Uporabni programi za Android + opis + slike

22. jul 2007
12.692
1.259
113
123
Kaj je plačljivo v tej aplikaciji - brez reklam ali kaj dugega
sprasujem se.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Npr ce odpres avto.net, imaš številko samo za kliknit in lahjko pokliceš ali ne?
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.811
200
63
Slovenija
za oba zgoraj: ja, lahko direktno kliče. Ima pa meni izredno uporabno funkcijo, znotraj dialerja je "business search" , kjer samo vpišeš naziv koga želiš klicati (pa ga seveda nimaš v imeniku) in ti ga najde in ga kličeš. Pa še kar nekaj bonbončkov. Jaz ga imam kot default dialer.
Piše sicer da ima oglase, ampak jaz še nisem videl nobenega
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
A obstaja aplikacija, ki bi naredila sledeče: S telefona 1 pošljem SMS s keywordom, kar je trigger, da telefon 2 posname sliko in jo pošlje na določeno številko kot MMS.
 

Flikca

Pripravnik
12. mar 2013
305
6
18
Škofja Loka
Imel sem Nexusa in sem zelo velik uporabljal aplikacijo google Keep. Sedaj imam Huawei P9 in mi ta aplikacija ne deluje več. Ko si nastavim opomnik, mi ne opozori. Probu sem že vse, pa mi ne rata. A kdo ve kaj morem naredit, oz. a obstaja kakšna druga podobna aplikacija.
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Sem bolj nov na Androidu, pa ne vem kaj vse obstaja. Torej, zanima me, ali obstaja aplikacija, ki projecira zaslon telefona na računalnik in naprej na projektor?
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48
A to upate uporabljat ? A ni na telefonih, predvsem tistih cenenih iz Kitajske, vgrajena vohunska oprema in jim ni problema prit do kartičnih številk ? Ok, sej če nimaš dosti na računu, te verjetno ne bojo diral :)
 

Eden

Pripravnik
27. apr 2014
85
4
8
Intesa SanPaolo Banka ima e denarnico že kar nekaj časa. Pri plačevanju pa nisi vezan samo na eno kartico, ampak lahko pred plačilom izbiraš s katero kartico boš plačal. (Izbiraš med karticami, katere seveda imaš) Cena E denarnice 1 € na mesec. Je pa sam ne uporabljam. Kljub polni letni članarini 25 €, (Mastercard) te letno lepo olupijo še za 12 €. Bi o tem razmislil, če bi banka razmišljala v to smer, da bi znižala članarino, če ti nebi izdala kartice v fizični obliki.
Ampak to je že druga zgodba........... ;)