Uporabni programi za Android + opis + slike

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.600
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
na HTC Desire mi dela odlično:

IO File Manager

org.openintents.filemanager0.png
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Za vse, ki vas še bolj skrbi prenos podatkov - Odlično in simpl deluje APN on/off widget.
Ikonca na home screenu - tapneš in ti izklopi vse, kar bi lahko omogočilo bilokakšen prenos podatkov. Preverjeno deluje. In delujejo klici in smsi normalno vmes.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.600
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
me veseli, da sem pomagal.

na APNdroid Widget sem pa pozabil, ker ima HTC svoj lasten tak Widget - ampak glede na to, da zdaj malo kontroliram porabo z NetCounterjem vidim, kaj in kako, pa lahko malce splaniram - recimo update vremena oz. brez surfanja preko mobilnega omrežja, se pravi samo sync in update vremena znese 24 MB na dan ...

ko surfam, pa vesno surfam preko Wi-Fija, če se le da. problem je, ker sta Dolphin ali pa native browser precej požrešna, dočim Opera kar dobro krči podatke - je pa problem, ker na Androidu ne dela kot more (vsaj na Spici ni delala po regelcih) ...

kar se pa koledarja tiče - jaz sem bil full zadovoljen.
grin1.gif
upam, da boš tudi ti.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Koledar je res prava bomba
cool-1.gif

Me je pa presenetlo, kako hitro raste prenos podatkov na telih "mašinah". Vse te free aplikacije nekaj odžirajo, ker neke reklamce spodaj tečejo. In potem še standardni update-i vremena, novic ipd... In kar nanese... V glavnem vedno nekaj. Zato sem pa mrzlično iskal nekaj, da vse izklopi pred odhodom na morje
shocked-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.600
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
če greš v tujino, itak lahko vklopiš neko zadevo, ki ti ne dovoli synkanja med roamingom. jaz nisem ničesar štafnal po telefonu (ne BlackBerry ne Samsung ne HTC), pa se mi samodejno ustavi prenos podatkov v tujini in se zažene samo, ko jaz dovolim.
smile-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
ali obstaja kakšen program, ki bi spremenil nastavitve displaya tako, da je dalj časa zatemnjen kot pa osvetljen?

Ker recimo Desire ima nastavljen osvetljenost ekrana na 30 sekund, od tega je med 25-30 sekundo zatemnjen. Potem se pa zaklene.

Torej ali se da spremeniti tako, da bo osvetljen 10 sekund, ostalih 20 sekund pa zatemnjen dokler se spet ne dotakneš ekrana?
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Sej ni problem v ideji, ampak v dostopu do podatkov operaterja. Ce nima podanega kaksnega APIja, si kot samostojen developer bolj ubog. Razn ce se gres varijante s parsanjem SMSov o stanju. Isto velja za Simobil.
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Izklopi notifikacije na orginalnem programu. Izklopit ga nemores. Tudi ce ga killas se takoj ofna ko Handcent odpres.