Ugrabljen domačin

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.163
3.090
113
Pričakujem protest zaradi "ugrabljenega" kombija. Tokrat protest druge politične opcije.
 

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.597
68
48
A bejž rabiš vir..kaj si baba al dec a da ne vidiš da je zadeva bila zrežirana al kaj..


Zakaj je sedaj vse tiho o tem?
Kako si lahko tako preprican o tem? Potem dvomis v delo policije, ki je podala kazensko ovadbo? Dvomis tudi v delo preiskovalnega sodnika, ki je odredil pripor zoper osumljene. Dejansko na podlagi medijev sodis, da je zadeva zrezirana, trije pa so v priporu po krivem. Mislim, da je cas, da vzames stvari v svoje roke in jih predstavis tozilstvu
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Kako si lahko tako preprican o tem? Potem dvomis v delo policije, ki je podala kazensko ovadbo? Dvomis tudi v delo preiskovalnega sodnika, ki je odredil pripor zoper osumljene. Dejansko na podlagi medijev sodis, da je zadeva zrezirana, trije pa so v priporu po krivem. Mislim, da je cas, da vzames stvari v svoje roke in jih predstavis tozilstvu

A bejž.. Vrjameš da so trije v priporu... A ste eni res tko naivni kot to kažete na forumu al kaj ?!?!
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Evo volitve so mimo.. In o tej ugrabitvi je vse tiho... In kot že rečeno to je vse bilo zrežirano z strani SDS itn..

pa če tudi eni tega ne boste nikoli priznali.. ;)
A bejž.. Vrjameš da so trije v priporu... A ste eni res tko naivni kot to kažete na forumu al kaj ?!?!

aEk7L5KW_700wa_0.gif
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Vidim da sem zadel bistvo... Da ene boli oz. ne sprejmejo drugačnega mnenja..:aplauz:

pač vi se smejte in se delajte norca sej drugega ne znate delat ko dobite drugačno mnenje itn..:bonk:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.902
5.458
113
Lej...če bi rabil metelkova mnenje bi si zvil joint :D

Sicer pa....veseli(te) se.....jutri pride jagababa :(
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Vidim ja..vas zelo boli..če nekdo ni isto misleč k (a to ti je pribac pomagal spesn prvi del nrsmiselne povedi.
Problem pri tebi je ta da nisi misleč in sedaj naj bi se vsi strinjali s tabo v tvoji preprostosti in neznanju. Če nimaš že skurjenih sivih celic hitro nared eno črtico - aj šit sem pozabil da so ti dilerja iz Sirije pogruntal-ampak ne obupat saj jih še nekaj čaka na meji da popdenajo take kot si ti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Vidim ja..vas zelo boli..če nekdo ni isto misleč k (a to ti je pribac pomagal spesn prvi del nrsmiselne povedi.
Problem pri tebi je ta da nisi misleč in sedaj naj bi se vsi strinjali s tabo v tvoji preprostosti in neznanju. Če nimaš že skurjenih sivih celic hitro nared eno črtico - aj šit sem pozabil da so ti dilerja iz Sirije pogruntal-ampak ne obupat saj jih še nekaj čaka na meji da popdenajo take kot si ti.

Jaz ne iščem da je kdo isto misleč . Kar jaz napišem..Ni pa treba da se me žali itn...


Če pa to vi mislite je to vaš problem..