Uporabni programi za Symbian + opis + slike

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Dukto, izmenjava datotek med PC-jem in telefonom prek brezžičnega omrežja. Aplikacija je brezplačna, tukaj.


Dukto000079.jpg
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Še moja mala demonstracija uporabe Dukto aplikacije. Preko domačega brezžičnega omrežja sem prenesel fotko iz Nokie 5800XM na Nokio N900. Na obeh napravah mora biti aplikacija zagnana, da je to možno.

 

zastopu

Zelenc'
22. dec 2010
2
0
1
Mene pa zanima ali obstaja kakšna aplikacija za beležko, ki jo lahko uporabljaš tako na telefonu kot na PC-ju in jo lahko med napravama sinhroniziraš.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik zastopu pravi:
Mene pa zanima ali obstaja kakšna aplikacija za beležko, ki jo lahko uporabljaš tako na telefonu kot na PC-ju in jo lahko med napravama sinhroniziraš.
Saj imaš notes/beležke, ki jih imaš potem tudi v Mabagorju.
 

zastopu

Zelenc'
22. dec 2010
2
0
1
Jst bi rad tako aplikacijo, ki beležke oz. zapise v beležki stalno prikazuje na ekranu. Obstaja kaj takega?
 

danijel84

Zelenc'
8. jul 2009
18
0
1
Zdravo!

Je mozno kako iz Ovi store plačljive aplikacije dobit brezplačno? Ker je za android in ios angry birds brezplačno tam pa se more plačat, Presneto nokia!

Lp, Danijel
 

marjan

Pripravnik
25. jul 2007
799
3
18
Katero aplikacijo priporočate za remote desktop na n8? Na iphonu imam team viewer ki je odličen ampak ga symbian ne podpira...
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
S sygic auro za symbian ne bo nič, ker je podprta samo za android in iOS. Lahko pa poskusiš sygic mobile maps 10, ki pa je kompatibilna tudi s symbianom.
 

Bane82

Zelenc'
28. jan 2011
15
0
1

A te OVI maps so zanesljive? Se ni potrebno kaj posebej zajebavati z nalaganjem Garmina na symbian sistem ter lahko obdržim kar tole?

Zanima me v večji meri za tujino, tam so verjetno dobro pokrili, sploh kakšen London, a? A za Slovenijo so te mape uporabne, ali niso dovolj izpopolnjene??

Če se s spominske kartice pobriše komplet OVI mapo (pa še vse ostalo, kar zaseda prostor in mora stran), lahko narediš kak slabega za napravo??
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.324
944
113
Titograd
Sem jo dosti preizkušal, sicer po EU zaenkrat samo, pa nimam pripomb. Garmina imam vseeno gor še od prej, preden je Nokia ponudila svojo navigacijo zastonj, pa je postopek inštalacije pain in the ass (piratska verzija seveda).
 

slr

Pripravnik
30. jun 2008
183
2
18
1.Rabil bi flash player za nokio N79 Symbian S60 3th edition
2.odštevalnik
3.štoparico
4.Program za upravljanje namizja računalnika preko bluetooth.
 

mrxjs

Pripravnik
14. okt 2007
105
0
16
pri meni najbolj uporabljena aplikacija je isms. Gre za programček, ki uporablja iphonov način urejanja in prikazovanja sporočil. Poleg tega pa še nekaj cukerčkov, kot je beckup/restore smsov (za razliko od Nokiinega načina pri prehodu na drug telefon ne ponastavi datumov). Izvoz v txt, fake sms, pošiljanje z zamikom.
Nov sms lahko prikaže skupaj z vsebino na začetnem zaslonu. Uporaba različnih tem.

Vse skupaj je FREE, dobite pa ga TUKAJ