V katero trgovino hodite?

Kateri je Vaš naj trgovec


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Sedaj sem na TV videl reklamo za Špar, kjer so povedali, da so jih kupci izbrali za naj trgovca.
Zanima me kateri je Vaš naj trgovec, oziroma katerega največ obiskujete.

Zase lahko rečem, da obsolutno preferiramo Mercator. Razlogov je več, in sicer nama je z ženo všeč urejenost in čistoča njihovih trgovin v primerjavi z drugimi. Navadila sva se tudi na razpored izdelkov, ki je kar podoben med centri. Tudi nekateri izdelki iz njihove blagovne znamke naju prepričajo. Eden od razlogov je tudo bližina, ki pa ni glavni razlog. Poleg tega pa že kakšno leto redno koristiva v torkih njihov 10% popust.

Pa še anketa:
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Med navedenimi največkrat Špar,...razlog je tudi v tem, da mi je najbližji, notri je tudi DM in Hervis, če rabim še kaj od tega,...
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Pri nas doma smo že leta zvesti Mercatorju. Cenovno mogoče ni ravno najbolj ugoden, je pa tudi meni všeč urejenost trgovin. Pri fantu pa kupujejo večinoma v Tušu in greva dostikrat midva, pa je tudi v redu zadeva...glede na svoje začetke se je ornk poštimal. V primerjavi z Mercatorjem se mi zdi ugodnejši, ampak še vedno - navada želena srajca.
 

franci

Fizikalc
19. jul 2007
1.797
1
38
49
LJ
Za večje nakupe E.Leclerc, za manjše pa karkoli je pač bližje. Naravnost sovražim pa nekatere Mercatorjeve poslovalnice. Naprimer v Zadobrovi. Ko stopim not imam občutek kot, da bi se vrnil kakih 20 let nazaj..
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.545
36
48
44
Mercator, pa v bistvu ne vem zakaj.
smile-1.gif

No, če ne drugega je najbližji, to pa tudi šteje, ko je treba na hitrco kej na štedilnik ruknt
smile-1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Tisto, kar je najbližje. Največkrat Spar, Tuš, ostalo pa mi je malo od rok. Sem lenuh in se mi ne da ful daleč vozit v trgovino.
 

miha013

Fizikalc
20. jul 2007
5.204
0
36
41
lj
Citat:
Uporabnik franci pravi:
Naravnost sovražim pa nekatere Mercatorjeve poslovalnice. Naprimer v Zadobrovi. Ko stopim not imam občutek kot, da bi se vrnil kakih 20 let nazaj..

Zato greš pa v Novo Polje
grin1.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik franci pravi:
Za večje nakupe E.Leclerc, za manjše pa karkoli je pač bližje. Naravnost sovražim pa nekatere Mercatorjeve poslovalnice. Naprimer v Zadobrovi. Ko stopim not imam občutek kot, da bi se vrnil kakih 20 let nazaj..

Tam sta dva Mercatorja, eden je pri obvoznici , ta je res kot iz juge (samo so prijazni), drugi pa blizu OŠ, tam je pa odnos konec. Jaz sem šla tja enkrat 10 minut pred zaprtjem trgovine in grem mimo kruha (ga niti nisem mislila nabavit, ker sem nekaj drugega nujno iskala) in se mi prodajalka že na daleč začne dret, da mi ne bo dala kruha, ker oni pa že zapirajo. Veselo sem pustila vse kar sva imela nabrano kar tam in se odpravila v Špara.
13.gif

Sem pa že ful dolgo časa zvesta Šparu v CP, sicer je malo gužve, ampak imajo absolutno vse, kar potrebujem, poleg tega je še cel kup drugih trgovin v bližini, da lahko nakupim še kakšne bolj specifične zadeve. Pa še odgovarja mi njihov odpiralni čas.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.833
0
36
40
jah, js tse pa ne obremenjujem preveč. Grem v najbljižjo trgovino...to je Tuš...aja sej druge nimamamo 10km v okolici
hysterical-1.gif
.

Zdej pride merkator pa bom verjetno šou spet v tuš
grin1.gif
.

