ne razumem, v čem je problem? ure so nakit, uporabne vrednosti ni (več). komur je važno, se ve da ta pa ta stane 300x10 ali pa x30, bo pe vedno toliko dal, saj je to razlog da jo je kupil. po drugi strani ima pa človek lahko omego na roki za 300 in ima res omego - original, in ima tudi omega kaj od tega, ne pa neko falšaturo. to so najbrž kupci, ki jih privabljajo in distinkcija je tudi na pogled jasna. Veliko bolj v zelje snobom hodijo tisti, ki imajo ponaredke...