V katero trgovino hodite?

Kateri je Vaš naj trgovec


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

Gustl

Pripravnik
5. sep 2007
252
0
16
InterSpar v City Parku, za manjše sprotne nakupe pa lokalni Spar ali Mercator.
Zakaj Spar? Zato, ker smo se navadili, ker natančno vem na kateri polici je kaj, ker so cenovno ugodnejši (za tisto kar največ kupujemo) od ostalih in ker naši mački jedo le konzerve mačje hrane iz Spara
grin1.gif
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Ali kdo mogoče ve kakšne trgovine in kateri hipermarket bo zraven Leclerca v Supernovi?
 

Toro

Pripravnik
20. avg 2007
112
0
16
Malo me je sicer strah, da bom izpadel pretežno umsko moten, ampak vseeno: 95 % nakupim v Maxiju.



Za to imam več razlogov:

- sentimentalni (trgovino obvladam, imajo razmeroma dobro ponudbo, prijazno osebje, počutim se kot doma)

- praktični (tedenske nakupe delam, ko so smrklje na baletu in itak moram zabiti čas)

- cenovni so tisti, ze katere mi ne boste verjeli, da so upravičeni, pa vseeno:

a) cene so na ravni hipermarketa

b) za začetek dobim povrnjeno parkirnino 3,40 EUR, ki bi jo plačal v vsakem primeru (recimo 3 % popusta)

c) bonitetni razred mi prinese še 6 %

d) Maxijevi žigi mi prinesejo okoli 7 %



Včasih nad cenami tudi kar zinem: jakna HH 30 % ceneje kot v Emporijumu, recimo. Možna pa so tudi drugačna presenečenja. Ne pravim, da je Maxi popoln, daleč od tega. Z levo roko v eni uri napišem disertacijo, kaj bi lahko bilo bolje.
 
Nazadnje urejeno:

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Največ kopujemo v Mercatorju, predvsem zaradi pik, dobrih izdelkov lastne znamke in domačega vzdušja.
Je pa tudi Tuš v našem kraju, ki pa je večinoma prazen.

lp
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik OldSkul pravi:
Največ kopujemo v Mercatorju, predvsem zaradi pik dobrih izdelkov lastne znamke in domačega vzdušja.
Je pa tudi Tuš v našem kraju, ki pa je večinoma prazen.

lp
A nimaš 100 pik?
hysterical-1.gif
! Drugače pa imamo tudi Tuš center in lahko povem, da je kar dobro obiskan, pa tudi precej stvari se dobi tam kar ugodno!
 

Fiatista

Pripravnik
1. sep 2007
670
0
16
Za manjše vsakodnevne nakupe imam 10m od bloka Tuš-ev supermarket, sicer pa se enkrat ne teden gre v malo večji nakup, jasno v malo večjo trgovino oz. megamarket (še najraje Interspar ali pa Mercator).
Btw., kdo ve, kaj dogaja s "tavelkim" Mercatorjem v Dravljah? Predvidoma naj bi se odprl 15. septembra, vendar še nisem uspel it preverit (sem se čisto odvadil hodit tja, ker sem se 2x zeznil čisto nevede). Že laufa zadeva?
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
je že odprt, od ponedeljka. Sem šla danes malo pogledat pa po nakupih (v ostalih štacunah primanjkuje eko ipd izdelkov) in so kar malo izboljšali ponudbo. Se mi zdi, da je ful več sadja pa zelenjave al je pa sam drugače razporejen, ne vem...tut za vegi in eko izdelke je bolje poskrbljeno
smile-1.gif
majo tut neko blagajno, kjer si sam računaš, sam se mi ni dalo ubadat s tem...se mi zdi, da je zdaj bolj sparu podoben glede razporeditve...
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
ksz

