Uporabni programi za Symbian + opis + slike

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
hvala,.... je kaksna trial verzija,... al jo moras takoj kupit

ze nasel,.

kaksne free pa verjetno ni
 
Nazadnje urejeno:

disco

Fizikalc
21. jul 2007
1.102
0
36
kaj uporabljate za belezenje prehojene poti? V kratkem grem ene gozdove raziskovat, pa rabim da mi rise pot in me potem vodi nazaj do starta. Po moznosti, da ima se karto
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik disco pravi:
kaj uporabljate za belezenje prehojene poti? V kratkem grem ene gozdove raziskovat, pa rabim da mi rise pot in me potem vodi nazaj do starta. Po moznosti, da ima se karto
OziExplorer CE + skenirane in kalibrirane Slo Topo karte (so na Partisu). Do zdaj kakšne boljše zadeve za na teren še nisem našel!
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Mah tale Sports Tracker je tako-tako. Na čase se mu zblede in hodiš tud 100 km/h.
smile-1.gif
Prehojeno pot včasih čudno izpisuje. Ni ravno pojem točnosti, za prvo silo je pa vseeno dober.

Ko smo ravno pri tem. Zna kdo na novem ST pot izvozit v Google Earth? Pri starem se je dalo, pri novem pa ne najdem te funkcije. Spletna stran je pa obupno počasna, če imaš komp s 512MB rama.
grin1.gif
 

perssak

Pripravnik
15. feb 2009
66
0
6
koroska
sem videl da obstaja aplikacija TALKING TOM za symbian tud sm kjer koli jo hočeš dol potegnit je treba plačat,a ve kdo mogoče če se da zastonj kje dobit ,če jo pa kateri ima jo pa lahko naloži

LP Andrej
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.499
4
38
Toliko časa že obstaja Symbian in ogromno programov za vreme obstaja, niti eden pa ne omogoča vremenske napovedi na "namizju", kot je recimo za Windows Mobile. Ne morem verjet
frown-1.gif

1032187-direct_smartphone.png.jpg
 

Priponke

  • 1032187-direct_smartphone.png.jpg
    1032187-direct_smartphone.png.jpg
    93,8 KB · Ogledi: 292

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Toliko časa že obstaja Symbian in ogromno programov za vreme obstaja, niti eden pa ne omogoča vremenske napovedi na "namizju", kot je recimo za Windows Mobile. Ne morem verjet
frown-1.gif

KLIK

Sicer na Symbianu še nisem probal, ampak če je zadeva ista kot pri win mobile, imaš vreme na home screenu.
 

Keki

Pripravnik
26. okt 2007
869
9
18
Kamnik
Eno vprašanje.......če bi imel symbian telefon brez vgrajenega GPS-a in naložen sporttracker, bi sporttracker deloval z zunanjim BT GPS modulom, brez da bi imel naloženo kakršno koli navigacijo na telefonu?
 

Megapixel

Pripravnik
28. sep 2007
976
2
18
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Keki pravi:
Eno vprašanje.......če bi imel symbian telefon brez vgrajenega GPS-a in naložen sporttracker, bi sporttracker deloval z zunanjim BT GPS modulom, brez da bi imel naloženo kakršno koli navigacijo na telefonu?

Vsekakor... vsak symbian deluje z zunanjim BT GPS modulom. Sem uporabljal E51 s Sporttrackerjem in Garminom.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.122
451
83
Citat:
Uporabnik perssak pravi:
sem videl da obstaja aplikacija TALKING TOM za symbian tud sm kjer koli jo hočeš dol potegnit je treba plačat,a ve kdo mogoče če se da zastonj kje dobit ,če jo pa kateri ima jo pa lahko naloži

LP Andrej

Si prepričan da res obstaja? Ker ne najde jo na ovi storu, pa tudi na ipmartforumu je ni.
 

Keki

Pripravnik
26. okt 2007
869
9
18
Kamnik
To vem, zanima me samo to, ali moram za delovanje sporttrackerja imeti nameščeno tudi kakršnokoli navigacijo?
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.661
501
113
41
povsod malo
Citat:
Uporabnik Keki pravi:
To vem, zanima me samo to, ali moram za delovanje sporttrackerja imeti nameščeno tudi kakršnokoli navigacijo?

Ne sname sproti zemljevid in ga shrani za kasneje. Pa ne požre veliko Kb odvisno koliko ga približaš.
Pa ne da se navigirat z njim.
 
Nazadnje urejeno:

perssak

Pripravnik
15. feb 2009
66
0
6
koroska
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Citat:
Uporabnik perssak pravi:

LP Andrej

nisem ziher da obstaja sem videlsamo napis talking tom for symbian pa je blo treba članstvo plačat za download

Si prepričan da res obstaja? Ker ne najde jo na ovi storu, pa tudi na ipmartforumu je ni.


sem videl da obstaja aplikacija TALKING TOM za symbian tud sm kjer koli jo hočeš dol potegnit je treba plačat,a ve kdo mogoče če se da zastonj kje dobit ,če jo pa kateri ima jo pa lahko naloži
 

B81

22. jul 2007
34.540
8.982
113
Citat:
Uporabnik Anubis pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Toliko časa že obstaja Symbian in ogromno programov za vreme obstaja, niti eden pa ne omogoča vremenske napovedi na "namizju", kot je recimo za Windows Mobile. Ne morem verjet
frown-1.gif

KLIK

Sicer na Symbianu še nisem probal, ampak če je zadeva ista kot pri win mobile, imaš vreme na home screenu.

Imam na vivazu. Nastavljeno, da se update-a le ob free wlan točkah, pa vreme je za par dni naprej, še kar točno.
Sicer si pri tem SPB Shell namečeš na osnovno namizje gor, kaj želiš, ko pa zavrtiš, pa imaš namizij še več...
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
mogoče kdo ve, če je možno kje brezplačno dobiti igro Asphalt 5 HD za nokia c7 ali kakšno drugo HD igro (ovezno v sis formatu in ne jar)?

Hvala