V živo..

mistique

Guru
16. jun 2009
13.132
941
113
Emona / Carnium
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ja ampak midva govoriva o tem da grem jaz probat. Kaj pa ce nocem it probat?
Jaz sem to predlagal, kot raziskovalno terensko delo in te nisem napotil. Nikoli nikogar nisem napotil, četudi imam osebno dobre izkušnje.
Če nočeš, potem imaš na voljo druge opcije, ki so vse po svoje (ne)učinkovite. Če nočeš nič, potem greš lahko domov, fentaš mamo in...potem bo sistem vedel kaj s teboj.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.719
6.307
113
No sej tu mava sedaj tezavo. Mi kot druzba oz drzava smo to mamo dolzni zascitit. Preden tak osebek komu kaj naredi ga je treba omejit.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.719
6.307
113
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ja ampak midva govoriva o tem da grem jaz probat. Kaj pa ce nocem it probat?

Ce se oddaljiva od psihoterapije - mi nimamo zakonske podlage da bi nekomu omejili gibanje na podlagi napovedi da bo moril.
a katera država ima? tako za enega ki še nikoli nič ni naredil ampak stroka reče ta bo morilec... ziher...
Ne vem. Sem pa ze na zacetku napisal da je zadeva zrela za resno proucitev
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik skala pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ja ampak midva govoriva o tem da grem jaz probat. Kaj pa ce nocem it probat?

Ce se oddaljiva od psihoterapije - mi nimamo zakonske podlage da bi nekomu omejili gibanje na podlagi napovedi da bo moril.
a katera država ima? tako za enega ki še nikoli nič ni naredil ampak stroka reče ta bo morilec... ziher...
Ne vem. Sem pa ze na zacetku napisal da je zadeva zrela za resno proucitev
problem je ker ti ne moreš 100% reči da bo nekdo nekoga umoril. sploh če ni prej delal nobenih težav.
na tak način bi potem pri vsakemu lahko našel kako deviacijo.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.719
6.307
113
Lahko pa reces z 90% gotovostjo. Recimo. Sej zato sem rekel da pac neko naselje iz katerega ne mores itd...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.719
6.307
113
To lahko ze danes. Pac si avtoagresiven in te bomo imeli notri. Ampak mora zadevo potrditi preiskovalni sodnik, neodvisni psihiater in odvetnik ki ti ga postavijo po uradni dolznosti.