USA riots 2020

5. apr 2015
1.336
692
113
Kako pa zavarovalnice potem to krijejo? Če imaš zavarovano proti vandalizmu ali so to izredne razmere, proti katerimi ni zavarovalnine?
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.049
1.457
113
39
Sam sori...policijsko nasilje, pa boge manjšine pa vse skup...

Sam tole je drhal na kvadrat. In pol se kdo čudi da so/bodo komu metek spustili?? Par norcev spustiš na svobodo in pol še mamice začutijo, da tole je moment za plenjenje?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in sixpower

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Kaki mir je po svetu ubistvu to leto. Sploh ni tok bad tale korona pa teli "protesti"
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.636
6.464
113
Če bi bili navadni protestniki, ne bi bili zamaskirani, saj počnejo nekaj legalnega. Ker pa se ropa, je pa jasno, da bodo zamaskirani. Na prvi pogled bi rekel, da je večina med njimi črnuhov. Predvidevam da bodo kmalu vzpostavii red, sicer na silo, ker drugače ne bo šlo. In precej ta črnih bo napolnilo kaznilnice.
Mogoče ne bi bilo slabo, da bi Trump po TV objavil da vsak vlomilec ali povzročitelj škode, ki bo aretiran, bo najstrožje kaznovan. Ne bi bilo slabo, nekaj teh vlomilcev in nasilnežev počesat, v primer drugi bagri.
Sedaj je ZDA dobila bumerang direktno v glavo. Po svetu pametuje in serje drugim narodom, doma pa štala, ''sve se plača, sve se vrača''.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Takoj, ko uporabiš besedo "črnuh", se spustiš na enak primitibno-rasistični nivo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.228
717
113
Ne bodi primitivc...

Ravno tole sem čakal....
Ker je beseda zapisana v Prešernovi pesmi "Lepa Vida"....

Tam Prešern lepo zapiše...

Prelepa Vida pelnice prala,
pri kraju morja na sinji skali.
K nji se je pripeljal črni zamorc.
Tako je rekel črni zamorc:
»Kaj je tebi, lepa Vida,

Torej, da razpucamo besedo "Zamorc"....To je človeč, ki živi izza (velikega) morja.... Beseda Zamorc nima veze z barvo kože, zato Prešeren precizira, da gre za črnca in zapiše "Črn zamorc".
Zamorc je torej lahko katere koli barve kože....bel, črn, rumen, rdeč...
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.894
3.020
113
Takoj, ko uporabiš besedo "črnuh", se spustiš na enak primitibno-rasistični nivo...

Črnuhi se med sabo kličejo črnci sami, ampak to je samo njim dovoljeno, če to reče belec je rasist. Če jih poslušaš ko se pogovarjajo je vsaka 3 beseda 2Yo nigger"
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 474

Zakaj bi to čakal? A ker je pijani Franca nekaj napisal, je pa zdaj to OK? Pa še dobro, da ni to zapisal kakšnih 170 let nazaj, ko so bili čisto drugi časi. Še 60 let nazaj je bila beseda "nigger" čisto sprejemljiva...

Po SSKJ je zamorc slabšalna beseda, pa če se Franca na trepalnice postavi
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Takoj, ko uporabiš besedo "črnuh", se spustiš na enak primitibno-rasistični nivo...

Sem si vzel tri sekunde za en quick search. Kaj misliš, kdo je napisal tole:
Preplul sem celo obalo do Albanije dol, prisegam na S Jadran - Unije, Susak, Cres (predvsem severni del je čudovit), Pag, Rab, Dugi otok + seveda vsi majhni otoki in otočki v tem delu (Olib, Silba itd.) in ne v avgustu, ko se vsipljejo ciganski makaronarji - to je šele govno od naroda.