USA riots 2020

I

Izbrisan uporabnik 474

Črnuhi se med sabo kličejo črnci sai, ampak to je samo njim dovoljeno, če to reče belec je rasist. Če jih poslušaš ko se pogovarjajo je vsaka 3 beseda 2Yo nigger"

Drži. Vseeno pa mislim, da je vsakemu jasno, da če nekdo tukaj na Alterju zapiše "črnuh" je lahko samo in le slabšalno, vsekakor nima namena to reči "prijatelju protestniku"

Eno pač hočejo izpasti malo jaći na tabli, pa se poslužujejo primitivnih izpadov... Saj ni edini.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Floki

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Looter Dead After Allegedly Breaking into Gun Store, Getting Shot by Owner

A looter who allegedly broke into a Philadelphia gun store overnight was pronounced dead at the scene after the store owner shot him in the head just after 4 a.m. Fox 5 reports a “crew of looters reportedly attempted to break in,” but the store owner was ready for them. 6 ABC reports the owner had his business, the Firing Line Gun Range and Gun Store, staked out because of another attempted burglary and he was watching surveillance cameras when he saw “three or four men use wire cutters to break through the gate and enter the store.”

The group then smashed in the back door and broke glass, police said. When they made it upstairs the 67-year-old owner started shooting his Bushmaster M-4 rifle, striking shot one man in the head, police said
That man -- who was in his 20s -- died in the store, police said. The other men ran off. Police found a handgun by the dead man that the owner said does not belong to his shop. Investigators believe the burglars brought that with them.


 
  • Všeč mi je
Reactions: XXXL

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.559
6.162
113
Takoj, ko uporabiš besedo "črnuh", se spustiš na enak primitibno-rasistični nivo...

Po pravici povedano me boli kuratz.
Črnuh je zame vsak črnec, ki dela piizdarije. Prav tako je zame vsak južnjak, ki ne spoštuje slovenskega načina življenja in tradicije, navaden čefur. In?
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.559
6.162
113
Določeni ljudje so slabši kot živali in jih tudi ne moreš drugače obravnati kot živino.

Me prav zanima kako bi jih TI poimenoval, da bi ti ''temnopolti'' prostestniki razbili trgovino, avto, glavo...:)
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Brez odriva nedvomno nebi tako zakorakal nazaj, je pa to storil res dokaj nerodno but still.... Zoprn padec in grd udarec v glavo :\
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
gospod je moral v prvo vrsto in sikat...na konc so ga samo odrinli in gospoda je bil neroden in padel. Al gledamo kaj drugega.?
A tisto, ko leži z razbito glavo in krvjo na tleh pa nisi videl? Policistom pa dol visi za njega? Razen enega, ki ga je drugi odrinil naprej.
A to so POLICISTI?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
A tisto, ko leži z razbito glavo in krvjo na tleh pa nisi videl? Policistom pa dol visi za njega? Razen enega, ki ga je drugi odrinil naprej.
A to so POLICISTI?

Mogoče so preko radijske zveze poklicali pomoč? Se vidi enega, kako nekaj na kratko sporoči preko radijske zveze... pa tudi omeni da je "MT (medical team?) on scene"... In ne, to ni zagovarjanje policajev ampak samo malo "naglas" razmišljam...
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Torej ti, če bi naletel na prometno nesrečo s poškodovanimi, bi pač zavrtel 112, medtem ko bi se odpeljal mimo in to je to? Roke umite, spiš mirno.
:oops1:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
itak je takoj oni javil, pa vsi stran, ker ce greš kaj drkat si ze takoj kriv. ostali pa mimo, ker so že začeli tam tepst nekaj spredaj... Ne vem, očitno gledamo drugače. Vidim da je zletel pa da si je glavo prbil ja. ni prvi ni zadnji. Meni se težko to zgodi v tem smislu, ker ne grem v prvo vrsto sikat policajem (sploh pa ne riot policiji) . ni važno kolk si star.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
itak je takoj oni javil, pa vsi stran, ker ce greš kaj drkat si ze takoj kriv. ostali pa mimo, ker so že začeli tam tepst nekaj spredaj... Ne vem, očitno gledamo drugače. Vidim da je zletel pa da si je glavo prbil ja. ni prvi ni zadnji. Meni se težko to zgodi v tem smislu, ker ne grem v prvo vrsto sikat policajem (sploh pa ne riot policiji) . ni važno kolk si star.
Še enkrat: če na tleh leži človek z glavo v mlaki krvi, mu pomagaš.
Ampak ja, to je bilo včasih, sedaj greš čim dlje stran, da nimaš potem težav. Vidim, da smo dosegli pravi nivo. Fak.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.167
8.949
113
Torej ti, če bi naletel na prometno nesrečo s poškodovanimi, bi pač zavrtel 112, medtem ko bi se odpeljal mimo in to je to? Roke umite, spiš mirno.
:oops1:
Dostikrat bi bilo to najbolj smotrno. ne ne bi tega naredil.
Drugače na posnetku nekaj sekund kasneje pristopi policaj oz. nek gardist.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.851
2.986
113
itak je takoj oni javil, pa vsi stran, ker ce greš kaj drkat si ze takoj kriv. ostali pa mimo, ker so že začeli tam tepst nekaj spredaj... Ne vem, očitno gledamo drugače. Vidim da je zletel pa da si je glavo prbil ja. ni prvi ni zadnji. Meni se težko to zgodi v tem smislu, ker ne grem v prvo vrsto sikat policajem (sploh pa ne riot policiji) . ni važno kolk si star.

kdo pravi da je sikal tistega prvega je nekaj vprašal očitno, problem je bil ta drugi ki ga je samo odrinil. Se pa vidi na posnetku tisti prvi s katerim je govoil ko pride mimo in vidi kri da je zelo šokiran
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.528
14.133
113
Torej ti, če bi naletel na prometno nesrečo s poškodovanimi, bi pač zavrtel 112, medtem ko bi se odpeljal mimo in to je to? Roke umite, spiš mirno.
:oops1:

Zakaj takoj taka projekcija policije name? Wtf model? Pa sem še izrecno napisal, da ne gre za zagovarjanje...
In ne, jaz nebi tako odreagiral ne na mestu policije, ne v primeru kot si ga navedel. Kot edino opaženo reakcijo si navedel skrb enega policaja, ki ga je drugi odrinil naprej (morda imajo za upoštevat kak strikten ukaz, ki se potem "tepe" z zdravim razumom regiranja v tej situaciji?), jaz pa sem napisal, da so morda vseeno še kako drugače reagirali na padec in poškodbe te osebe, to je vse.