Vabilo: KOFCE / VELIKI VRH, sobota, 10.maj 2008

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Pozdravljeni,

kot že večkrat omenjeno, smo izlet na Debelo peč bolj ali manj uspešno pripeljali do konca. In ker se je pokazalo, da smo takim izletom naklonjeni in da bi se nam nekateri v naslednje radi pridružili (recimo, da tokrat niso (z)mogli
evil.gif
), odpiram nov topic na temo "Alterjevci v hribe" in sicer so naslednji predlagan vrh KOFCE, 1488 m/nm , seveda v primeru ugodnih razmer tudi VELIKI VRH (>2000 m/nm). Prvi predlagan datum je 10.maj 2008 !
Torej, čakam vaš odziv !

Noker
pozdrav.gif
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Pa nisi ti že ene 7x odstopo od organizacije meet-a, pa ene 4x že šel z altera?

Od organizacije sem odstopil samo 1 x, pa tud z Alterja sem kao šel samo 1 x.
No, ker pa te to k sreči ne moti, tudi mene ne ...
evil.gif
 

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
Valda, ampak vseen naglas povem, k sem vesela
smile-1.gif


Ej Noker, od kod si mislil pa startat? A moramo zimske gume nazaj montirat? Al kvihtat začet?
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik rainbow pravi:
Ej Noker, od kod si mislil pa startat? A moramo zimske gume nazaj montirat? Al kvihtat začet?

Hehe, nene, ne bo treba montirat zimskih gum. Tukaj je izhodišče dostopnejše, četudi bi bilo dovolj snega (pa ga ne bo), se da priti iz Jelendola navpično preko Kala do Kofc. Sem napisal navpično? Ja, no, malce bolj zahtevno pa je tole. Seveda, lahko pa gremo z avtom do 100 m pod Kofcami, pa naprej na Veliki vrh. Sicer je pa tudi na Kofcah toliko prijetno, da bi se dalo zdžat kar lep čas ... vsaj toliko, kot zadnjič :lol: (je pa koča zagotovo odprta).

Torej? Zadovoljna z odgovorom? Seveda si ... (p.s. pa na Tamaro nikar ne pozabi, saj veš, kakšna je ...
hysterical-1.gif
)

Čaw

Noker
 
Nazadnje urejeno: