USA riots 2020

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Ricardo Munoz, the man in Lancaster, Pa. who was shot & killed by a cop yesterday after charging at him with a knife, was arrested last year for stabbing four people. His death sparked BLM-antifa rioting overnight.
1600101545074.png
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
"wHy ArE tHeY aRrEsTiNg uS?!?" :norec:
Ammmm...maybe just maaaybe becouse you have no permit for the protest and blocking the traffic is illegal? :rolleyes:

Texas protesters arrested for blocking traffic while marching against Confederate statue
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.215
9.454
113
kod Džej-Zija
Seveda, ker to lahko počnejo samo američani in to celemu svetu s svojimi nevladnimi organizacijami:

Takih odgovorov nikoli nisem razumel. A ti dejansko odleže, ko napišeš, da vaši tudi tako delajo? Podobno kot Rusija vs ZDA, zdaj Kitajska vs ZDA itd. Realen, razmišljujoč in objektiven komentator bi spljuval vse strani, ki se poslužujejo dvomljivih potez, ne pa opravičeval svojih po principu "saj drugi tudi tako delajo".
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.131
113
Takih odgovorov nikoli nisem razumel. A ti dejansko odleže, ko napišeš, da vaši tudi tako delajo? Podobno kot Rusija vs ZDA, zdaj Kitajska vs ZDA itd. Realen, razmišljujoč in objektiven komentator bi spljuval vse strani, ki se poslužujejo dvomljivih potez, ne pa opravičeval svojih po principu "saj drugi tudi tako delajo".

Tisto je bilo morda bolj v stilu "what goes around, comes around", vsaj jaz sem si to tako razlagal no...
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndY1

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.905
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Vseeno ne moreš enačiti ZDA ali Zahod z gnilo kršiteljico kitajsko. Ja ZDA niso popolne, pod gnilim obamo so klali po Svetu. Sedaj je mir. Res so zapravili zaupanje že desetletje nazaj toda kitajska se ne more kosati z ZDA. kitajci so veliko hujši rasisti kot belci. Oni črnih ne marajo. Jih izkoriščajo, da ne rečem, kako delajo doma z manjšinami.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Sedaj je mir? Al se samo ne poroča? ISIS? Črna celina (JAR)? Kitajska vs ZDA?

Pa ne it v offtopic....samo razmišljajte! Zdaj je Covid in....ko bo mimo bo pa...?