USB ključ

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Ja, ker 6cm dolg kljuc in 2 cm sirok kljuc, to res nimas kam dat. Nepopisna velikost, rabis vsaj ruzak za to
cry12bpy.gif


Sandisk je kvalitetna firma, ni ti to firma za smex izdelke.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
OK, potem je njihova sansa ločena od ostale proizvodnje, ker nima veze s kvaliteto.
Ja, sorry, tolk dolg ključ res nimam kam dat, na žalost. Prihodnost je v vse večjih produktih, a?
aplauz.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Aja.. pa btw.. Sansa nekak ni primaren Sandiskov produkt. Sandisk so strokovnjaki za pomnilniske medije, take in ovake, ne pa za mp3 playerje, ki jih verjetno delajo nekje na Kitajskem, Sandisk da pa verjetno samo svojo znacko gor.. Ja?

Prihodnost je v zmogljivih, kvalitetnih produktih, ne pa v smex-look produktih, ki jih je vse vec in posledicno se delajo stvari v samo drugih ohisjih, zmogljivosti pa na ravni par let starih produktov..

Ampak, zdaj se mi pa res ne da vec..
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Pa vseeno si ne moreš pomagati.
evil.gif


Vse skupaj se je slišalo tako, kot da Sanso izdelujejo na Kitajskem, medtem ko cenjeno plastiko za USB ključe pa na Japonskem.
confused-1.gif

Kakorkoli, moj USB zadošča vsem mojim potrebam in še več, medtem ko velik USB pač tem potrebam ne zadošča (pa imam dva in oba za moje potrebe dokaj neuporabna). Sprijazni se s tem, da hvala bogu nismo vsi enaki. Jaz imam pač rada estetske in urejene stvari in to na povsem vseh področjih, tako na produktih, ki jih kupujem, tako tudi na sebi.
smirk-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Poanta je v tem, USB kljuc in recimo Sansa ni ena in ista rec. MP3 player izdeluje ze skoraj vsak kitajski rokodelec in nikakor ni merilo kvalitete izdelave nekega proizvajalca, ki v koncni fazi za mp3 playerje sploh ni specializiran. Razumes?

Hocem ti povedat, da so Sandiski kvalitetni kljucki. Da niso to neka noname roba, ki po dveh mesecih razpade, se zacne zatikat, slabo brat... name it. So valda izjeme, ampak naceloma ne mores falit, glede kvalitete.

Zapicil sem se vate, ker si opevala tvoj tip kljucka, kako ohinsploh je nadhud. Pa ni
evil.gif
[joke]

Jaz imam tudi rad estetske zadeve in se izjemno rad sprobavam v oblikovanju. Sama estetitka pa kaj malo pomeni, ce ni prisotne kvalitete in ne da od sebe neke uporabnosti za katero si rec tudi kupil. Ni res? USB kljuci so primarno namenjeni prenasanju podatkov in nekako niso misljeni, kot modni dodatek. Isto velja za telefon, televiztor, fotoaparat..

Estetiko bom gledal na srajci, hlacah in podobnih receh (Pa se tam nekaj ne bom kupil, ce mi je samo vsec, pa mi vendar ne sede na telo). Kjer je pa tehnika, je pa prvo kvaliteta/zmogljivost in potem izgled. Ce so pa podobne zmogljvosti steje pa valda samo izgled.

Torej.. v mojem primeru, prvo notranjost, potem zunanjost..
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Hm, no, še vseeno ne morem reči, da je pqi nekoristen, samo zato ker je lep in počasen. Mogoče ti bo to smešno, ampak jaz niti opazim ne, da je počasen. Za tistih par mp3-jev gor naložit mi je več kot dovolj, pa verjemi, da je takih kot jaz še veliko. Mene zanima, če ga lahko stlačim v USB vhod na računalnikih, ki imajo vhode preveč na tesno razporejene (pri prejšnjih ključih sem mogla izključit sosednjo zadevo, da sem lahko ključ dala notri, interface-a pa ne moreš skoz s sabo nosit) in če ga lahko stlačim v luknjo, ki jo imam v avtu namenjeno za USB (ker velikega ključa tam notri ne stlačim). Poleg tega ga s seboj lahko nosim na mobitelu. Meni govorit o hitrosti prenosa podatkov je tako kot, da bi človeku, ki da pred vsakim ovinkov v prvo, prodajal R888.
grin1.gif
).

No, jaz upam, da se bo kmalu pojavil še kakšen majhen ključ z večjo kapaciteto, ker je čas za kakšno novo pridobitev.
cheer.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Pa saj so danes usb kljuci vec ali manj tako narejeni, da jih lahko das enega zraven drugega.. Razen, ce je res cegu od kljuca.

Ce imas v avtu USB je bolj smiselno priklopit en majhen 80 GB disk, ga nabutat z MP3ji, filmi, whatever pa je, a ni?
smile-1.gif


Hitrost je preprosta..
smile-1.gif
Tvoj kljuc ma prenos 1.2 60 konjev, sandiski pa 3.0 250 konjev. Evo :D

Kul bi bilo, ce bi bil majhen in hitrejsi, ce ne bos filala 2 GB mp3jev 20 minut
smile-1.gif
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
X-Porterja 4GB sem narocil teden nazaj, in vse kar lahko recem je le SUPER. Ce bi bil le malo manjsi in malenkost lepsi pa bi bil popoln=).
@MViper, ni SanDisk vse
@Kibibi, mislim da si dobro izbrala,porocaj kaksna je kvaliteta=)
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Zaenkrat dela vse brez problemov. Upajmo, da tako tudi ostane. Majhen, hiter in priročen, pa še veliko brezplačnih programov je zraven, pa še igrice - sudoku
aplauz.gif
. V glavnem super je, se je splačal nakup.