Union - nova podoba

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.590
498
83
Men je čist lep design.

Res pa je da pijem cviček
smile-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz

Nevem kaj vam je ampak nova podoba laskega je zadetek v polno,tak izgled kot ga imajo avstrijska,nemska piva,srebrna obroba pa se dodatno vizualno ohlaja izdelek.
Union bi moral biti enak,nevem zakaj ni.

Grafika laskega in uniona ki je bila do sedaj je bila na nivoju 10 letnika ki nezna delat z racunalnikom.

TistE ki pa preferirate smileja pa sploh ne komentirajte ce ne prebavljate pravega piva.
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:


TistE ki pa preferirate smileja pa sploh ne komentirajte ce ne prebavljate pravega piva.

ko že ravno tako očitno poudarjaš ženski spol in ker sm ravno jaz pisala o Smajliju mi prosim razložu kaj ima "pravo pivo" veze z dizajnom? glede na to da je tudi v prvem postu omenjena njegova nova podoba sem pač podala komentar nanjo.
Nikjer nisem omenila da piva ne prebavljam, da pijem smajlija, da bo imel zaradi nove etikete boljši okus itd...
Vse kar je bilo izrečeno je da mi je njegov nov dizajn všeč za razliko od ostalih na novo nastalih in omenjenih v tej temi.
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
ampak piksna je pa lepa! baje so zelene flase zarad nekih standartdov v EU? a kdo kej več ve o tem?

sm pa probu laško veliko - nova flasa, in malo - stara flasa, in se mi je zdelo drugačno! bolj vodeno!
pravite, da je union tud drugačen??? nisem še dobu nove flase, sam upam da niso skrili za novo embalažo - novo slabšo kvaliteto?!!!

zakaj ne tujih pirov? zato ker so ponavadi dražji, in ne dobiš jih povsod! pol pa v enem večeru spiješ 5 različnih znamk... to pa ni dobro za zdravje!
pijem pa tud jest točeno, če je na voljo! v kozarcu s peclom! iz krigla stežka...
 

Mirko

Fizikalc
24. jul 2007
1.021
52
48
Citat:
Uporabnik sonick pravi:
Pa ni šanse da priteče kaka kaplja uniona po mojem grlu, te pa naj še bo zlata flaša
smile-1.gif

Poznam take modele, ko na žuru zmanjka npr. laškega pira raje pijejo kak šit pir iz piksne iz eurospina ali kak cheap fink brau, kot pa da bi odprl flašo Uniona.
bonk.gif
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Nova podoba je tako tako. Navaden pir je res malo čuden, samo se ga bomo navadili, brezalkoholno in temno sta mi pa lepa.
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Citat:
Uporabnik Mirko pravi:
Citat:
Uporabnik sonick pravi:
Pa ni šanse da priteče kaka kaplja uniona po mojem grlu, te pa naj še bo zlata flaša
smile-1.gif

Poznam take modele, ko na žuru zmanjka npr. laškega pira raje pijejo kak šit pir iz piksne iz eurospina ali kak cheap fink brau, kot pa da bi odprl flašo Uniona.
bonk.gif

Jaz sem pa tako presedlal na Union. Prej sem bil strasten privrženec Zelenega, potem sem pa na en žur zamudil in je po treh pirih zmanjkalo Zlatoroga in sem pač nadaljeval z Rdečim. Okus mi je bil dober, naslednji dan je bilo stanje neprimerno bolje in tako je ostalo
smile-1.gif

Seveda pa še vedno pijem tudi rogača. Če pa sta na voljo oba pa vzamem Uniona.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.592
177
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
sem Žabar, in to precej patriotske narave
redface-1.gif
, pa vseeno pijem oba.

takole bom rekel - kadar grem na pivo, takole, na eno samo, za živce, s Struno, ponavadi pijem Zlatoroga, razen, če greva v Orto, potem raje točenega Uniono - čez to ga itak ni.