Kupujeva večino v merkatorju ter kdaj v Šparu. Tušu se izogibam kolikor se le da ker mi je naravnsot katastrofalen. Že res da je vsaka posamezna trgovina odvisna od tamkajšnje poslovdje ampak že na parih lokacijah sem bil močno razočaran. Velikokrat sem naletel na različne artikle na policah tik pred rokom. Nikoli nisem bil pozoren na te roke veljavnosti dokler nisem ene 2x opazil, da imam doma stare toast kruhke, čerpav sem nakup opravil recimo en dan prej (in ne niso bili po kakšni znižani ceni, kao tik pred iztekom). Enkrat pa sem domov prinesel kruhke kateri so bili spodaj celo že malce plesnjivi. Žal meni so se zagabili in mi Tuš smrdi kjerkoli sem.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Enkrat pa sem domov prinesel kruhke kateri so bili spodaj celo že malce plesnjivi. Žal meni so se zagabili in mi Tuš smrdi kjerkoli sem.

A so to slučajno tisti (mislim, da so od Žita), ki so kao neka polnozrnata varijanta? Jaz sem tiste par let nazaj kupovala v Šparu in so na vsake toliko časa bili plesnivi že kupljeni. Drugim se je enako dogajalo pri drugih trgovcih. Mi je pa zadnjič ena rekla, da je ta kruh dobro imeti v hladilniku.
 

Mitzy

Fizikalc
19. jul 2007
1.079
0
36
Far from here
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
Citat:
Uporabnik Pakul pravi:
Enkrat pa sem domov prinesel kruhke kateri so bili spodaj celo že malce plesnjivi. Žal meni so se zagabili in mi Tuš smrdi kjerkoli sem.

A so to slučajno tisti (mislim, da so od Žita), ki so kao neka polnozrnata varijanta? Jaz sem tiste par let nazaj kupovala v Šparu in so na vsake toliko časa bili plesnivi že kupljeni. Drugim se je enako dogajalo pri drugih trgovcih. Mi je pa zadnjič ena rekla, da je ta kruh dobro imeti v hladilniku.

Točno to se je meni zgodilo s temi kruhki (kot nek polnozrnat toast zgledajo) in zadnjič sem celo zagrizla v enega plesnivega, ker pač nisem pogledala
a015.gif


Aja, kupljeni so bili pa v mercatorju, tako da trgovina s tem nima veze... no ja, lahko bi pogledali če je kruh na policah plesniv.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Točno tako. V trgovini morajo vedeti kateri izdelki so blizu preteka roka in kateri ne. In plesen se ponavadi ne pojavi v času, ko naj bi artiklu rok uporabnosti še tekel, no vsaj v mojem primeru so bili vsi izdelki krepko čez rok uporabe. Je pa res da se verjtno to še marsikje hitro zgodi ampak je pa to krivda trgovine, da nima to pošlihtano in zaenkrat na kaj takega v Mekatorju ali Šparu nisem naletel.
 

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
Daleč največ hodimo v Mercator,ker je najbližje in ker je slovenski. Ampak nismo preveč zadovoljni z izbiro (je slaba) in cenami(precej drag).

Meni osebno je bolj všeč Spar.
 

Fe3

Thinc
13. avg 2007
1.054
16
38
55
Vzhodna Gorenjska
Večinoma Mercatori, vendar sem lokalno trgovino (Kamnik) v začetku že skoraj skenslal, banda nesposobna. Daleč najslabši Merc v okolici. Špar je še slabši, zunaj 100 avtov, vse zaparkirano, vozički na kovanec
bonk.gif
, saj res: Kdo ve če se tista podzemna garaža kaj obnese?
Tuš občasno, z nekako nedefiniranim manjšim odporom. Mogoče zato, ker v tisti zaklenjeni vitrini še vedno prodajajo USB ključ 256Mb za 23€
stupid-1.gif

Lidl in Eurospin sta se mi zamerila že v časih, ko smo hodili še v Italijo, Hofer pa me s svojim poflnom tudi ni prepričal.
Leklerk ima dokaj spodobno in raznovrstno ponudbo, vendar ne sprejemajo kreditnih kartic
13.gif


Težko nam je ...
evil.gif
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Večina Tuš in občasno Mercator, sta najbližja pa v redu lokacija