Uporabni programi za Android + opis + slike

BornSkeptic

Fizikalc
5. apr 2015
736
239
43
Pozdrav. Ima kdo kak software za prenos podatkov - kontakti, slike - iz ekrana, ki je uničen, torej telefon je delujoč, ne morem pa na ekranu izbrati "prenos datotek". Telefon je P30. Hvala in lp.

BornSkeptic

Fizikalc
5. apr 2015
736
239
43
Če prav razumem, je nek by-pass dostopa do diska na telefonu oz če bi lahko priklopil nek drug ekran na telefon?

Nazadnje urejeno:

kajpace

Guru
6. nov 2018
2.879
1.361
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Pozdrav. Ima kdo kak software za prenos podatkov - kontakti, slike - iz ekrana, ki je uničen, torej telefon je delujoč, ne morem pa na ekranu izbrati "prenos datotek". Telefon je P30. Hvala in lp.

smrkec

Fizikalc
5. sep 2007
458
48
28
Iščem app, ki bi mi zaklenil telefon za X minut in ga ne morem prej odklenit z nobenim geslom.
Morem se malo odvadit od tega hudiča:)

philips

Majstr
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.042
242
63
Iščem app, ki bi mi zaklenil telefon za X minut in ga ne morem prej odklenit z nobenim geslom.
Morem se malo odvadit od tega hudiča:)
Večina proizvajalcev zdaj nudi t.i. "Digital Wellbeing" funkcije, kjer lahko izklopiš izbrane aplikacije za X časa.

Čist izklop telefona ne priporočam, ker včasih moraš kak nujen klic narediti ali pa kako fotko, potem pa imaš rahel problem :)
(emergency klici bi pa morali itak vedno delovati)

smrkec

Fizikalc
5. sep 2007
458
48
28
Večina proizvajalcev zdaj nudi t.i. "Digital Wellbeing" funkcije, kjer lahko izklopiš izbrane aplikacije za X časa.

Čist izklop telefona ne priporočam, ker včasih moraš kak nujen klic narediti ali pa kako fotko, potem pa imaš rahel problem :)
(emergency klici bi pa morali itak vedno delovati)
Hvala. Nisem vedel za ta izraz. Ma sej mi teži enkrat na teden, da lahko vidim report, pa instagram, ko prekoračim X minut. Sam to klikneš pa greš dalje:) Raje bi probal nekaj, da dejansko zaklene.
Se strinjam ja, da morda celega telefona ravno ne. 2-3 appe, kateri mi tratijo čas pa vsekakor.

philips

Majstr
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.042
242
63
Malo samokontrole pa vseeno mora biti. Ta funkcija ti recimo samo nudi nek okvir, da lahko omejiš dnevno uporabo ali pa aktiviraš "focus" mode. Še vedno pa lahko overridaš vse skupaj.

smrkec

Fizikalc
5. sep 2007
458
48
28
Malo samokontrole pa vseeno mora biti. Ta funkcija ti recimo samo nudi nek okvir, da lahko omejiš dnevno uporabo ali pa aktiviraš "focus" mode. Še vedno pa lahko overridaš vse skupaj.
sej kontrola je, tak hudo še ni:) Če ne bi bilo korone in ali bi vsaj vreme bilo ok, ne bi sploh bila težava:)