USA riots 2020

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.932
2.410
113
Lublana
Obišči stran
:bonk:

Hahaha! A je tu kdo, ki še vedno podpira te prizadete zboljence? Lahko razloži zakaj je to prav?
M ah! Mi je že žal, da sem vprašal. Lastnik je verjetno res fašist in zadnjič je baje omenil, da bo volil Trumpa, že zato si zaslužil, da mu požgejo trgovino :p
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in B81

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Dejte že nehat primerjat Ameriški antifa z ostalim prosim. Amerika je tak razred zase, kjer vse boli kura. A so blei, črni, kritsjani, muslimani... To je njihova družba, zgodovina, zakoni. Sem že rekel da mi je vseeno ali imajo državljansko vojno al ne.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.001
5.715
113
blizu močvirne prestolnice
Dejte že nehat primerjat Ameriški antifa z ostalim prosim. Amerika je tak razred zase, kjer vse boli kura. A so blei, črni, kritsjani, muslimani... To je njihova družba, zgodovina, zakoni. Sem že rekel da mi je vseeno ali imajo državljansko vojno al ne.
Ne nakladaj. Po celem svetu je antifa gnila. Povsod lenuhi zažigajo in uničujejo tujo lastnino.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Jaz nisem nič povedal, jaz sprašujem. V čem se torej ameriška ANTIFA razlikuje od ostalih, da se jih naj ne bi primerjalo med sabo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Jaz nisem nič povedal, jaz sprašujem. V čem se torej ameriška ANTIFA razlikuje od ostalih, da se jih naj ne bi primerjalo med sabo?
v bistvu se delaš neumnega. Ampak ni potrebe.

In - zločin je zločin vseeno kdo ga zagreši.

Glede vira, si pa spet našel enega, tole pravijo o njem:
You were there Ian? Travel restrictions lightened so you could fly from Malaysia? Or did a little Patriot Prayer, Car Salesman tell you this? One who believes everything is “Antifa”?
Recimo vir, ki ima celo vsebino
:https://www.sfchronicle.com/bayarea...-left-wing-protesters-show-up-at-15655621.php
 
  • Haha
Reactions: Matey

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Delam se neumnega zato, ker vprašam nekoga, ki meni, da so zadeve neprimerljive zakaj tako misli, da naj bi bile neprimerljive? Ti nisi resen :aplauz:
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
"Antifa is just an idea" :cheer:

Pozor - baje da ZDA ANTIFA fašisti sploh niso primerljivi z ostalimi ANTIFA fašističnimi skupinami, sicer nihče ne ve zakaj ampak tako to je in posledično smo lahko brez skrbi ob ANTIFA fašistih pri nas :cool:

 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Kako rečes milica, zaradi mene lahko tudi teroristi, če to misliš da so. Nikakor pa ne mors rect da so fašisti. Ker potem ne veš kdo so fašisti
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
V EU ni antifa fašistov. So samo antifa.
Osebno se s to izjavo ne morem strinjati ampak ok, tako je pač tvoje mnenje.

Se vedno sicer ne vidim povezave. Kako si lahko fašist če se boriš proti fašistom?

Simpl. Tako, da v boju proti "fašizmu" uporabljaš dejanske fašistične prijeme.

Kako rečes milica, zaradi mene lahko tudi teroristi, če to misliš da so. Nikakor pa ne mors rect da so fašisti. Ker potem ne veš kdo so fašisti

Za razliko od večine "antifašistov" - glede na to koga vse ti "antifašisti" okategorizirajo za fašista - bi rekel, da kar dobro vem kdo je fašist.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.622
14.317
113
Sorry sam to, da se ANTIFA wannabe antifašisti obnašajo izjemno fašistično, je golo dejstvo, videno v praksi po celem svetu.

In ravno zaradi tega me zanima zakaj meniš, da je ZDA ANTIFA neprimerjiva z ANTIFA skupinami od drugod po svetu. Kdaj bi si lahko vzel malce časa pa mi to razložil, ker me res zanima. Tudi če ne prideva skupaj - kar je drugače dokaj pogosto kar se politike tiče - samo zanima me od kje ti ta ideja o neprimerljivosti.