadlo nekaj snega, tako da zdele ne morem reč, kako in s kje. Saj pravim, bomo šli pa z Jelendola na Kofce, je kar fina tura, mal čez urco hoje ... sej verjetno poznaš.

Noker

Z Jelendola ali po domače iz Puterhofa:)
Lahko greste tudi iz Podljubelja preko Matizovca.

Še zanimivost:Kofce so bile prvotno KoVce, pa so potem švabonarji to (ker šač berejo tud VW fauve:)) kar izgovarjali s F....
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Vidim, da si povsem na tekočem ... imaš prav, vse možnosti so odprte: Puterhof
cheer.gif

Kovce ... ja ... saj veš, da Kalu todi noben tako ne reče, ampak Kav. Ampak, to je pa že stvar domače izgovorjave ..

p.s. "ti mora da si domestik? okolišanjin?"
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
ma iz Podljubelja oz. Matizovca je lepše..sam jst zdej odpadem, ker očitno ne bom imel razgleda na hribčke in dolino med potjo
evil.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
confused-1.gif
kaj pa je narobe s potjo čez Kal ?

Drugače pa vseeno lahko prideš ... zagotovo ti bo kaka postavila karkoli na ogled, ni panike, prijatelj
cheer.gif


Noker

p.s. pa če boš res šel (čeprav je tole malo neverjetno), greš lahko z mano, čeprav tako ali tako nimaš daleč ...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
nič ni narobe..pač iz Podljubelja sem večkrat šel

kako misliš, da bi šel s tabo? da bi šla sama?
smile-1.gif
ne vem no..
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
redface-1.gif













hysterical-1.gif

Takole bi šlo le v primeru, da bi bil Gattica, ne pa Gatto ... pa še v to zdaj dvomim, te stvari imam že urejene
evil.gif


SPAM OFF

Noker
 
Nazadnje urejeno:

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Ajde, Mlakarji, ne se zajebavat iz najlepše občine v Sloveniji, a i šire
grin1.gif