V razmislek neprilagojencem

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Ampak še vedno mi ni jasno, zakaj bi nekdo, ki je prišel smučat, zdaj operiral s tujimi tamalimi?
- odgovornost če gre kaj narobe
- danes si takoj pedofil, ti boš zapel tamalega, pa bo že rekel 'stric/teta se me je dotikala'
- živčnost, celo pot boš študiral kaj bo zdaj s tem tamalim a bo šel lepo dol, a mu boš moral pomagat, a to hoče al noče, a je prav a je narobe?

A bom moral tudi na poti na morje kmalu še par tujih frocov naložit v avto, ker bi bilo tako kaki agenciji lažje?
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.819
204
63
Slovenija
Dobro, Numy malo pretirava, ampak ima point. nekdo ti da otroka zraven in hkrati naloži vso odgovornost zanj. Meni je enkrat mojega mulca sedežnica potisnila v ograjo, dobro da sem hitro reagiral. Kaj pa če imam nekega tujega otroka in se mu kaj zgodi?
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Nič, šit se zgodi, gremo delat novega.

Pa šalo na stran - noben ti ne nalaga posebne odgovornosti - to še vedno nosijo žičničarji, le pričakuje se od tebe da boš zaprl zapiralo in ga na vrhu odprl. Če pa na dvosedežnici svoje palice vzameš v naročje, tako da so tudi na otroku, pa si že nominiran za pomočnika leta.
wink-1.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.925
1.091
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Ampak še vedno mi ni jasno, zakaj bi nekdo, ki je prišel smučat, zdaj operiral s tujimi tamalimi?
- odgovornost če gre kaj narobe
- danes si takoj pedofil, ti boš zapel tamalega, pa bo že rekel 'stric/teta se me je dotikala'
- živčnost, celo pot boš študiral kaj bo zdaj s tem tamalim a bo šel lepo dol, a mu boš moral pomagat, a to hoče al noče, a je prav a je narobe?

A bom moral tudi na poti na morje kmalu še par tujih frocov naložit v avto, ker bi bilo tako kaki agenciji lažje?

Pa saj ne operiraš s tujimi tamalimi. Samo žičničar ga da na sedež zraven tebe (in na vrhu sname dol).
Razen v sloveniji kjer je večina žičničarjev lenob in ljudomrznežev ...
 

Zmago1

Pripravnik
30. nov 2010
881
4
18
Citat:
Pred 20+ leti poznal Srba, poročen s Slovenko, dipl. ing. strojništva, študiral v Sloveniji, ni govoril slovensko. Noče.

Sej je znano da bosanci in posebno albanci se naučijo slovensk relativno hitr v letu dveh treh da ga ne ločiš od Janeza, Srbom pa še po 50 letih tuki komaj za silo in takoj ga slišiš, mislim da je to bolj posledica jezikovnih značilnosti kot ega,...