umazan avto?

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
disclaimer: ker vem da vas je tu nekaj takih, ki imate avto rajše ko familijo, predlagam previdnost pri ogledu :D

 
  • Wow
Reactions: naliM

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Definitivno sem pričakoval, da bojo lastniki bolj debeli :)

Sem pa pri teh detailerjih vedno znova presenečen kako pogumno uporabljajo vodo in paro znotraj avta. Meni se zdi da bo to vso elektroniko zjebalo. Avto pa znotraj tudi po čiščenju zgleda, kot da je 20 let star ne pa 4.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Ko enkrat začne avto služit tebi in ne ti njemu.. Ko otroci jejo v avtu, si veliko na cesti, nimaš časa vsak teden drgnit avto kot povprečni slovencelj se lahko zgodi tak scenarij.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in sixpower

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Saj ne pade tebi.. :D pade otroku, ti misliš da je pojedel, v resnici je pa ostal nekje pod sedežem.. :)
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.846
1.244
113
Kot prvo, avto ni jedilnica, zato kakšen mcnugget ne more pristati na tleh, ker se ga ne jé v avtu. Predstavljaj si samo scenarij, da se otroku v grlu kaj zatakne, ti pa na avtocesti in nimaš kje ustaviti... pač eden od mnogoterih razlogov, zakaj avto ni jedilnica.
Če pa izjemoma kaj prileti na tla pa prej ali slej opaziš tak velik kos hrane kot je mcnugget. In menda ga boš pobral, ko ga boš videl v avtu na tleh ali boš kar flegmatično zaprl vrata pa si mislil "ko jebe"? Ker pri slednjem načinu dobiš potem tole kar si lahko ogledamo na zgornjem posnetku. In da ne bi opazil par kil smeti na tleh pa pod sedeži,..bučke.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Predstavljaj si scenarij v času coronashita. Ali pa normalni časi. Greš v mcdrive, kupiš mcshit in ga poješ na parkirišču..

Domov prideš ponoči, mcshita na tleh ne vidiš, ker so v avtu še igrače in preprosto pozabiš..

Danes je nedelja, si že opral in posesal svoj avto? Če še nisi kaj potem delaš tukaj, kakšen slovencelj pa si? :D
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Reakcija lastnikov na koncu pove vse. Ali je avto čist ali posvinjan se tema dva a "holy cow" sladko malo j....
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Predstavljaj si scenarij v času coronashita. Ali pa normalni časi. Greš v mcdrive, kupiš mcshit in ga poješ na parkirišču..

Domov prideš ponoči, mcshita na tleh ne vidiš, ker so v avtu še igrače in preprosto pozabiš..

Danes je nedelja, si že opral in posesal svoj avto? Če še nisi kaj potem delaš tukaj, kakšen slovencelj pa si? :D

Daj nehi srat. Pri veliki večini ljudi še koš za smeti ni tak kot ta avto.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
Kot prvo, avto ni jedilnica, zato kakšen mcnugget ne more pristati na tleh, ker se ga ne jé v avtu. Predstavljaj si samo scenarij, da se otroku v grlu kaj zatakne, ti pa na avtocesti in nimaš kje ustaviti... pač eden od mnogoterih razlogov, zakaj avto ni jedilnica.
Če pa izjemoma kaj prileti na tla pa prej ali slej opaziš tak velik kos hrane kot je mcnugget. In menda ga boš pobral, ko ga boš videl v avtu na tleh ali boš kar flegmatično zaprl vrata pa si mislil "ko jebe"? Ker pri slednjem načinu dobiš potem tole kar si lahko ogledamo na zgornjem posnetku. In da ne bi opazil par kil smeti na tleh pa pod sedeži,..bučke.
Znanka je šla tako z avtom na streho, ko se je frocu zadaj nekaj zataknilo in se je obračala nazaj. Ali se je kaj naučila iz tega ne vem, mi pa tudi dol visi. K sreči ni bilo nobenemu nič.
 

Bishop

Pripravnik
25. jun 2011
70
21
8
Kakšen pra**c moraš bit, da pustiš, da pride do tega? Tudi, če imaš otroke, to ni razlog! Sam imam dva(sedaj sicer že odrasla), pa nikoli, ampak res nikoli nisem imel avta znotraj niti približno tako usranega! Tudi ženin avto ne, pa čeprav je ona pustila otrokom jest v avtu, ni bil tako umazan! !
 
  • Všeč mi je
Reactions: VanZ

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Nekaj takega

90
 
  • Wow
Reactions: Ginginova

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Heh, bolj pove vse skup o vzgoji otrok kot pa čem drugem.

Med karanteno smo bili v meku in sta mulca verjetno prvič jedla v avtu in jima je bil cel žur. :) En majhen pomfri pa sem dobil na tepihu.

Poznam en tak primer (brez hrane jasno) in se mi zdi grozno. Veliko so v avtu, stalno mora delat, pa ga še zdaj med karanteno niso očistili, tudi vetrobranskega stekla ne!! :bruh::(
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
V bistvu mene nič ne moti, če so nekateri svinje v njihovem avtu. Se pač zahvalim za prevoz in grem s svojim.
Da mi pa en to dela v mojem avtu, gre pa lahko kar peš naprej. Je... ga, pri nas imamo svinje v svinjaku in jih ne prevažamo z avtom.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.217
2.034
113
SV SLO
Kako lahko otrokom pustite, da jedo med vožnjo? To ni varno. Med vožnjo se lahko zgodi marsikaj. Lahko nenadoma zavreš, in otrok se lahko zaduši s hrano. Vzgoja.... v avtu si zato da se nekam pripelješ. Če želiš jesti se bomo ustavil in počakali, da poješ. Nevem a je to tako težko? Nas je bilo 5 otrok pa v avtu nismo nikoli jedli niti pili. Tistih pet minut ali deset je pač bilo potrebno zdržati brez hrane in pijače. Drugače pa sem že videl nekaj podobnega v živo. In to od odraslega lastnika brez otrok. Avto star 3 leta prevoženih enih 25.000 km. S tem, da je notranjost smrdela po človeškem urinu. Podobno kot WC na avtobusnih ali železniških postajah v času juge. Skratka grozno.