Union - nova podoba

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Ne vem...zvest pivec Uniona sem, ampak nisem opazil razlike v kvaliteti/okusu. Sicer ne vem, posledica česa bi po vaše lahko bila ta sprememba okusa. Dvomim, da so naredili kakšno spremembo v produkciji, zamenjali vodo ali kaj podobnega, dejstvo je, da je za posledice barve steklenice na okus še dosti prehitro govoriti. Praktično od prve polnitve v nove flaške tako pri Laškem kot Unionu ni minilo več kot koliko...14 dni? Dosti premalo, da bi svetloba kakorkoli vplivala na okus... Moje mnenje...it's all in your heads...
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.300
1.061
113
ja Fabrika je ugotovili da je Union boljši... in zdaj bodo v počasni proceduri Laško spremenili v Union samo da bosta krigla drugačna....

to je to
smile-1.gif
 

Qmi

Fizikalc
22. jul 2007
1.056
1
38
41
Ljubljana
Novo podoba Uniona - grda...veliko slabša kot stara. Zelena flaša in ta grda rdeča etiketa...bljak
Nova podoba Laškega - meni veliko lepša kot prejšnja
zmaga.gif


Piva zadnje čase vidt ne morm, če bi ga pa že pil, bi raje pil Laško
wink-1.gif
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Mah, jaz sem nekaj časa živel v laškem in sem kljub temu pil union. Načeloma mi je dokaj vseeno kaj pijem laško ali union, slednji se mi zdi manj grenak, odvisno kaj paše v določenem trenutku.

Zadnji design uniona je res katastrofalen, tako da se bojo v mojem hladilniku spet začele pojavljat laške flaške.
smile-1.gif