Union - nova podoba

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.124
54
48
122
SREDA, 13.2.2008
NOVA EMBALAŽA IN PRENOVLJENA BLAGOVNA ZNAMKA UNION

Spremembe nove embalaže so vezane na nov rdeč zaboj in na novo moderno zeleno long neck steklenico.

Spremenjena je tudi podoba blagovne znamke UNION, saj se bo naše pivo sedaj predstavljalo na trgu kot UNION SVETLO PIVO, UNION TEMNO PIVO in UNION BREZALKOHOLNO PIVO, znova pa nas bo razveseljevalo tudi pivo najvišjega razreda UNION PREMIUM.

Tudi trendovsko pivo UNION SMILE se nam bo nasmihalo z novo etiketo.

http://www.pivo-union.si/SI/default.asp?k=onenews&nid=149

Žal mi ne odpre pdf-ja na linku, da bi preveril izgled, samo se ne sliši ravno najlepše.

LP
 

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
Vidu uceri v siesti te ogabne flase. Kr neki mi je
smile-1.gif
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
jaz sem si pdf ogledal včeraj in moram rečt, da mi je totalno ogabno vse skupaj. od dizajna steklenic, piksen. res grdo...
10.gif
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Pa ni šanse da priteče kaka kaplja uniona po mojem grlu, te pa naj še bo zlata flaša
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Tisti, ki ste tako za sveto prepričani v Laško ali Union vam predlagam, da pogledate po kakšnem tujem pivu... Če vam je že Laško/Union tako nenormalno boljše od Uniona/Laškega, da drugega tud pokusli nebi, vas lahko še kap rukne ob kakšnem tujem...

Podoba me pa ne moti.... če je le možno pijem točeno
tongue-1.gif
 

Sandrca

hudičkica
29. okt 2007
785
0
16
ja obup. sploh pa zelene steklenice. brrrr.
edin nov izgled smajlija mi je pa bl všeč od prejšnega.
wink-1.gif
 

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
50
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Jap. In to kar je not je zanič. Vsaj zame. Laško je precej boljše, prejšnji teden pa sem imel seminar v Varaždinu, kjer smo spili kako flaško Karlovačkega. Vsaj za moj okus je Union proti Karlovačkem scalnica.