Uporabni programi za Android + opis + slike

5. apr 2015
1.325
685
113
Pozdrav. Ima kdo kak software za prenos podatkov - kontakti, slike - iz ekrana, ki je uničen, torej telefon je delujoč, ne morem pa na ekranu izbrati "prenos datotek". Telefon je P30. Hvala in lp.
 
5. apr 2015
1.325
685
113
Če prav razumem, je nek by-pass dostopa do diska na telefonu oz če bi lahko priklopil nek drug ekran na telefon?
 
Nazadnje urejeno:

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.149
3.163
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.826
373
83
Iščem app, ki bi mi zaklenil telefon za X minut in ga ne morem prej odklenit z nobenim geslom.
Morem se malo odvadit od tega hudiča:)
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Iščem app, ki bi mi zaklenil telefon za X minut in ga ne morem prej odklenit z nobenim geslom.
Morem se malo odvadit od tega hudiča:)
Večina proizvajalcev zdaj nudi t.i. "Digital Wellbeing" funkcije, kjer lahko izklopiš izbrane aplikacije za X časa.

Čist izklop telefona ne priporočam, ker včasih moraš kak nujen klic narediti ali pa kako fotko, potem pa imaš rahel problem :)
(emergency klici bi pa morali itak vedno delovati)
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.826
373
83
Večina proizvajalcev zdaj nudi t.i. "Digital Wellbeing" funkcije, kjer lahko izklopiš izbrane aplikacije za X časa.

Čist izklop telefona ne priporočam, ker včasih moraš kak nujen klic narediti ali pa kako fotko, potem pa imaš rahel problem :)
(emergency klici bi pa morali itak vedno delovati)
Hvala. Nisem vedel za ta izraz. Ma sej mi teži enkrat na teden, da lahko vidim report, pa instagram, ko prekoračim X minut. Sam to klikneš pa greš dalje:) Raje bi probal nekaj, da dejansko zaklene.
Se strinjam ja, da morda celega telefona ravno ne. 2-3 appe, kateri mi tratijo čas pa vsekakor.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Malo samokontrole pa vseeno mora biti. Ta funkcija ti recimo samo nudi nek okvir, da lahko omejiš dnevno uporabo ali pa aktiviraš "focus" mode. Še vedno pa lahko overridaš vse skupaj.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.826
373
83
Malo samokontrole pa vseeno mora biti. Ta funkcija ti recimo samo nudi nek okvir, da lahko omejiš dnevno uporabo ali pa aktiviraš "focus" mode. Še vedno pa lahko overridaš vse skupaj.
sej kontrola je, tak hudo še ni:) Če ne bi bilo korone in ali bi vsaj vreme bilo ok, ne bi sploh bila težava:)
 

PaCiEnT_666

Pripravnik
22. nov 2007
72
0
6
Pozna kdo kaksen android program v smislu starsevskega nadzora, kjer bi lahko nastavil da telefon glasno zvoni samo ce ga klice tocno dolocena stevilka, pri ostalih klicih pa bi bil telefon potiho? In pa se ali se da nastaviti kako, da otrok nebi pomotoma dal telefon naglas s stranskima tipkama, ce bi ga imel potihem.

hvala ze vnaprej za kakrsenkoli odgovor.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.826
373
83
Pozna kdo kaksen android program v smislu starsevskega nadzora, kjer bi lahko nastavil da telefon glasno zvoni samo ce ga klice tocno dolocena stevilka, pri ostalih klicih pa bi bil telefon potiho? In pa se ali se da nastaviti kako, da otrok nebi pomotoma dal telefon naglas s stranskima tipkama, ce bi ga imel potihem.

hvala ze vnaprej za kakrsenkoli odgovor.
Do not disturb ze imas na telefonu, ko potegnes z vrha zaslona dol. Potem notri imas se nekaj opcij. Jaz uporabljam to recimo, da me sredi noci lahko zbudijo samo starsi in punca.
Pa poglej si app google family link. Imas kot stars potem nadzor nad telefonom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.826
373
83
Auto replay za viber, whatsapp..., ko ste na dopustu ali...
Preizkušena na letošnjem dopustu. Kar vredu deluje za free app.
Dobiš sporočilo, vendar takoj nazaj pošlje tvoje prednastavljeno sporočilo.

Minusi;
- če imaš 2 sim in 2 vibra, deluje za oba, ne samo za službenega recimo
- če imša vklopljeno, da dobiš obvestilo, ko kak nov kontakt namesti viber, mu bo poslalo tvoje prednastavljeno sporočilo

 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Pozdrav
Na gsm poco x3 nfc imam naložen Pixelexperience_plus namesto od Xaomija MIUI. Stvar dela bp.
Bi pa rad imel da si nastavim bujenje in potem ugasnem telefon, pa da se pri ugasnjenem telefonu oglasi zvok za bujeneje.
Sedaj dela bujenje če dam na "ne moti" ali pa na "letalski način".

Obstaja kak program, ki bi ta telefon pripravil do tega da bujenje deluje tudi ko je telefon ugasnjen.
Mogoče je kdo že kaj dal kaj takega tukaj, pa priznam, da nisem našel.
Hvala.
 
22. jul 2007
12.689
1.257
113
123
To omogočajo Mediatekovi procesorji, Poco ima Snapdragona, kateri pa te opcije ne omogoča.
Če se motim naj me kdo popravi, vsaj včasih je tako bilo.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.744
112
63
Katero app uporabim, da mi ob povezavi z avtomobilom preko bluetootha vklopi določen app na telefonu?