Ugrabljen domačin

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Zakaj jim je nelagodno in zakaj ne upajo iti na shod?
Ker ji taki kot si ti označijo za rasist in homofobe... pa čeprav je to njihova ustavna pravica.
Vsak izgovor je dober, pa četudi ga pes na repu prinese :evil:

Prav zares. Še dobro da torej tisto prej ni bil eden teh izgovorov ampak eden od realnih razlogov. Fašistično delovanje ekstremnih levičarjev v zadnjih letih se seveda mora nekje poznati.
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
60334440_2491256250927010_8831412582687440896_n.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Prav zares. Še dobro da torej tisto prej ni bil eden teh izgovorov ampak eden od realnih razlogov. Fašistično delovanje ekstremnih levičarjev v zadnjih letih se seveda mora nekje poznati.
Ali pa se mogoče domačini v resnici ne počutijo tako zelo ogroženi, kot bi to nekateri radi prikazali pred volitvami?

Sicer pa:

Slovenska vojska za varovanje južne meje dodatno angažirala 35 pripadnikov. V dnevni izmeni angažiranih 66 pripadnikov SV-ja
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.163
3.090
113
Evo Jagi Klepec, izseki iz vira : A nam na dvorišču ene izmed hiš tik ob reki Kolpi, dva gospoda zagotovita: "Strahu ni."
... A dejstvo je, da se migracije dogajajo in je prebivalcem ob tem neprijetno. Tudi zato so se včeraj združile tri civilne iniciative, ki za soboto
pripravljajo skupni protest.
... "Ne, mene ni strah, ni pa prijetno," pravi domačin
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.894
3.020
113
Super sedaj en človek nadzoruje 4 km meje namesto 5,5 kot pred tem. Nekoga ki prečka mejo v gozdu pa še na razdalji 50m ne opazi
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Ali pa se mogoče domačini v resnici ne počutijo tako zelo ogroženi, kot bi to nekateri radi prikazali pred volitvami?

Če se domačini v resnici nebi počutili tako ogrožene kot se, se nebi tam ustanovile in povezale kar TRI civilne iniciative. Kjer je dim je tudi ogenj.

In glede na to, da nekateri konstatno moralizirajo/te, da se ne sme pisat kar nekaj na pamet iz udobja domačega fotelja predvidevam, da bova midva tu debato zaključila, saj so po tej metodologiji edini zaupanja vreden vir informacij na podlagi realnih izkušenj tamkajšnji domačini, kateri pa, kot vemo, zaradi slabega delovanja države ustanavljajo civilne iniciative ter organizirajo protestne shode. Pika.

Se pa absolutno strinam s trditvijo, da bi nekateri politiki in njihovi sledilci radi prikazali stanje povsem drugačno kot je v resnici. Ampak to se dogaja tako na levi, kot tudi na desni. Povsem pričakovano in nepresenetljivo, konec koncev je to POLITIKA.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Evo Jagi Klepec, izseki iz vira : A nam na dvorišču ene izmed hiš tik ob reki Kolpi, dva gospoda zagotovita: "Strahu ni."
... A dejstvo je, da se migracije dogajajo in je prebivalcem ob tem neprijetno. Tudi zato so se včeraj združile tri civilne iniciative, ki za soboto
pripravljajo skupni protest.
... "Ne, mene ni strah, ni pa prijetno," pravi domačin
Pišem o tem, da ravno domačinov ni bilo na shodu. Se pravi
a) domačini se v resnici ne počutijo ogroženi
b) ne zaupajo politiki - čeprav, ravno zaradi tega bi morali iti na shod
c) edino če ne zaupajo politiki, ki je organizirala shod?

Bi pa verjela izjavi domačina zgoraj. Tudi mene ni bilo strah ko sem delala z migranti, bilo mi je pa nelagodno. Človek tako vse sorte razmišlja ko jih opazuje in se zaveda, da so nekaj podobnega preživljali in doživljali moji bližnji sorodniki med drugo svetovno vojno in malo po njej.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Če se domačini v resnici nebi počutili tako ogrožene kot se, se nebi tam ustanovile in povezale kar TRI civilne iniciative. Kjer je dim je tudi ogenj.

In glede na to, da nekateri konstatno moralizirajo/te, da se ne sme pisat kar nekaj na pamet iz udobja domačega fotelja predvidevam, da bova midva tu debato zaključila, saj so po tej metodologiji edini zaupanja vreden vir informacij na podlagi realnih izkušenj tamkajšnji domačini, kateri pa, kot vemo, zaradi slabega delovanja države ustanavljajo civilne iniciative ter organizirajo protestne shode. Pika.

Se pa absolutno strinam s trditvijo, da bi nekateri politiki in njihovi sledilci radi prikazali stanje povsem drugačno kot je v resnici. Ampak to se dogaja tako na levi, kot tudi na desni. Povsem pričakovano in nepresenetljivo, konec koncev je to POLITIKA.
Najpomembnejšo stvar si pa izpustil. Na shodu praktično ni bilo domačinov, in zatorej tudi resno dvomim da so ga oni organizirali.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.163
3.090
113
Tdi moj ded se je med prvo vojno pokril s trupli, ko so prek bojišča prišli nasprotniki in z bajoneti nabadali- čekirali dejansko smrt. Ni ga bilo strah ležati pod trupli le malo nelagodno mu je bilo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Najpomembnejšo stvar si pa izpustil. Na shodu praktično ni bilo domačinov, in zatorej tudi resno dvomim da so ga oni organizirali.

Namerno. Ker tega ne verjamem. Verjamem pa, da so nekateri drugi bili veliko bolj v središču pozornosti kot pa dejanski protestirajoči domačini potem pa k temu dodaš še agendo levice in posledično že lahko prideš do "informacije", da domačinov ni bilo na protestu in da je vse skupaj zakuhala desnica zaradi predvolilnega boja za glasove.
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
kok ste pametni o stanju v eni drzavi, k jo sploh se na zemljevidu niste obiskali, iz varnega zavetja vase dnevne sobe.

kako lahko reces cloveku k je prepesacil tretjino evrope in spal pozimi v sotorih lenoba gnila?
In kolikokrat si bil dol ti-bil sem nekajkrat-pa ne po turističnih destinacijah)če ti kaj pove sem bil tolikokrat, da so me Izraelci zaradi štampiljk v pasušu tri dni zadržali in priklopili na detektor laž- in lahko rečem da arabci so kralji lenobe in carji sprenevedanaj in mojstri lopovščin na vse možne načine. In dokler bodo v EU dobivali za praskanje jajc več kot mesečno plačo "raketnih znanstvenikov" doma bodo drli dsem in se delali reveže. O "prehojenih" km pa samo še to-pojdi v Cazin ali Bihač in jih povprašaj koliko so pripravljeni plačati za prevoz vI A ali Slo. Po inf, plačajo do 1,5k€ )koliko so plačali do bosne ne povedo, ker vedo da se ti potem nebi več smilili. Če sem po možganski kapi n zmožen arediti Camino 820kmv 27 dneh )v snegu in večinoma dežju bo tudi 20 let ni lenuh naredi kaj za sveže blondinke socialno podporo .
Sori za manjkajoče-napačne črke-amapak po kapi ne viim vse Ok baje traja do 6 mesecov da se popravi.
 
Nazadnje urejeno: