URE tretji del

MrDaco

Guru
11. sep 2007
14.805
8.916
113
Zdaj sem komaj pogruntal ... a to je kao plastična varianta?
Iz mojega vidika znamke s tem izgubljajo renome. Kar hitro se ta grabežljivost obrne v to, da izgubiš kupca dražjega resnejšega modela.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
14.805
8.916
113
Berem da recimo Longines proda 1,5 miljona primerkov na leto. Na vsaki imajo zagotovo jurja čistega pri nekaterih modelih dva ali tri. To je vsaj 1,5 milijarde letnega prihodka. Noro.

Nebom zdaj raziskoval kako je pri drugih znamkah, ampak a pri takem denarju se splača ciganit pri revčkih, ki spijo na ulici, da pridejo do ure?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
17.104
9.313
113
ne razumem, v čem je problem? ure so nakit, uporabne vrednosti ni (več). komur je važno, se ve da ta pa ta stane 300x10 ali pa x30, bo pe vedno toliko dal, saj je to razlog da jo je kupil. po drugi strani ima pa človek lahko omego na roki za 300 in ima res omego - original, in ima tudi omega kaj od tega, ne pa neko falšaturo. to so najbrž kupci, ki jih privabljajo in distinkcija je tudi na pogled jasna. Veliko bolj v zelje snobom hodijo tisti, ki imajo ponaredke...
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.857
5.177
113
Ma nima ženska se kaj oglašat v taki temi, ker preprosto ne razumeš. Res, da si bolj možate sorte, ampak ni treba nosu povsod vtaknit.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Samo Svoj

Jabe

Guru
1. okt 2007
17.104
9.313
113
lekcija, ki se je eni nikdar ne naučijo. Ure, avti, iphoni, cunje... nesigurnež bo vedno malo zadaj capljal za dedci. In takale situacija ven beza nesigurneže. BTW, ni boljšega od ženske, da to zavoha. Part of the survival kit.