Uporabni programi za Windows Phone + opis + slike

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
Citat:
Uporabnik Jeri pravi:
Če si lahko tole temo sposodim za en problem rešit.

A mogoče kdo ve kako se naredi prenos podatkov (kontakti, smsi) iz Nokia Lumia 800 na Lumio 930? probam prek bluetooth-a pa ne gre. Pri lumii 800 se noče povezat... Ima kdo kakšno rešitev mogoče?

Si probal z aplikacijo Prenos podatkov. S tem gre ziher... še iz symbiana in androida.
 

Jeri

Fizikalc
2. sep 2007
581
171
43
40
Mi je ratal, ampak samo prejeta sporočila mi je skopiral, poslana pa ne. Imenik mi je v celoti prekopiral.

Hvala za nasvete
smile-1.gif
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
MX Player je odlična aplikacija, samo je pri zadnji nadgradnji ostal zaradi avtorskih pravic, skoraj brez vseh kodekov. Vsaj pri androidu.
 

elrado

Pripravnik
21. apr 2008
350
0
16
Ker "odlični" office na Lumii 635 ne dovoli editiranja .xls in .xlsm datotek (makrota ne potrebujem na telefonu, je pa nujen na desktopu) me zanima kaka alternativa uradnemu MS mobile Office paketu. mislim, da se ista datoteka povsem brez težav ureja na Kingston office na Androidu. Ne bi bilo slabo, če je office čim cenejši
smile-1.gif
.

V glavnem imam excel datoteko, ki bi jo rad posodabljal kjerkoli že sem!

LP in hvala.
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Beta

Ja, dela bol tko-tko. Meniji na moje 920 niso lepo izpisani (del črk porezan), včasih program ven vrže (imam pa 9 GB glasbe v 1900 datotekah).
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik milos621 pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Beta

Ja, dela bol tko-tko. Meniji na moje 920 niso lepo izpisani (del črk porezan), včasih program ven vrže (imam pa 9 GB glasbe v 1900 datotekah).

Je že na voljo prva posodobitev. Zdaj dela mnogo bolje.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Sygic: GPS Navigation, Maps & POI, Route Directions

GPS Navigation & Maps by Sygic is The World’s Most Installed Offline GPS Navigation App powered by TomTom Maps.

With GPS Navigation & Maps by Sygic you can enjoy FOREVER FREE: offline TomTom maps, POIs, route planning & free map updates. High quality maps from TomTom and other providers are stored on your Windows phone, tablet or SD card for use without internet connection.

www.windowsphone.com/sl-si/store/app/sygic-gps-navigation-maps-poi-route-directions/340f7b71-86bc-4f99-8c59-d4a6126c10b1

Speedometer by Sygic

Speed Cameras by Sygic is a FREE, most accurate and easiest to use GPS based app, which lets you:
• See the speed limit for the road you are traveling on
• Get the real-time alerts of mobile radar traps and fixed speed cameras location
• Know about speed limit changes & exceeding the speed limit
• Drive more safely thanks to acoustic and visual warning
• Track your mileage and useful driving stats using Trip log feature
• Record videos of your trips with the premium Dash Cam function

http://www.windowsphone.com/sl...fe-e08fa7811d0c
 
Nazadnje urejeno: