Uporabni programi za Android + opis + slike

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Engadget app je super za android.. Na blackberryu je čisto gnil
smile-1.gif
tule pa res odpira hitro vse lepo gladko dela! zakon.. Samo landscape bi moral dat še v glavnu menu in ne samo v odprte članke..
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
WiFi Analyzer
Zanimiv programček, ki vam lahko pomaga pri nastavitvah vašega WiFi omrežja, predvsem pa vam jasno pokaže s katerimi omrežji si delite radijski spekter in si med sabo lezete v zelje z medsebojnimi interferencami in posledično sesuvanjem performans omrežja.

Licenca: Freeware








 
Nazadnje urejeno:

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Opera Mini 5 Beta
http://www.opera.com/mobile/
Opera Mini brskalnik, kot je že poznan iz drugih mobilnih platform. Prednost brskalnika je, da vse vsebine nalaga preko Operinega proxy strežnika pri čemer kompresira vsebino, vključno s slikami. Posledica je precej manj prenešenega prometa. Slabost, nižja kakovost prikaza vsebine in mnogokrat podrt layout.





 

brgo

Fizikalc
14. avg 2007
5.783
0
36
Milky way
Uporabljam handcent sms... ampak, a obstaja kakšen program, kjer bi imel smse zložene lepo po vrsti po datumu in ne v obliki conversationa? Meni je to blazno nepregledno in nerodno.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
OS Monitor for Android
Odličen programček, ki vam omogoča prikaz sledečih podatkov:
- procesov ki tečejo na telefonu,
- stanje mrežnih vmesnikov in povezav,
- osnovnih podatkov o telefonu in pomnilniku,
- izpis dnevnika Android operacijskega sistema in vpogled, kaj se trenutno dogaja.

Licenca: Freeware


os_monitor_01.png


os_monitor_02.png


os_monitor_03.png


os_monitor_04.png


os_monitor_05.png
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
[censored], zanimivi programčki, in to vse bi delalo na SAMSUNGu SPICA?

Pa zakaj niso dali FM radia
frown-1.gif


A pisarno se lahko da gor? Office ? Hvala.
 
Nazadnje urejeno:

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Če se ne motim, je Spica že dobila update na Android 2.1? Če je, potem bi čisto vse programje, ki sem ga tle objavil, moralo delat.
Jaz imam Nexus One z Android 2.1.

Večina programja dela tudi na starejših verzijah Androida. Od programa do programa je pač treba pogledat, katera je najnižja verzija operacijskega sistema Android, na katerem še dela. Za večino programja je minimum verzija 1.5.

Office varijante za Android obstojajo, celo več jih je. Ponavadi proizvajalci telefonov gor navržejo vsaj varijante za branje Office dokumentov.
 

sah

Pripravnik
6. dec 2007
63
0
6
ali se da narediti screensaver? če kliknem uro, se pojavi lep screensaver, kot samostojna nastavitev pa ga ni nijjer.
 

sah

Pripravnik
6. dec 2007
63
0
6
tisit zeleni screensaver je lep. nekaj takega.

Sicer se to ne sprašuje, ampak vseeno. So že kake free navigacije na pašniku? all je treba vse kupit?
Bom pošteno povedu, do sobote sem bil uporabnik Iphona, katerega sem si po nesreči zaklenil, tko da sem povsem nov uporabnik androida, tko da se vnaprej opravičujem za kako trapasto vprašanje.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.584
172
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
sam sem iskal nek ekvivalent telefonskemu imeniku in na Android Marketu na netu našel tole zadevico:

Phonebook 2.0

header_phonebook.png


ker mi zadeva izgleda zelo obetajoča, me zanima, če mogoče kdo ve, kako to zadevo najti in inštalirati - sam je namreč preko telefona ne najdem na Marketu, pa tudi na uradni strani se je ne da potegnit dol, bi pa tudi plačal (če seveda stvar dela kot mora) ...
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
"Phonebook 2.0 is a white label product for mobile operators. They can customize it, brand it as they wish and create a mobile social network from their subscriber base."