Uber aka Taxi...

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.488
9.211
113
aja, slovenksa filmska umetnost. Stojmo na sredi sobe, 3 besede 1,5ure - alternativa dva čefukra en kleje fuLin vozi bmw. 1,3 ure pa vesna.
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Vi dl od foruma niste prišli.
wink-1.gif
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.374
233
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik sandra pravi:
A ima vesna kakšno vrednost v tujini? Sploh vedo zanjo?
Sedaj gremo po poti pristne slovenske nevoščljivosti in razvrednotenja uspehov ostalih, a ne
grims-1.gif
?
Čestitke
nahrung002.gif
.

Drugače pa Dinottiju čisto ok gre, če sem prav pogledal malo zadnjih njegov twitch ali karkoli že je.
Glede Amerike in Uberja pa je verjetno še pod hypom (kot je že nekdo napisal) ali pa ne zna zadeve malo širše pogledat. No, morda pa tudi mi narobe gledamo in najbolje, da zadnji dve stoletji dosežkov delavskih pravic skozi školjko potegnemo, ko bomo nehali delat, nas pa samo še na pokopališče zapeljejo, da tam pocrkamo.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.880
1.331
113
No, ce ti ni nerodno fehtariti donacije in se pogovarjati z najstniki, potem mu res "gre", je pa to itak subjektivna zadeva. Eni "gre", ko imajo za kruh, drugim gre, ko naprosijo, da se jim odplaca racaunalnik, ki so ga tako ali tako kupili za lastne potrebe Ne vem, zgleda moras biti clovek za kaj taksnega. Definitivno pa to ni delo, ki bi me osebno izpopolnjevalo oz s katerimi bi lahko rasel kot osebnost. Je pa moderno iskati bliznjice in biti pol budala, vsaj po izjemni sreci, ko dobi donacijo. Za moj okus pateticno, ampak on zgleda srecen.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.374
233
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Ne vem, zgleda moras biti clovek za kaj taksnega. Definitivno pa to ni delo, ki bi me osebno izpopolnjevalo oz s katerimi bi lahko rasel kot osebnost. Je pa moderno iskati bliznjice in biti pol budala, vsaj po izjemni sreci, ko dobi donacijo. Za moj okus pateticno, ampak on zgleda srecen.
Se strinjam, jaz se tudi tega ne bi mogel iti. Ampak on očitno uživa v tem, pa še služi zraven. Tako da, to je to...
še glede izjemne sreče: sem precej prepričan, da je to igra
wink-1.gif
.
 

miha56

Zelenc'
6. nov 2016
1
0
1
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Ne vem, zgleda moras biti clovek za kaj taksnega. Definitivno pa to ni delo, ki bi me osebno izpopolnjevalo oz s katerimi bi lahko rasel kot osebnost. Je pa moderno iskati bliznjice in biti pol budala, vsaj po izjemni sreci, ko dobi donacijo. Za moj okus pateticno, ampak on zgleda srecen.
Se strinjam, jaz se tudi tega ne bi mogel iti. Ampak on očitno uživa v tem, pa še služi zraven. Tako da, to je to...
še glede izjemne sreče: sem precej prepričan, da je to igra
wink-1.gif
.

Maščevanje 12 letnikov. Še fehtat je pozabu teh par minut
aplauz.gif


https://www.reddit.com/r/Lives..._viewer_breaks/
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.880
1.331
113
A to je prihodek before tax ali after tax? Kako ti je davcna to obdavcila? Furas to preko spja?
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.880
1.331
113
Meni je dokaj jasno, da nas vrli soforumas tukaj ne placuje nobenih davkov. Je pa res, da se gre za takoimenovane donacije, tako da je bolj grey area. Zdaj, a je to pametno javno objavljati ali ne, bo pa cas povedal. Se manj pa da bi se s kom kregal, hitro pride do nepredvidenih povracilnih ukrepov.