Utripanje oznak P R N D S pri VW Passat 2006 dizl

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
Mi zna kdo povedati, kaj pomeni utripanje (glej priponko) oznak P R N D S? Pojavi se občasno - včasih tudi cel teden nič, potem kar naenkrat, običajno na začetku vožnje, potem teh težav ni več. Sej vem, avto je že star itd., a sicer dela ok, redno je servisiran. Ko začne utripati, imam občutek, kot da "pade" iz prestave, ne pa vedno. Danes se je po kake dveh tednih zopet pojavilo in na začetku utripanja je še normalno prestavljal, potem kot bi bil v leru. Sem ustavila, ugasnila. Ko sem drugič to naredila, se ni več pojavilo.

Kakšna ideja?
 

Priponke

  • Slika1.png
    Slika1.png
    316,8 KB · Ogledi: 86

luka51

Guru
16. avg 2007
13.877
5.145
113
Al te bo pa nadr :)

Aja avtorici teme: avto se ne popravi preko foruma ampak na servisu. Lahko pa ugotavlamo tu, če ti je ljubše. Samo utripalo bo še vedno.

Jaz ugibam, da to kaže na neko težavo z menjalnikom
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

mr_

Guru
20. sep 2007
8.935
2.418
113
Za začetek si poglej YT videe, če še nisi. Nekaj jih je na to temo.
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.390
1.355
113
Mi zna kdo povedati, kaj pomeni utripanje (glej priponko) oznak P R N D S? Pojavi se občasno - včasih tudi cel teden nič, potem kar naenkrat, običajno na začetku vožnje, potem teh težav ni več. Sej vem, avto je že star itd., a sicer dela ok, redno je servisiran. Ko začne utripati, imam občutek, kot da "pade" iz prestave, ne pa vedno. Danes se je po kake dveh tednih zopet pojavilo in na začetku utripanja je še normalno prestavljal, potem kot bi bil v leru. Sem ustavila, ugasnila. Ko sem drugič to naredila, se ni več pojavilo.

Kakšna ideja?
Kontaktiraj uporabnika alterja Romex, ki se ukvarja s popravili avt. menjalnikov :zmaga:
 
  • Všeč mi je
Reactions: RoMeX