če pa se ga gremo nacedit, oz. če me že prime, ko fotkam v KMŠ-ju, potem pa obvezno Uniona. po Unionu še nikoli ni bilo glavobola, po Laškem pa tak, da glave nisem mogel premakniti. pa je bilo razmerje tudi po 10 Unionov proti 3 Laškim, pa sem bil po Unionu konkretno dobre volje, po Laškem sem ga pa samo čutil - ni važno, po Laškem me vedno boli glava...

kar se nove podobe tiče - Union mi je všeč, tak edinstven mi deluje... med tem ko Laško... vleče na Heinekena...
 

Dante

Pripravnik
3. sep 2007
544
0
16
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:

sm pa probu laško veliko - nova flasa, in malo - stara flasa, in se mi je zdelo drugačno! bolj vodeno!
pravite, da je union tud drugačen??? nisem še dobu nove flase, sam upam da niso skrili za novo embalažo - novo slabšo kvaliteto?!!!

podpis. novo Laško ima zame okus kot Union.
bonk.gif


Kot kaže imajo lastniki res namen poenotit produkt in ga prodajat pod dvema znamkama???. Sam verjamem da bodo tut zgubili veliko strank.
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
a pol so že potrdil da ne bo več starega laškega, ker na novem piše lager gor sem upal da je to pač spet en nov okus tko kt club
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.940
5.014
113
Meni je pa vseeno kaka je ambalaža. Sicer ta nova od uniona niti ni tako grozna kot eni pravite.

Sam včasih rad spijem Laškega, vendar ne v velikih količininah, ker me takrat peče kislina. Če ga mislim spit malo več pa potem najraje ruknem Union. Večje količine nekako lažje sdrsnejo po grlu. Ne vem zakaj. Edino kaj me moti, je naslednje jutro odvajalni učinek po Unionu. Sicer to nič ni slabega ampak se mi konstntno dogaja
wink-1.gif


Malo off. Za spremembo sem si naročil gajbo Amstla. Dobim po diskontni ceni
smile-1.gif
Za gledanje TV-ja se pa mi ta zdi bolj priročen, okus pa tudi mamljiv.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Kriza kaj dela ta Šrot. Sedaj je še iz Uniona naredu ŠROT. Takšne svinjarije od flaše pa še ne.
Novo pivo je veliko slabše, kot iz stare rjave flaše.
Ne pravim da bom nehal pit pivo, ali pa bog ne daj začel pit Laško,me pa jezi da lahko en sam človek gre zajebat nekdaj konkurenčno firmo.
BTW prejšnji teden sem opazil na "Jankovič Coli" da je po novem uvoznik za Hrvaško Jadranska pivovarna, do pred nedavnim pa je Merkator na Hrvaškem Merkator Colo uvažal sam.
( Jadranska Pivovarna polni Laško za Hrvaški trg in je v lasti našega Šrota)
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.317
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Sicer mi je vseeno, kakšna etiketa je na flaši in kakšne barve je, dokler je vsebiba ista. Toda pivo, govorim za Union, je definitivno drugačnega okusa, spominja me na čase, ko je bila v gajbi obvezno kakšna flaša Uniona zelene barve in so se je branili kot hudič križa, saj je bila čisto drugačnega okusa, velikokrat pa tudi pokvarjena. Izgleda, da zelena barva bolj prepušča svetobo oz. drugače deluje na pivo, da je drugačnega okusa. Slabšega!
jezen.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.609
257
113
ja jest sm tud dons imel čast probat novo, tavelko pivo uniona... sicer je res, da sm prej stisnu 5 tamalih (tastara embalaža), ampak men se ni zdel tok drugačen, kot recimo laško, ko sem probal malo, tastara embalaža, pa veliko nova. je bila dost večja očitna razlika! res pa je da verjetno kemija deluje drugače skozi zeleno barvo kot pa oranžno! in seveda je tukaj tud denar v igri, sedaj izdelujejo le en model flaš, ker sta obe isti!

glede designa pa tkole... ko sem videl osnutek na netu, se mi ni zdel slab, zdej ko sem pa v zivo videl, mi pa ni všeč! ne vem, zakaj je mogla vinsko rdeca zamenjati zivo rdeča, k je bila zaščitna barva uniona????!!!!!

jest ne vem, kaj ga lomijo!!!