Men je bolj pomemben ambient, kak je nareta stavba pa vse skupi kot pa kje majo za 0.02€ cenejše paštete. Rečmo v celju mi je 100x bolj všeč Planet Tuž, kot pa Merkator.
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Mercator predrag, parkrat dobil skisane jogurte, blagajničarka je pravi slow motion.
Špar ugodne cene, velika izbira, bližina.
Tuš zmeda z cenami pa tiste njihove kartice..
Leclerc extrlub olje, no mogoče še kakšna stvar v akciji , naspošno predragi.
Hardi kupujem za psa in mačke
Lidil kakšna stvar v akciji.
Hofer sem samo od zunaj videl.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik civil pravi:
Tuš zmeda z cenami pa tiste njihove kartice..

Mene pa zanima, če kdo ve, kje je fora teh njihovih kartic,....jo imam, vsakič ko sem tam, mi jo vzame, kakšnega konkretnega popusta pa nikoli ne dobim
crazy1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Tuš kartice so koristne:
a) če zbiraš zvezdice
b) če so kaki izdelki v akciji jih kot član Tuš kluba dobiš za žnj % ceneje. Meni največkrat korisitjo v njihovi drogeriji, ko so te mesečne akcije.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Merkator:
- ker je vse povsod, skoraj direkt pred vhodom bloka
- merkator pika kartica.
Izogibat pa se je treba manjših zakotnih prodajaln, tam večkrat naletiš na pretekli rok uporabe izdelka ipd.

Če pa bi bil špar bližje, bo pa tja hodila, se mi zdi da je bolje založen.
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
mah, sej to vse štacune govorijo, da so najcenejši. Jst sem malo gledala, kaj se mi bolj splača, pa ugotovila, da ko vse stvari na kup zbereš, skoraj ni neke razlike v ceni, sploh če dost kupuješ zadeve v akciji. Še največ hodim u najboljšega soseda, ker je najbližje, pa všeč mi je program zdravo življenje, pa še precej poceni je. Malo pogrešam več bio izdelkov, ampak se tut na tem izboljšujejo.

sicer pa itak eden drugemu cene gledajo. Pred časom recimo je bilo sojino mleko v akciji (skor četrtino bolj poceni od redne cene) tako v sparu kot v mercatorju, in glej ga zlomka, pri obeh je bla cena na cent ista, čeprav je mercator prodajal mleko iz svojega programa, spar pa iz svojega. In spet glej ga zlomka, v obeh štacunah je bilo akcije istočasno konec.
bonk.gif
pa še zdej je cena v obeh praktično ista.

pri sparu me moti to, da majo ful salbo organizirano razporeditev izdelkov. U sitiparku recimo zanč iščem neke začimbe, pa sem morala na ene petih različnih mestih pogledat, pa še takrat nisem našla. Kot da ne morejo dat vse na en kup.
stupid-1.gif
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Leclerc, ker mi je najbližji. Ko zgradijo poleg Mercator, bom pa tja hodil.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
V vsako po malo (vse so v razmaku 800m, pa še to spotoma kupujem ko grem s šihta) razen v Lidla, ker ga ni v bližini
 

Abeta

Fizikalc
13. avg 2007
1.860
3
38
Citat:
Uporabnik PNG pravi:

sicer pa itak eden drugemu cene gledajo. Pred časom recimo je bilo sojino mleko v akciji (skor četrtino bolj poceni od redne cene) tako v sparu kot v mercatorju, in glej ga zlomka, pri obeh je bla cena na cent ista, čeprav je mercator prodajal mleko iz svojega programa, spar pa iz svojega. In spet glej ga zlomka, v obeh štacunah je bilo akcije istočasno konec.
bonk.gif
pa še zdej je cena v obeh praktično ista.

vse se zmenjo med sabo
jezen.gif

imamo dražjo hrano kot je v AUT ali ITA . . . . .
Pa kaj lahko naredimo - nič pustimo se jim še naprej na suho nategvat
13.gif
 

ishtar007

Majstr
31. avg 2007
1.354
212
63
Jaz sem še najbolj navdušen nad Šparom. Pač, človek se navadi (najdem tisto kar iščem) na neko razporeditev, pa še cene se mi zdijo glede na konkurenco precej ugodne.